Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co odwalił Mingueza? Czyżby jakaś bitka?
1
Ale Horngacher ustawia sobie konkurs
0
Ale ten Cene wysoko leciał.
0
Klimov taki wał :D
Gest Kozakiewicza
3
Mam nadzieję, że nasi pamiętają, że w przypadku równej liczby punktów, w dalszej kolejności decyduje różnica bramek ogólnie, a nie mecze bezpośrednie.
Wniosek? Trzeba robić goleadę przeciwko Andorze i San Marino i wcisnąć im jak najwięcej - przynajmniej więcej od Węgrów czy Albańczyków.
3
Ciekawie wygląda sytuacja w grupie E w el. do MŚ.
Belgia, Walia, Czechy, Białoruś, Estonia
Pierwsze trzy zespoły będą walczyły o zwycięstwo w grupie. Zdecydowanym faworytem jednak jest Belgia. Białorusi i Estonii nie daję żadnych szans.
Najistotniejszym faktem jest to, że Belgia, Walia i Czechy wygrały swoje grupy w Lidze Narodów. Jeśli któryś z tych zespołów zająłby 3. miejsce to ma niemal pewne miejsce w barażach dzięki właśnie Lidze Narodów. O ile Belgia najprawdopodobniej wygra grupę i awansuje bezpośrednio na Mundial oraz Estonia i Białoruś zajmą ostatnie miejsca, tak Walia i Czechy będą walczyły o te 2. miejsce premiujące barażami. Ale właściwie przez Ligę Narodów tak zażartej walki nie będzie bo... oba zespoły zagrają w barażach.
To jest chyba jedyna taka grupa, w której absolutnie nie będzie żadnych emocji.
4
Co ile minut średnio strzelali gole w reprezentacji?
Piątek - gol co 111 minut
Lewandowski - 140 min
Milik - 243 min
Potężny PIO
0
Niezwykle ciekawie zapowiada się finał PŚ w skokach kobiet. Matematycznie, szansę na Kryształową Kulę ma jeszcze: Opseth, Kramer, Takanashi i Kriznar. Wszystko rozstrzygnie się w ten weekend w Czajkowskim gdzie oprócz drużynówki, rozegrane będą 2 konkursy indywidualne.
Najprawdopodobniej Kryształowa Kula padnie łupem Kriznar, która ma 751 pkt, albo Takanashi - 746 pkt. Być może niemożliwego dokona Kramer, ale będzie ciężko bo Austriaczka ma 660 pkt.
10
Z takimi słabymi Węgrami powinniśmy wygrać. Ale umówmy się, że my sami byliśmy słabi.
0
Brzęczek TOP
4
Na miejscu Sousy zacząłbym klaskać bo może to pomoże.
0
Burak hattrick golazo
1
Remontade się szykuje
2
Holandia na wielkim turniej ostatni raz grała 7 lat temu. Nad tą reprezentacją stoi jakieś fatum. Brakuje VVD.
4
Benjamin Oestvold w I treningu 106 metrów, a w II już 220,5 metra. Szybko nauczył się latać. :D
0
Czy wiadomo już, którego dnia odbędzie się finał Barca - Athletic?
14
Końcówka tego tygodnia będzie naprawdę mocna:
- reprezentacja Sousy
- loty w Planicy
- zmiana czasu i widno do 19:00
4
Barcelona była głodna bo w końcu mamy młodzież, która jest głodna.
0
@Hosh przez tyle lat myślałem, że na końcu jest Best... Tyle lat w błędzie
1
Z drużyn z top 5 lig więcej goli od Barcelony strzelił tylko Bayern. Barca is back.
1
Tak świętuje Messi bycie nr 1 w Barcelonie.
6
Dobrze, że Bayern nie kupił Desta, a mogli.
0
@pawello10 The Best to Ronaldo
9
Dokupić napastnika i mamy atak Messi feat Fati, Pedri i wahadła.
0
No i spokój do kwietnia.
8
Gdy zobaczyłem, że drugim strzelcem w Barcelonie w lidze jest Griezmann z zaledwie 7 golami, złapałem się za głowę. Gdy sprawdziłem, że w Realu jest to Casemiro z 5 golami, spadłem z krzesła...
1
Atletico teraz przyciśnie.
0
4 gole przeciwko Realowi czy 5 goli w 9 minut?
Co jest dla Was bardziej kultowe?
0
@Borneo pisałem tylko o ataku
0
Lille nie wytrzymuje tempa i może ponieść dzisiaj porażkę. Oby walczyli do końca mimo wszystko.