Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Wg mnie Dembele to piłkarz, który ma mniej do zaoferowania i nie jest tak wszechstronny.
1
Szkoda, że nie gra u nas Ziyech. Szybki, dynamiczny, ale nie jeździec bez głowy. Świetna wizja, ma prostopadle podanie, gra na małej przestrzeni i drybling.
3
Atletico nie wytrzymuje trudów tego sezonu. Jestem skłonny powiedzieć, że nie zostaną mistrzem Hiszpanii. W LM zapewne też odpadną.
0
Minister nie dziękuje za pytania. Mamy czego uczyć się od Souzy.
0
Dlaczego Szumowski nie przemawia?
2
Czy powrócą godziny dla seniorów. O to jest pytanie.
3
Jeśli Messi odejdzie z Barcelony, pandemia się skończy.
2
Z ćwierćfinalistów LM, Champions League wygrywali już: Real, Porto, BVB, Liverpool. Do grona tych drużyn może dołączyć jeszcze Bayern i Chelsea.
PSG albo City może w końcu się doczeka triumfu?
2
U Guardioli "Fabregas na 9".
33
Real wygrał LM 3 razy z rzędu. Teraz muszą zapłacić rachunek i odpadną 3 razy z rzędu w 1/8 LM.
14
W niedzielę Messi po raz kolejny stanie się legendą Barcelony. Z 768 meczami na koncie, będzie zawodnikiem z największą ilością rozegranych spotkań dla Barcelony w całej historii.
1
3 ostatnie gole Barcelony to strzały z dystansu. Czy to jeszcze Barcelona?
4
Thanks for your question
Souza TOP
1
@kkbarca jeśli dociagnie te 11 meczy ligowych, to znowu komplet. Kosmos
24
Zieliński, od sezonu 15/16 włącznie, w Serie A każdy sezon z co najmniej 35 meczami ligowymi. Co za koń.
0
Ktoś szczepił się Zenecą albo Pfeizerem? Jak odczucia?
1
Gdzie Lewandowski przebił 30 goli, to Ronaldo dopiero przekroczył 20. Spokojnie.
1
Czy wiesz, że do Antarktydy najbliżej z Chile?
0
@FCB24 S. Umtiti
1
Czy sprzedali byście Lengleta za 20 mln euro?
3
Ale hejt po wyborze artysty Polski na Eurowizję.
Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie.
1
PSG gubi chleb
PSG gra na raz
2
PSG pomyliło odwagę z odważnikiem
7
PSG cofa się w przyszłość
1
@Yosemite w punkt
14
PSG śpiewa z playbacku
5
No i niech Griezmann, Dembele, Lenglet i Umtiti zostaną już w Paryżu
2
Przegraliśmy przez brak Coutinho.
1
Kto normalny płaci 120 mln euro za ofensywnego piłkarza, który nie umie dryblować?
3
Chcieliście strzału Griezmann a to macie