0

Sevilla jutro zbliży się na punkt do Realu. ;)

1

Vamos Real!

5

West Ham wyjaśni Chelsea przed starciem w LM.

0

Ale cudowna majówka się szykuje. Zimno i deszczowo. To chyba specjalnie ktoś zamówił, żeby wirus się nie rozprzestrzeniał.

4

Szkoda, że Firpo nie dostaje więcej szans na LŚO.

0

@chudymc Te kursy na 9 pkt i 0 pkt to zakłady bez marżowe, więc kurs i tak u buka byłby niższy. Ale Twoim zdaniem gdzieś przeszacowałem szanse Polski czy jej nie doceniłem?

0

Gdybym był bukmacherem, to tak oszacowałbym kursy jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów w grupie przez Polskę:

9 pkt - 57,60
0 pkt - 11,36

Jeśli chodzi o wyjście z grupy, to zakładając, że 4 pkt da awans to prawdopodobieństwo oceniam na poziomie 44,48% (kurs 2,25).
Oczywiście awans Polsce może dać jeszcze 3 pkt, 2 a nawet 1 pkt + dodatkowo będzie trzeba uwzględnić marżę u bukmachera. Realny kurs zatem będzie wynosił około 1,90.

1

Miasta gospodarze na EURO:

St. Petersburg - minimum 50% publiczności z możliwością zwiększenia limitu
Budapeszt - celują w 100%, ale pewnie będzie w okolicach 50%-100%
Baku - 50%
Amsterdam, Bukareszt, Kopenhaga, Glasgow - 25%-33% (trzy pierwsze być może zwiększą limit)
Londyn - 25%, ale szansa, że zwiększą na fazę pucharową
Rzym - 25%
Dublin, Monachium - nie wiadomo
Sevilla - nie wiadomo, ale jak wymienili się z Bilbao to myśle, że będzie te chociaż 25%

0

Barcelona i napastnik 180+ cm
A komu to potrzebne?

1

@Bykunn mieszkanie, tylko niestety cwaniak wyje w godzinach gdy nie ma ciszy nocnej. Ale może pokombinuje jeśli chodzi o przepisy wspolnotowe. Dzięki

0

Jak można poradzić sobie z uciążliwym wyciem i szczekaniem psa u sąsiada?

Pies tak wyje, że wszystko słychać przez ściany i tak od rana do późnych godzin popołudniowych. Nie idzie się skupić i wytrzymać. Chciałem pogadać o tym z sąsiadką, ale nie otwiera drzwi.

Czy ktoś ma jakieś rady, aby zaprzestać tej patologii?

1

Own Goal już dwie bramki. To jest gracz.

0

Llorente to taka ulepszona wersja Sergi Roberto. 11 goli i 9 asyst w La Liga. Hiszpański Yaya Toure.
Gdyby Sergi mocniej pociągnął na siłce to może też byłby takim dzikiem.

1

No musimy wygrać no musimy.

12

@AmigoBlancos że Betis wygra albo przegra albo nawet zremisuje

4

Cadiz zapłaciło rachunek.

3

Blancos w pierwszym składzie Realu. To nawet nie Raúl.

1

Sevilla mega ciężki terminarz, ale szokujący jest fakt, że wciąż zostają w grze o mistrzostwo!

0

Ciekawostka

Jeśli Barcelona wygrała mecz ligowy, to następny mecz w La Liga w 13 przypadkach wygrywała, w 4 remisowała i w 3 przegrywała. Identyczny bilans ma Real: 13-4-3.

0

Ale wał. Cyrk

6

City oficjalnie się wycofało!

5

Ale bym obejrzał taki Puchar Gampera.

1

@MesQueUnClub96 no dokładnie panie!

8

To może dzisiaj odbędzie się konferencja Verrattiego?

1

Chelsea gra, ale tak naprawdę nie wie o co.

35

Pomóżcie mi odświeżać bo sam już nie daję rady.

12

A tymczasem Słoweńcy.

5

Bundesliga i Ligue 1 mają czyste rączki.

5

Ale Boniek robi czystki. Zibi TOP

3

Laporta out, Bartomeu in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?