1

Co odwalił Mingueza? Czyżby jakaś bitka?

1

Ale Horngacher ustawia sobie konkurs

0

Ale ten Cene wysoko leciał.

0

Klimov taki wał :D
Gest Kozakiewicza

3

Mam nadzieję, że nasi pamiętają, że w przypadku równej liczby punktów, w dalszej kolejności decyduje różnica bramek ogólnie, a nie mecze bezpośrednie.

Wniosek? Trzeba robić goleadę przeciwko Andorze i San Marino i wcisnąć im jak najwięcej - przynajmniej więcej od Węgrów czy Albańczyków.

3

Ciekawie wygląda sytuacja w grupie E w el. do MŚ.

Belgia, Walia, Czechy, Białoruś, Estonia

Pierwsze trzy zespoły będą walczyły o zwycięstwo w grupie. Zdecydowanym faworytem jednak jest Belgia. Białorusi i Estonii nie daję żadnych szans.

Najistotniejszym faktem jest to, że Belgia, Walia i Czechy wygrały swoje grupy w Lidze Narodów. Jeśli któryś z tych zespołów zająłby 3. miejsce to ma niemal pewne miejsce w barażach dzięki właśnie Lidze Narodów. O ile Belgia najprawdopodobniej wygra grupę i awansuje bezpośrednio na Mundial oraz Estonia i Białoruś zajmą ostatnie miejsca, tak Walia i Czechy będą walczyły o te 2. miejsce premiujące barażami. Ale właściwie przez Ligę Narodów tak zażartej walki nie będzie bo... oba zespoły zagrają w barażach.

To jest chyba jedyna taka grupa, w której absolutnie nie będzie żadnych emocji.

4

Co ile minut średnio strzelali gole w reprezentacji?

Piątek - gol co 111 minut
Lewandowski - 140 min
Milik - 243 min

Potężny PIO

0

Niezwykle ciekawie zapowiada się finał PŚ w skokach kobiet. Matematycznie, szansę na Kryształową Kulę ma jeszcze: Opseth, Kramer, Takanashi i Kriznar. Wszystko rozstrzygnie się w ten weekend w Czajkowskim gdzie oprócz drużynówki, rozegrane będą 2 konkursy indywidualne.

Najprawdopodobniej Kryształowa Kula padnie łupem Kriznar, która ma 751 pkt, albo Takanashi - 746 pkt. Być może niemożliwego dokona Kramer, ale będzie ciężko bo Austriaczka ma 660 pkt.

10

Z takimi słabymi Węgrami powinniśmy wygrać. Ale umówmy się, że my sami byliśmy słabi.

0

Brzęczek TOP

4

Na miejscu Sousy zacząłbym klaskać bo może to pomoże.

0

Burak hattrick golazo

1

Remontade się szykuje

2

Holandia na wielkim turniej ostatni raz grała 7 lat temu. Nad tą reprezentacją stoi jakieś fatum. Brakuje VVD.

4

Benjamin Oestvold w I treningu 106 metrów, a w II już 220,5 metra. Szybko nauczył się latać. :D

0

Czy wiadomo już, którego dnia odbędzie się finał Barca - Athletic?

14

Końcówka tego tygodnia będzie naprawdę mocna:
- reprezentacja Sousy
- loty w Planicy
- zmiana czasu i widno do 19:00

4

Barcelona była głodna bo w końcu mamy młodzież, która jest głodna.

0

@Hosh przez tyle lat myślałem, że na końcu jest Best... Tyle lat w błędzie

1

Z drużyn z top 5 lig więcej goli od Barcelony strzelił tylko Bayern. Barca is back.

1

Tak świętuje Messi bycie nr 1 w Barcelonie.

6

Dobrze, że Bayern nie kupił Desta, a mogli.

0

@pawello10 The Best to Ronaldo

9

Dokupić napastnika i mamy atak Messi feat Fati, Pedri i wahadła.

0

No i spokój do kwietnia.

8

Gdy zobaczyłem, że drugim strzelcem w Barcelonie w lidze jest Griezmann z zaledwie 7 golami, złapałem się za głowę. Gdy sprawdziłem, że w Realu jest to Casemiro z 5 golami, spadłem z krzesła...

1

Atletico teraz przyciśnie.

0

4 gole przeciwko Realowi czy 5 goli w 9 minut?

Co jest dla Was bardziej kultowe?

0

@Borneo pisałem tylko o ataku

0

Lille nie wytrzymuje tempa i może ponieść dzisiaj porażkę. Oby walczyli do końca mimo wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?