1

Ciekawa sytuacja.

4 kwietnia ma odbyć się zaległy finał CdR z poprzedniego sezonu pomiędzy Bilbao, a Sociedad.

18 kwietnia z kolei odbędzie się finał CdR tyczący się bieżącego sezonu. Sociedad już odpadł, ale Bilbao dalej w grze. Może dwa finały dla Basków?

1

Mam nadzieję, że La Liga pójdzie w kierunku Bundesligi i zredukuję liczbę zespołów do 18. No przecież tego nie dało się oglądać. Zresztą dla mnie mogliby zrezygnować z rozgrywek ligowych i utworzyć Superligę.

1

Messiemu brakuje 14 meczy, żeby zrównać się z Xavim (767 meczy). Jeśli Leo przebije Generała to stanie się piłkarzem, który rozegrał najwięcej meczy w barwach Barcy w całej historii.

1

Zaskakująca statystyka. Bayern z sezonu 19/20 był pierwszym zespołem, który wygrał LM po wygraniu wszystkich meczów w fazie grupowej.

0

Ale nas siekają z kontry.

0

Jeśli dzisiaj wygramy z Węgrami to myślę, że mamy realne szanse na złoto.

2

Moim zdaniem Stoch też skoczył dalej. Niestety mierzenie odległości w skokach to jakaś parodia.

2

Suarez i Villa wiedzieli kiedy przyjść do Atletico. :D Idealny timing obu tych panów.

11

Bajo Rayo, Rayo Jajo

0

Czekają nas 30 minut bronienia wyniki! Czy wytrzymają?

0

A potem będą oddychać rękawami w La Liga.

0

Współczuję Koemanowi

0

Umtiti Lenglet oj tak

0

W końcu Griezmann w pomocy.

1

@BaroPodertos ale awatar!

0

W Eibar to nawet bramkarze strzelają karne...

0

Real kozak bo odpadli dopiero w dogrywce. Karne dzisiaj? Biorę w ciemno.

1

To rzeczywiście Cech we własnej osobie.

1

Ale to jest kompromitacja

1

Jak taki klimat to zamiast bramek powinni położyć plecaki, a piłkę zamienić zwiniętym sreberkiem.

0

Dobrze, że Messi dzisiaj nie gra bo i tak nie strzeliłby Cechowi.

0

Widać, że Bismarck wspiera Cornelle.

0

@Michal_2003 a mówią że FIFA to nie jest prawdziwa piłka...

2

Włączyłem mecz i ktoś mi powie co to za magiczne niebieskie linnie?

1

Lenglet doczekał się kapitana w najgorszym dla niego okresie. Brzmi ciekawie.

5

Bayern i Real odpadli w 1/16 Pucharu Krajowego. W 1/16.

1

@don'T.R.I.P.e nie potrafią pić i dlatego taki wstręt

0

Marcelo to jednak talizman.

13

3 ligowiec w osłabieniu klepie Real - czy my żyjemy już w matrixie?

39

Wszystko wiadomo. Real specjalnie odpadł z Bilbao, żeby oszczędzać siły na dogrywkę z Alcoyano. Zizou to strateg i ciężko się z tym nie zgodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?