Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sevilla 5:0 Barcelona
W zmianach
Stary Kuman mocno śpi
2
Ja wiem, że nasza ławka jest przeciętna ale przy ciągłym graniu co 3 dni nie robić żadnej zmiany?
1
Jak taki Trincao ma rosnąć jak podcina mu się skrzydła nie wprowadzając go na boisko bo bramce w poprzednim meczu.
0
Lahoz jak zwykle chce być bohaterem. Skandal
0
Sevilla to naprawdę ekipazo. Dobry materiał szkoleniowy dla PSG.
0
@juliacicha dzisiaj z mocnymi ripostami.
0
Co się dzieje z Lengletem? Owszem, ten sezon ma tragiczny, ale żeby stawiać na Firpo?
3
Ciekawe co dzisiaj w jedynym serwisie informacyjnym w kraju.
0
@pauletaa teoretycznie w BVB jest jeszcze Piszczek
1
Ciekawe jaki mecz LM TVP1 puści za tydzień. Jest szansa, że Sevilla-BVB. Jeśli tak się stanie to będzie to istna promocja Andaluzyjczyków. Reżimowy klub hehe.
0
@papajak2137 nawet nie wiedziałem, że mają taką ofertę, a 25 euro/rok wygląda sensownie
1
W Polsce nie ma takiej oferty, ale czy zagraniczne tv oferują pakiet wszystkich meczy Barcy w sezonie (oczywiście za pośrednictwem strony internetowej)?
Koszty nabycia C+, Eleven i Polsat Sport Premium dla oglądania wyłącznie Barcy są bardzo wysokie. Czy jest jakaś tańsza i legalna alternatywa?
4
A ja tam solidaryzuję się z TVPiSem i zamierzam oglądać ich kanały dzisiaj wieczorem.
27
@kamiVeB Lenglet-Umtiti podwójna presja
2
Mam sąsiadkę, która przed 19 włącza TV na Ukrytą Prawdę, a potem leci z Faktami. A potem jeszcze Milionerzy.
Ale dzisiaj będzie wkurzona.
8
Tylko poważne stacje pokazują mecze Barcelony w TV.
0
Umówmy się, że inny skład jak MATS - Mingueza, Lenglet, Umtiti, Alba - Busquets, de Jong, Pedri - Dembele, Messi, Griezmann będzie niespodzianką.
3
Getafe jest tragiczne, kultura gry gorsza od Irlandii Północnej, laga od bramkarza i strata. Jakim cudem oni nie zajmują ostatniego miejsca to nie wiem.
Takie Elche czy teraz Getafe przekonuje mnie, że La Liga powinna być zmniejszona do 18, a nawet 16 zespołów.
0
Ale oberwanie chmury. Grząska murawa szansą dla Fe FC.
5
W przypadku braku zwycięstwa Realu, w tabeli, Królewskich może wyprzedzić nie tylko Barca ale i też Sevilla.
1
Getafe jest beznadziejne. Jeśli Real dzisiaj nie wygra to się ośmieszy.
10
Real wygrał tylko 2 mecze z Marcelo w podstawowym składzie w tym sezonie. Ostatni taki mecz miał miejsce pod koniec października.
7
Polak by powiedział "dobrze że nie Pedrić"
0
Jakaś długa ta ławka Getafe.
3
Nie wiemy co by się stało gdyby Suarez u nas został, ale decyzja o jego odejściu miała sens ze względu na tendencję spadkową formy od 2016, częstsze urazy i ogromną pensję.
To że dobrze gra w Atletico jest może kwestią nowego wyzwania w nowym klubie? Luis potrzebował jakiegoś impulsu i rzeczywiście notuje świetne liczby.
0
Czyli tylko City i Barca wygrały jak dotychczas wszystkie mecze ligowe w 2021. Kto pierwszy skapituluje?
0
@tristan87 @Tridente2015 teraz mam zagwostke bo jest jak piszecie, ale niektóre źródła podają że mecz rzeczywiście będzie na TVP1
0
@Messibestplayerintheworld na Telemanie tak pisze
1
Ale że Barca-Sevilla na TVP1 to poszaleli.
2
Puig i Trincao strzelili już swoje premierowe gole to teraz czekać na Pjanicia i Mingueze.