Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jakieś plusy po meczu? Pedri może nie grał całego spotkania na najwyższych obrotach, ale także miał wiele momentów, w których zagrał kilka świetnych prostopadłych piłek. Do tego dołożył kilka napędzających rajdów, były też odbiory. Pedri to jest niesamowity diament. Na nim i na Fatim będziemy budować podwaliny nowej Barcelony.
0
@LuisSalvano Luis, czy Neymar kiedykolwiek wróci jeszcze na Camp Nou? Dzisiaj była ta szansa.
1
@Kamilos84 ale Hajto wzorował się na Deutschalnd gdzie 1 to 6 a 6 to 1 i wszystko staje się jasne
0
@Encore śmieszki z konferencji wiecznie żywe, ale to był następca Xaviego
1
@VamosRakieta Nie wspominając już o Wielkim Poście.
0
La Bamba on fire
0
#Farmes League#
0
@culesjasiules prawda, pochrzaniło się z ligą
3
Jak nie odrobimy strat z Sevillą, to kończymy sezon w lutym.
Wcześniej niż skoczkowie.
Wcześniej niż skoczkowie.
2
Jeśli Deniz Aytekin będzie sędziował rewanż to mamy szanse na awans.
0
Rozszyfrowałem wzór Hajty :O Tak jak pisałem, ta obrona to gwarant bramek dla przeciwnika.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9646386#comment-9646386
2
ter Stegen dzisiaj z dwoma wylewami. Dobrze, że bez konsekwencji.
3
Hajto 4:1 dla Barcelony i to rozumiem
0
Hajto za Barceloną bo raczej nie przepada za PSG jak tak słucham jego wypowiedzi. On bardziej szanuje Busquetsa niż my wszyscy razem tutaj wzięci.
0
Upamecano -> Bayern
Alaba -> Real?
Ramos -> PSG?
0
Nasza defensywa prawdopodobnie będzie wyglądała tak: Dest, Pique, Lenglet, Alba i Busquets na defensywnym pomocniku. Po za Destem to niestety, ale taka konfiguracja linii obronnej gwarantuje nam z co najmniej 4 stracone gole w dwumeczu.
Nie mówię, żeby zamiast Pique wystawić Mingueze, za Albe Firpo, a za Busquetsa Pjanicia, no ale sami widzicie, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.
9
Jakość Busquetsa wciąż widać gdy gramy ze słabym rywalem, albo przynajmniej gdy gramy z drużyną, która nie podchodzi pod nas wysokim pressingiem.
Na podstawie meczów z tego sezonu w ciemno będzie można obstawić, że Busi z PSG będzie wyglądał źle. Zapewne zanotuje wiele strat, i ciężko będzie mu grać w środku pola piłki na przód bo na bank Pochettino zagęści centralną strefę z agresywnym doskokiem.
Z drugiej strony czy mamy jakąś lepszą alternatywę od Busquetsa? Według mnie nie. de Jong musi grać wyżej bo tam czuje się najlepiej. Koniecznie będzie trzeba kupić nowego pivota. Był Arthur, wyglądał blado, no ale Brazylijczyk nie grał na pozycji Busiego.
3
Remontada es possible!
0
Nie ukrywam, że obejrzałbym jutrzejsze show w gronie Ramblowiczów. Ekscytacja sięgnęła by zenitu.
1
@Michal1995 na stronie pisze, że pokazują mecze na żywo, więc chyba tak
ale niech lepiej ktoś jeszcze się wypowie kto korzysta
9
Jutro ostatni dzień ostatków. Oby nie popsuli Wielkiego Postu.
0
@szymonekk dodatkowo jak masz konto u bukmachera typu Fortuna czy STS, to tam w małym okienku pokazują live mecze ligowe. Musisz mieć też jakieś środki na koncie, żeby oglądać tam mecze.
1
@szymonekk jeśli masz UPC to masz Polsat + Eleven za 20 zł. Jeśli nie masz żadnych Cyfrowych Polsatów, UPC itd. to tak:
- IPLA; 40 zł/miesiąc - tam masz LM
- player.pl; 60 zł/miesiąc - tam masz Canal+ i Eleven
Niestety tak wygląda polski rynek...
3
@szymonekk tylko pamiętaj, że jutrzejszy mecz jest na Polsat Sport Premium ;)
0
Bardzo mocna kadra, jedna z najlepszych na świecie.
9
Bilans z ostatnich 8 meczy z PSG:
4 wygrane
2 remisy
2 porażki
bilans bramek: 19:13
Mecze na Camp Nou: 1:1, 3:1, 2:0, 6:1. Camp Nou, ufam tobie.
0
@Raf_8922 ja w UPC za pierwsze dwa miesiące zapłacę 11,90 zł, a potem za miesiąć 20 zł. Ale jeśli nie masz UPC to pozostaje ta IPLA
0
Les amis czy Los amigos?
Która frakcja trzęsie szatnią Barcy?
9
Zajawka przed LM - Najlepiej oceniani piłkarze w rozgrywkach ligowych w swoich drużynach:
Barcelona - Messi 8.44
PSG - Neymar 7.80
Lipsk - Nkunku 7.28
Liverpool - Mane 7.43
Porto - Otavio 7.51
Juventus - Ronaldo 7.70
Sevilla - Kounde 7.10
BVB - Haaland 7.47
Atletico - Suarez 7.36
Chelsea - Mount 7.36
Lazio - Milinković-Savić 7.40
Bayern - Lewandowski 7.92
Atalanta - Gosens 7.42
Real - Benzema 7.47
Moenchengladbach - Hofmann 7.24
City - de Bruyne 7.62
Oceny z WhoScored. No cóż, słaby Messi to wciąż poziom nieosiągalny dla innych topowych piłkarzy. Szkoda, że mamy taką kadrę, a nie inną bo marnujemy potencjał klubu z Leo. Po odejściu Argentyńczyka będzie ciężko walczyć o Ligę Mistrzów.
7
Kluby z najlepszym bilansem bramek w meczach ligowych (TOP5):
1. PSG +42
2. Bayern & Man City +32
4. Atletico +31
5. Inter +30
6. Lyon +29
7. Barcelona +28
Lyon, gdyby grał w tej edycji LM to zapewne liczyłby się tak jak rok temu, ale mimo wszystko bardziej spodziewanie.