2

Kibice piłki nożnej są strasznie nie chętni do zmian. Pamiętam jakie były obawy w stosunku do varu.

1

Niestety nie udało się zmobilizować elektoratu opozycji.

9

Lahoz nas obrabował.

7

Polska w półfinale, a Wy i tak narzekacie. La Ramblii nigdy nie dogodzisz.

1

@Nazio87 przestań szerzyć kłamstwa

0

Rafał zabierze nas na przejażdżkę po Europie.

1

@kamiVeB Pewniaczki to Grecja, Islandia, Bułgaria, Finlandia i Szwajcaria

6

@Kgorecki2500 Zostałem wychowany w wierze katolickiej i chodzę co tydzień na msze święte (żeby dzień święty święcić). Muszę przyznać, że wiara pomaga mi bardzo (bardzo mnie moralizuje). Gdyby nie ona, to przyznam szczerze, że nie miałbym zahamowań w życiu.

Trzeba pamiętać, że Bóg oczekuje od nas na pierwszym miejscu miłości i miłosierdzia, czyli ja to rozumiem przez pomaganie sobie nawzajem i unikanie złych czynów.

Dodam też, że od poprzedniego roku czytam codziennie Pismo Święte i dzięki temu staram sobie utrwalać jak powinienem prowadzić życie.

1

Pierwszy półfinał Eurowizji trafiony 9/10. Czas na II 1/2 i uważam, że awansują:

San Marino, Grecja, Austria, Portugalia, Islandia, Serbia, Bułgaria, Finlandia, Szwajcaria, Dania

12

Finał MŚ 2022, Argentyna - Portugalia, koniec kariery Messiego i Ronaldo. Co to byłaby za historia.

0

Pjanic w tym sezonie rozegrał 29 meczy dla Barcy. Ja się pytam jak to możliwe.

0

Moje typy na awans do finału Eurowizji (1. półfinał):

Pewniaczki: Malta, Cypr, Rosja, Szwecja, Ukraina, Litwa
Powinny awansować: Azerbejdżan, Chorwacja, Norwegia, Izrael

0

@MikeBajson A skąd masz pewność, że Kane'e nie chciałby się uczyć hiszpańskiego?

5

Wymieniłbym 3 francuskich amigosów na Harrego Kejna.

1

Nadszedł ten tydzień, tydzień eurowizyjny. Komu Rambla będzie kibicowała w tym roku? Przypomnę, że tytułu broni Holandia.

4

Z tego co słyszałem to Valverde jest wolny na rynku pracy.

0

@SinMistico Niestety wiele osób tutaj nie dostrzega tego.

0

Riki na II połowę :O :O

2

Nie wiem czego chcecie od ter Stegena. Chłop wiele razy ratował nam skórę, a narzekanie jakby zawalał mecze jak Karius.

6

Ale frajerstwo #wgenach

0

Idę o zakład, że wielu tutaj psioczy na PiS, a sami głosowali na nich w 2019.

0

Apeluję mimo wszystko o noszenie maseczek.

82

Ostatnie trzy Ligi Mistrzów, Barca zdobyła za rządów PO. Za rządów PISu natomiast odszedł od nas Neymar i zaliczyliśmy wtopy z Romą, Liverpoolem i Bayernem.

Ludzie obudźcie się.

35

Ten sezon to typowe niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził.

5

Z Eibarem liczę na trio Fernandes-Pjanić-Puig

17

Co musiało się stać, że Koeman po dobrym meczu z PSG odrzucił Firpo? Podrywa jego córkę czy co?

Była świetna okazja, żeby zbudować tego piłkarza na pozycji ŚO bardziej po lewej stronie z trójką środkowych obrońców. Co odwala Lenglet w tym sezonie to każdy widzi, więc tchnięcie nowego życia w tragiczną defensywę byłoby na miejscu. Na pewno też zwrotność - Hiszpan jest w tym lepszy od Francuza. Mam żal do Koemana, że nie kontynuował tego rozwiązania.

4

@Zoker ale nikt się go nie pozbywa, tylko napisał, że może wszyscy wokół się obudzą, gdy go już nie będzie w klubie

0

Najważniejszą kwestią w okienku transferowym będzie wynegocjowanie jak najwyższej kwoty za sprzedaż Dembele. Być może PSG się połasi, gdy sprzedadzą Mbappe. Ewentualnie ktoś z Premier League. 50 mln euro to minimum.

2

Nie przepadam za nimi, ale niech te Atleti z dwojga złego zdobędzie mistrza.

Pierwszy koszyk LM będzie wtedy wyglądał wybornie: Inter, Atletico, Man Utd, Lille, Sporting, Zenit no i z takich gigantów tylko Man City i Bayern :P

14

Ale by siadła grupa w LM:

Man City
Barcelona
RB Lipsk
AC Milan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?