1

Temperatura powietrza -9 stopnic C, a odczuwalna -21 st. Nie mam pytań.

7

Drużyny, które wygrały swoje wszystkie mecze ligowe w 2021 jak dotychczas i które wciąż grają w LM:

FC Barcelona
Atletico
Man City

5

Kiedy w końcu może nazwać siebie jasnowidzem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9610073#comment-9610073

8

Tylko Trincao może uratować ten mecz.

10

deJong nie może gnieździć się w obronie. Jak najszybciej do pomoco-ataku.

0

Babiarz to by chciał mieć 159 cm...

95

Sevilla w półfinale, czyli spełnia się przepowiednia, że Suarez pozbawi nas mistrzostwa kraju, Neymar LM, a Rakitić Copa del Rey.

3

Mecze, w których Barca miała mniej lub tyle samo sytuacji bramkowych* jak rywal:

- 2:3 z Bilbao, Superpuchar
- 1:1 z Sociedad, Superpuchar
- 1:3 z Realem Madryt, La Liga
- 0:1 z Getafe, La Liga
- 1:1 z Sevillą, La Liga
- 3:0 z Celtą, La Liga

*sytuacje bramkowe to strzały celne, niecelne i zablokowane

Tylko raz potrafiliśmy wygrać w takim meczu. W pozostałych pięciu przypadkach remis albo porażka.

0

Jak myślicie, czy jest recepta na autobusy? Coraz bardziej wydaje mi się, że jest to kwestia wyłącznie szczęścia, czyli wyczekiwanie na błąd rywala w defensywie.

2

To ja się podzielę swoimi odczuciami. Była 80 minuta no i się wkurzałem sam na siebie, że się realnie napalm, że to odrobią. Fakty były jednak takie, że była już 80 minuta, a w plecy 0:2.
Generalnie bardzo chciałem, żeby odrobili, ale byłem przekonany, że odpadną i nie wierzyłem.
No, ale mimo wszystko na takie momenty w sezonie się czeka.

0

@333tricampeones333 Rzeczywiście, mea culpa

22

MAGiA - Messi, Alba, Griezmann i Awans

2

Jedno jest pewne - w nocy będą śniły się nam rożne.

3

Jakim cudem Granada strzeliła 3 gole, przecież to niepojęte.

10

@LeoMessi1994 sentyment do Ivana duży, ale zdecydowanie Modric

0

Lille naciska na PSG i Lyon. Bramki zdobyli m.in. David i Weah. Młode pokolenie Amerykanów jest niesamowite i kto wie - może na Mundialu za 5 lat zdobędą medal?

0

@Azi tego to nie wiedziałem i jestem w szoku. Co za kozak ten Lineker

0

@Azi gratuluję! Ezquerro nabił sporo spotkań bo był rezerwowym, ale żeby ani razu dostać kartki to sztuka

0

@kcule14 Santiago Ezquerro

0

@kcule14 Sandro jest wysoko w tej klasyfikacji, ale jest ktoś kto rozegrał więcej tych meczy.

0

@Azi tylko piłkarze, którzy grali w Barcelonie w XXI wieku

0

@VenoM Brejwhart ma o 5 meczy mniej od prawidłowej odpowiedzi. Zresztą Duńczyk ma na koncie żół.kartę w barwach Barcy. :(

1

Zagadka:
Piłkarz Barcy, który w swoim pobycie w Barcelonie w XXI wieku nie otrzymał ani jednej żółtej kartki, a rozegrał dla niej najwięcej meczów to?

1

@VamosRakieta racja, pozwolisz, że skopiuję twój opis ;)

2

@lucca87 Griezmann dopiero drugi sezon w Barcelonie i zresztą masa spotkań dla Sociedad czy Atletico. De Jonga trzyma jeszcze Ajax, ale lada moment wskoczy do zacnego grona.

2

Piłkarze z obecnej kadry, których największą część występów w karierze, stanowią te zagrane dla Barcelony:

Messi
Busquets
Pique
Alba
ter Stegen
Roberto
Lenglet
Dembele
Fati

Lenglet trzeba przyznać nastukał mnóstwo spotkań w barwach Barcy.

0

Czekamy na Fatiego i Pique, ale kompletnie zapomniałem, że w kadrze jest jeszcze ktoś taki jak Coutinho. Jestem ciekaw co stanie się z Brazylijczykiem po sezonie, ale wróżę mu powrót do średniaka Premier League.

0

@Katalończyk 99 Neymar to będzie śpiewał Suarezowi.

14

Pedri pierwszy sezon w Barcelonie i już ma rozegrane prawie 2.000 minut. Niesamowite wejście do Barcelony.

A tak wygląda "11" Barcy złożona z piłkarzy, którzy rozegrali najwięcej minut w tym sezonie jak dotychczas:

ter Stegen - Dest, Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba - Busquets, de Jong, Pedri - Messi, Griezmann

Ogólnie pojawiło się dużo nowych nazwisk (w dużej mierze dzięki kontuzjom). Oprócz Pedriego mamy Desta, Mingueze i Araujo.

0

@jeyx77x a to dziwne, że był zjechany w 2014 bo przecież już na Mundialu Neymar był "10"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?