Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Temperatura powietrza -9 stopnic C, a odczuwalna -21 st. Nie mam pytań.
7
Drużyny, które wygrały swoje wszystkie mecze ligowe w 2021 jak dotychczas i które wciąż grają w LM:
FC Barcelona
Atletico
Man City
5
Kiedy w końcu może nazwać siebie jasnowidzem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9610073#comment-9610073
8
Tylko Trincao może uratować ten mecz.
10
deJong nie może gnieździć się w obronie. Jak najszybciej do pomoco-ataku.
0
Babiarz to by chciał mieć 159 cm...
95
Sevilla w półfinale, czyli spełnia się przepowiednia, że Suarez pozbawi nas mistrzostwa kraju, Neymar LM, a Rakitić Copa del Rey.
3
Mecze, w których Barca miała mniej lub tyle samo sytuacji bramkowych* jak rywal:
- 2:3 z Bilbao, Superpuchar
- 1:1 z Sociedad, Superpuchar
- 1:3 z Realem Madryt, La Liga
- 0:1 z Getafe, La Liga
- 1:1 z Sevillą, La Liga
- 3:0 z Celtą, La Liga
*sytuacje bramkowe to strzały celne, niecelne i zablokowane
Tylko raz potrafiliśmy wygrać w takim meczu. W pozostałych pięciu przypadkach remis albo porażka.
0
Jak myślicie, czy jest recepta na autobusy? Coraz bardziej wydaje mi się, że jest to kwestia wyłącznie szczęścia, czyli wyczekiwanie na błąd rywala w defensywie.
2
To ja się podzielę swoimi odczuciami. Była 80 minuta no i się wkurzałem sam na siebie, że się realnie napalm, że to odrobią. Fakty były jednak takie, że była już 80 minuta, a w plecy 0:2.
Generalnie bardzo chciałem, żeby odrobili, ale byłem przekonany, że odpadną i nie wierzyłem.
No, ale mimo wszystko na takie momenty w sezonie się czeka.
0
@333tricampeones333 Rzeczywiście, mea culpa
22
MAGiA - Messi, Alba, Griezmann i Awans
2
Jedno jest pewne - w nocy będą śniły się nam rożne.
3
Jakim cudem Granada strzeliła 3 gole, przecież to niepojęte.
10
@LeoMessi1994 sentyment do Ivana duży, ale zdecydowanie Modric
0
Lille naciska na PSG i Lyon. Bramki zdobyli m.in. David i Weah. Młode pokolenie Amerykanów jest niesamowite i kto wie - może na Mundialu za 5 lat zdobędą medal?
0
@Azi tego to nie wiedziałem i jestem w szoku. Co za kozak ten Lineker
0
@Azi gratuluję! Ezquerro nabił sporo spotkań bo był rezerwowym, ale żeby ani razu dostać kartki to sztuka
0
@kcule14 Santiago Ezquerro
0
@kcule14 Sandro jest wysoko w tej klasyfikacji, ale jest ktoś kto rozegrał więcej tych meczy.
0
@Azi tylko piłkarze, którzy grali w Barcelonie w XXI wieku
0
@VenoM Brejwhart ma o 5 meczy mniej od prawidłowej odpowiedzi. Zresztą Duńczyk ma na koncie żół.kartę w barwach Barcy. :(
1
Zagadka:
Piłkarz Barcy, który w swoim pobycie w Barcelonie w XXI wieku nie otrzymał ani jednej żółtej kartki, a rozegrał dla niej najwięcej meczów to?
1
@VamosRakieta racja, pozwolisz, że skopiuję twój opis ;)
2
@lucca87 Griezmann dopiero drugi sezon w Barcelonie i zresztą masa spotkań dla Sociedad czy Atletico. De Jonga trzyma jeszcze Ajax, ale lada moment wskoczy do zacnego grona.
2
Piłkarze z obecnej kadry, których największą część występów w karierze, stanowią te zagrane dla Barcelony:
Messi
Busquets
Pique
Alba
ter Stegen
Roberto
Lenglet
Dembele
Fati
Lenglet trzeba przyznać nastukał mnóstwo spotkań w barwach Barcy.
0
Czekamy na Fatiego i Pique, ale kompletnie zapomniałem, że w kadrze jest jeszcze ktoś taki jak Coutinho. Jestem ciekaw co stanie się z Brazylijczykiem po sezonie, ale wróżę mu powrót do średniaka Premier League.
0
@Katalończyk 99 Neymar to będzie śpiewał Suarezowi.
14
Pedri pierwszy sezon w Barcelonie i już ma rozegrane prawie 2.000 minut. Niesamowite wejście do Barcelony.
A tak wygląda "11" Barcy złożona z piłkarzy, którzy rozegrali najwięcej minut w tym sezonie jak dotychczas:
ter Stegen - Dest, Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba - Busquets, de Jong, Pedri - Messi, Griezmann
Ogólnie pojawiło się dużo nowych nazwisk (w dużej mierze dzięki kontuzjom). Oprócz Pedriego mamy Desta, Mingueze i Araujo.
0
@jeyx77x a to dziwne, że był zjechany w 2014 bo przecież już na Mundialu Neymar był "10"