Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kibice piłki nożnej są strasznie nie chętni do zmian. Pamiętam jakie były obawy w stosunku do varu.
1
Niestety nie udało się zmobilizować elektoratu opozycji.
9
Lahoz nas obrabował.
7
Polska w półfinale, a Wy i tak narzekacie. La Ramblii nigdy nie dogodzisz.
1
@Nazio87 przestań szerzyć kłamstwa
0
Rafał zabierze nas na przejażdżkę po Europie.
1
@kamiVeB Pewniaczki to Grecja, Islandia, Bułgaria, Finlandia i Szwajcaria
6
@Kgorecki2500 Zostałem wychowany w wierze katolickiej i chodzę co tydzień na msze święte (żeby dzień święty święcić). Muszę przyznać, że wiara pomaga mi bardzo (bardzo mnie moralizuje). Gdyby nie ona, to przyznam szczerze, że nie miałbym zahamowań w życiu.
Trzeba pamiętać, że Bóg oczekuje od nas na pierwszym miejscu miłości i miłosierdzia, czyli ja to rozumiem przez pomaganie sobie nawzajem i unikanie złych czynów.
Dodam też, że od poprzedniego roku czytam codziennie Pismo Święte i dzięki temu staram sobie utrwalać jak powinienem prowadzić życie.
1
Pierwszy półfinał Eurowizji trafiony 9/10. Czas na II 1/2 i uważam, że awansują:
San Marino, Grecja, Austria, Portugalia, Islandia, Serbia, Bułgaria, Finlandia, Szwajcaria, Dania
12
Finał MŚ 2022, Argentyna - Portugalia, koniec kariery Messiego i Ronaldo. Co to byłaby za historia.
0
Pjanic w tym sezonie rozegrał 29 meczy dla Barcy. Ja się pytam jak to możliwe.
0
Moje typy na awans do finału Eurowizji (1. półfinał):
Pewniaczki: Malta, Cypr, Rosja, Szwecja, Ukraina, Litwa
Powinny awansować: Azerbejdżan, Chorwacja, Norwegia, Izrael
0
@MikeBajson A skąd masz pewność, że Kane'e nie chciałby się uczyć hiszpańskiego?
5
Wymieniłbym 3 francuskich amigosów na Harrego Kejna.
1
Nadszedł ten tydzień, tydzień eurowizyjny. Komu Rambla będzie kibicowała w tym roku? Przypomnę, że tytułu broni Holandia.
4
Z tego co słyszałem to Valverde jest wolny na rynku pracy.
0
@SinMistico Niestety wiele osób tutaj nie dostrzega tego.
0
Riki na II połowę :O :O
2
Nie wiem czego chcecie od ter Stegena. Chłop wiele razy ratował nam skórę, a narzekanie jakby zawalał mecze jak Karius.
6
Ale frajerstwo #wgenach
0
Idę o zakład, że wielu tutaj psioczy na PiS, a sami głosowali na nich w 2019.
0
Apeluję mimo wszystko o noszenie maseczek.
82
Ostatnie trzy Ligi Mistrzów, Barca zdobyła za rządów PO. Za rządów PISu natomiast odszedł od nas Neymar i zaliczyliśmy wtopy z Romą, Liverpoolem i Bayernem.
Ludzie obudźcie się.
35
Ten sezon to typowe niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził.
5
Z Eibarem liczę na trio Fernandes-Pjanić-Puig
17
Co musiało się stać, że Koeman po dobrym meczu z PSG odrzucił Firpo? Podrywa jego córkę czy co?
Była świetna okazja, żeby zbudować tego piłkarza na pozycji ŚO bardziej po lewej stronie z trójką środkowych obrońców. Co odwala Lenglet w tym sezonie to każdy widzi, więc tchnięcie nowego życia w tragiczną defensywę byłoby na miejscu. Na pewno też zwrotność - Hiszpan jest w tym lepszy od Francuza. Mam żal do Koemana, że nie kontynuował tego rozwiązania.
4
@Zoker ale nikt się go nie pozbywa, tylko napisał, że może wszyscy wokół się obudzą, gdy go już nie będzie w klubie
0
Najważniejszą kwestią w okienku transferowym będzie wynegocjowanie jak najwyższej kwoty za sprzedaż Dembele. Być może PSG się połasi, gdy sprzedadzą Mbappe. Ewentualnie ktoś z Premier League. 50 mln euro to minimum.
2
Nie przepadam za nimi, ale niech te Atleti z dwojga złego zdobędzie mistrza.
Pierwszy koszyk LM będzie wtedy wyglądał wybornie: Inter, Atletico, Man Utd, Lille, Sporting, Zenit no i z takich gigantów tylko Man City i Bayern :P
14
Ale by siadła grupa w LM:
Man City
Barcelona
RB Lipsk
AC Milan