Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla jutro zbliży się na punkt do Realu. ;)
1
Vamos Real!
5
West Ham wyjaśni Chelsea przed starciem w LM.
0
Ale cudowna majówka się szykuje. Zimno i deszczowo. To chyba specjalnie ktoś zamówił, żeby wirus się nie rozprzestrzeniał.
4
Szkoda, że Firpo nie dostaje więcej szans na LŚO.
0
@chudymc Te kursy na 9 pkt i 0 pkt to zakłady bez marżowe, więc kurs i tak u buka byłby niższy. Ale Twoim zdaniem gdzieś przeszacowałem szanse Polski czy jej nie doceniłem?
0
Gdybym był bukmacherem, to tak oszacowałbym kursy jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów w grupie przez Polskę:
9 pkt - 57,60
0 pkt - 11,36
Jeśli chodzi o wyjście z grupy, to zakładając, że 4 pkt da awans to prawdopodobieństwo oceniam na poziomie 44,48% (kurs 2,25).
Oczywiście awans Polsce może dać jeszcze 3 pkt, 2 a nawet 1 pkt + dodatkowo będzie trzeba uwzględnić marżę u bukmachera. Realny kurs zatem będzie wynosił około 1,90.
1
Miasta gospodarze na EURO:
St. Petersburg - minimum 50% publiczności z możliwością zwiększenia limitu
Budapeszt - celują w 100%, ale pewnie będzie w okolicach 50%-100%
Baku - 50%
Amsterdam, Bukareszt, Kopenhaga, Glasgow - 25%-33% (trzy pierwsze być może zwiększą limit)
Londyn - 25%, ale szansa, że zwiększą na fazę pucharową
Rzym - 25%
Dublin, Monachium - nie wiadomo
Sevilla - nie wiadomo, ale jak wymienili się z Bilbao to myśle, że będzie te chociaż 25%
0
Barcelona i napastnik 180+ cm
A komu to potrzebne?
1
@Bykunn mieszkanie, tylko niestety cwaniak wyje w godzinach gdy nie ma ciszy nocnej. Ale może pokombinuje jeśli chodzi o przepisy wspolnotowe. Dzięki
0
Jak można poradzić sobie z uciążliwym wyciem i szczekaniem psa u sąsiada?
Pies tak wyje, że wszystko słychać przez ściany i tak od rana do późnych godzin popołudniowych. Nie idzie się skupić i wytrzymać. Chciałem pogadać o tym z sąsiadką, ale nie otwiera drzwi.
Czy ktoś ma jakieś rady, aby zaprzestać tej patologii?
1
Own Goal już dwie bramki. To jest gracz.
0
Llorente to taka ulepszona wersja Sergi Roberto. 11 goli i 9 asyst w La Liga. Hiszpański Yaya Toure.
Gdyby Sergi mocniej pociągnął na siłce to może też byłby takim dzikiem.
1
No musimy wygrać no musimy.
12
@AmigoBlancos że Betis wygra albo przegra albo nawet zremisuje
4
Cadiz zapłaciło rachunek.
3
Blancos w pierwszym składzie Realu. To nawet nie Raúl.
1
Sevilla mega ciężki terminarz, ale szokujący jest fakt, że wciąż zostają w grze o mistrzostwo!
0
Ciekawostka
Jeśli Barcelona wygrała mecz ligowy, to następny mecz w La Liga w 13 przypadkach wygrywała, w 4 remisowała i w 3 przegrywała. Identyczny bilans ma Real: 13-4-3.
0
Ale wał. Cyrk
6
City oficjalnie się wycofało!
5
Ale bym obejrzał taki Puchar Gampera.
1
@MesQueUnClub96 no dokładnie panie!
8
To może dzisiaj odbędzie się konferencja Verrattiego?
1
Chelsea gra, ale tak naprawdę nie wie o co.
35
Pomóżcie mi odświeżać bo sam już nie daję rady.
12
A tymczasem Słoweńcy.
5
Bundesliga i Ligue 1 mają czyste rączki.
5
Ale Boniek robi czystki. Zibi TOP
3
Laporta out, Bartomeu in