0

A tak na poważnie: czy któryś z 12 klubów wydał oficjalny komunikat, że wycofuje się z Superligi?

0

Real - Tottenham

Kto pierwszy?!

2

Będzie robił El Jarek live z wywiadu Florentino? To będzie kolejny hit.

3

Perez to większy prankster niż Dubiel i Wardęga razem wzięci.

6

Solidarność, Przejrzystość, TRANSPARENTNOŚĆ

~Florentino Perez

4

@BarcaInfo czyli z 2-3 tygodnie

1

Możliwy skład Realu na Cadiz:

Courtouis - Nacho, Militao, Varane, Marcelo - Casemiro, Isco - Rodrygo, Asensio, Vinicius - Benzema

Obrona wygląda lepiej, ale linia pomocy ubogo. Realowi ciężko będzie kontrolować jutrzejszy mecz.

0

Wyobrażacie sobie taki Ajax czy BVB dołączających do Superligi? Te kluby generalnie w ostatnich latach są dostarczycielami zdolnych piłkarzy do najlepszych klubów. Być może jak jedni i drudzy mieli pojedyncze wysoki w Europie, ale do ścisłego topu nie można ich zaliczyć.

Gdyby dotarli do Superligi to mogliby zmienić swoją politykę transferową bo sami mogliby się stać jednym z gigantów. Z jednej strony jest to szansa, ale z drugiej strony, gdyby SL nie wypaliła, to wyżej wspomniane kluby wpadłyby w niezłe tarapaty.

2

@19cukier48 trzeba powiedzieć, że fajnie się wczuł

0

Typ:
Cadiz - Real -> remis 4.55

Cadiz to zespół, który dosyć często remisuje. Zespół jest w niezłej dyspozycji i potrafią wykorzystać atut swojego boiska. Jednakże grają z Realem, czyli zespołem walczącym o mistrzostwo. Real jednak zmaga się z mnóstwem kontuzji. Myślę, że jest spora szansa na remis.

0

@klemens100 tym to ma się zająć nawet TSUE

2

Ja osobiście odszedłbym od formatu dwumeczu. Pierwszy mecz jest ciekawy bo każdy chce zobaczyć jak wyglądać będą obie ekipy na przeciwko siebie, lecz z drugiej strony zazwyczaj pierwszy mecz to tylko przetarcie przed prawdziwymi emocjami, które pojawiają się w rewanżu.

Wyszło to przypadkowo, ale podobał mnie się zeszłoroczny turniej w Portugalii. Już tego samego dnia wiedziałeś, że z pojedynku rozstrzygnięty zostanie zwycięzca. Dwumecz to takie przedłużanie przed najciekawszym fragmentem meczu.

7

Perez to człowiek, który wmówi Ci że czarne to białe. Dobranoc

10

No ładnie skończyłem, oglądam streama el Jarka.

2

Jestem ciekaw czy jeśli dojdzie do sytuacji, że rzeczywiście Reale i Barcelony nie będą mogły grać w La Liga, to czy w lidze będą mogły grać drużyny rezerw jak np. Barca B.

0

@mekston ale to byłby szach-mat

1

Czekam jeszcze na pomysł z łączonymi reprezentacjami jak: Portugalia-Hiszpania, Szwecja-Norwegia, Belgia-Holandia czy Polska-Czechy.

0

@Maurolkit podbijam

16

"Perez posmarował" nabiera teraz zupełnie innego znaczenia.

18

Hitem byłoby gdyby UEFA przedwcześnie zakończyłaby LM i przyznała tytuł PSG za sezon 20/21. Chelsea, Real i City zostaliby zdyskwalifikowani.

22

2020: pandemia wstrzymuje rozgrywki
2021: drama z Superligą

Odkąd Valverde odszedł, w futbolu wszystko zaczęło się jeb

0

@Kamilos84 Szczerze mówiąc nie wiem, raczej miałem na myśli jego komentarz po wyborach w 2015. :D

5

Lewy niby taki kozak, a nie będzie grał w najlepszej lidze świata.

3

Czekam na komentarz Zbigniewa Stonogi na temat Superligi.

1

@xBoMBoWiECx jaki Tier?

0

@pele1282 nie może być innego rozwiązania

4

Moje stanowisko. Pojawia się wiele narzekań na temat tego, że piłka nożna obecnie robiona jest dla pieniędzy.

No i co z tego? Przecież zawodowy sport zawiera się w branży rozrywkowej no i siłą rzeczy pojawiają się większe pieniądze jak potencjalne show ma dostarczyć jeszcze więcej emocji. Pograć w piłeczkę każdy może bo wolno, ale zawodowy sport to już biznes (patalogiczny co prawda), gdzie żeby dostarczyć atrakcyjny produkt widzom należy zagwarantować budżet, który pokryje koszty inwestycji.

2

@MesQueUnClub96 socios najwyraźniej mają w du

5

@shinthps Arsenal full chillera

8

Wyobraźcie sobie, że nagle Messi i Ronaldo zwołują specjalną konferencję, na której apelują o zaprzestanie działań Superligi. To byliby prawdziwi Avengersi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?