Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale my mamy słaby skład. Tu nawet nie ma podstaw do pompowania balonika.
1
@n3rni tylko Hala Madrid
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ter Stegen - Dest, Lenglet, Umtiti, Alba - Busquets, Pjanic, Pedri - Messi, Griezmann, Braithwaite
3
Wraz z doliczonym czasem gry, mamy średnio 24 minuty na jednego gola. Co 24 min będę nerwowo zerkał na tablicę wyników.
10
Z okazji rewanżu z PSG przypomnijmy sobie zwycięski skład ze słynnego 6:1:
ter Stegen - Mascherano, Pique, Umtiti - Busquets, Rakitić (Gomes 84'), Iniesta (Turan 65'), Messi - Rafinha (Roberto 76'), Suarez, Neymar
1
Powiem tak - 4 lata temu to było wyzwanie z PSG. Prowadziliśmy 3:0, zrobiło się 3:1 i ten jeden gol tak naprawdę mógł zaprzepaścić awans.
Teraz jakby była analogiczna sytuacja to, żeby pozostać w grze będziemy potrzebowali tylko 1 gola, a nie 3 do awansu. Teraz to pikuś.
1
Buuuusquets hahaha
4
Juve okradzione z karnego.
2
Arthur dogrywa piłki wyłącznie w poprzek. Zero piłek do przodu. Zero.
4
@tmQbassive Busquetsem to Ty nie będziesz
0
Czekam na kompilację goli Moraty że spalonych.
0
Dzisiejszy duet komentatorów na Juve-Porto daje radę jako jeden z nielicznych w Polsacie.
1
La Liga 2021 ponownie zweryfikowana na salonach.
1
CR jeszcze bramka na 3:1 i ponownie bohaterem w LM.
0
Pepe pokazał czego uczyli w Madrycie.
0
Jeśli Juve awansuje to dostaną taki łomot w dwumeczu w 1/4 że szok.
3
No nieźle, że Barca chce kupić strimera.
4
@Zip wspaniały awatar kolego
2
Dwu mecz Lipsk - Liverpool w Budapeszcie. Jeśli Lipsk wygra rewanż 3:1 z LFC to nie będzie dogrywki, a awans będą mieli Niemcy. Jaka tu sprawiedliwość? :D
1
Manchester City, Bayern, PSG i długo nic. Jeśli żaden z trójki tych klubów nie zdobędzie Champions League w tym sezonie, to będę bardzo zaskoczony.
47
W końcu w meczu rewanżowym w LM nie jedziemy bronić wyniku.
1
Dobra, Laporta wybrany, trochę o nim podyskutujemy, a potem pompujemy balonika na remontade.
0
Są tu jacyś kibice Realu i Atletico? :D
7
W końcu mnie nie boli gol Realu w końcówce.
3
Real i Atletico wyglądają naprawdę słabo, zjazd hiszpańskiej piłki ciąg dalszy. Może Atletico jako tako coś próbuje, ale Real? Fatalnie wygląda.
0
Atletico pokonało Real ostatni raz w 2017 (nie liczę tego słynnego 7:3). Z czym do ludzi Atleti.
5
De Jong i Moriba idealnie nadają się do pracy na całej długości i szerokości boiska.
3
@tadzik447 No dobra, ale on w pamięci liczył.
0
Portugalię na Eurowizji będzie reprezentowała osoba pod pseudonimem The Black Mamba. Nie powiem, brzmi jakby nazwa miała rasistowskie konotacje, ale zapewne w kulturze portugalskiej ta nazwa to coś zwykłego.