Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawa sytuacja.
4 kwietnia ma odbyć się zaległy finał CdR z poprzedniego sezonu pomiędzy Bilbao, a Sociedad.
18 kwietnia z kolei odbędzie się finał CdR tyczący się bieżącego sezonu. Sociedad już odpadł, ale Bilbao dalej w grze. Może dwa finały dla Basków?
1
Mam nadzieję, że La Liga pójdzie w kierunku Bundesligi i zredukuję liczbę zespołów do 18. No przecież tego nie dało się oglądać. Zresztą dla mnie mogliby zrezygnować z rozgrywek ligowych i utworzyć Superligę.
1
Messiemu brakuje 14 meczy, żeby zrównać się z Xavim (767 meczy). Jeśli Leo przebije Generała to stanie się piłkarzem, który rozegrał najwięcej meczy w barwach Barcy w całej historii.
1
Zaskakująca statystyka. Bayern z sezonu 19/20 był pierwszym zespołem, który wygrał LM po wygraniu wszystkich meczów w fazie grupowej.
0
Ale nas siekają z kontry.
0
Jeśli dzisiaj wygramy z Węgrami to myślę, że mamy realne szanse na złoto.
2
Moim zdaniem Stoch też skoczył dalej. Niestety mierzenie odległości w skokach to jakaś parodia.
2
Suarez i Villa wiedzieli kiedy przyjść do Atletico. :D Idealny timing obu tych panów.
11
Bajo Rayo, Rayo Jajo
0
Czekają nas 30 minut bronienia wyniki! Czy wytrzymają?
0
A potem będą oddychać rękawami w La Liga.
0
Współczuję Koemanowi
0
Umtiti Lenglet oj tak
0
W końcu Griezmann w pomocy.
1
@BaroPodertos ale awatar!
0
W Eibar to nawet bramkarze strzelają karne...
0
Real kozak bo odpadli dopiero w dogrywce. Karne dzisiaj? Biorę w ciemno.
1
To rzeczywiście Cech we własnej osobie.
1
Ale to jest kompromitacja
1
Jak taki klimat to zamiast bramek powinni położyć plecaki, a piłkę zamienić zwiniętym sreberkiem.
0
Dobrze, że Messi dzisiaj nie gra bo i tak nie strzeliłby Cechowi.
0
Widać, że Bismarck wspiera Cornelle.
0
@Michal_2003 a mówią że FIFA to nie jest prawdziwa piłka...
2
Włączyłem mecz i ktoś mi powie co to za magiczne niebieskie linnie?
1
Lenglet doczekał się kapitana w najgorszym dla niego okresie. Brzmi ciekawie.
5
Bayern i Real odpadli w 1/16 Pucharu Krajowego. W 1/16.
1
@don'T.R.I.P.e nie potrafią pić i dlatego taki wstręt
0
Marcelo to jednak talizman.
13
3 ligowiec w osłabieniu klepie Real - czy my żyjemy już w matrixie?
39
Wszystko wiadomo. Real specjalnie odpadł z Bilbao, żeby oszczędzać siły na dogrywkę z Alcoyano. Zizou to strateg i ciężko się z tym nie zgodzić.