Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy wiesz, że pierwszy człowiek w przestrzeni kosmicznej jakim był Jurij Gagarin, był niższy od Yukiyi Sato?
4
Czy wiecie, że w słowie "Olympique" zawiera się nazwisko Pique?
4
@DaPi super inicjatywa, jak będę miał czas to wpadnę
0
@19cukier48 nie wiem, ale gdy wszedł na boisko to wyglądał tak topornie jak Pjanic
3
Dlaczego Casemiro zawsze się udaje uniknąć czerwonej kartki? Proszę o wyjaśnienia.
3
Haaland zbędny jak mamy Albę
0
Ruszyła maszyna
0
Powieccie mi czy Ronaldo Nazario kiedykolwiek tak zagral? No właśnie.
0
Dest nie wie co się dzieje. Jest wiecznie zjarany.
2
Braithwaite się śmieje, a niekorzystny wynik. Uuu, jest już skończony Duńczyk.
2
Barcelona podniesie się tak szybko jak szybko ustąpi pandemia.
0
Zawrotne tempo spotkania, jeszcze nie oderwałem się od TV.
1
Czy uważacie, że któryś z piłkarzy Barcy B byłby wstanie z buta zastąpić Busquetsa? Czy jest tam jakiś potencjał?
0
Panie Kuman, przesuń pan trwale de Jonga na "9", a Griezmanna na środkowego pomocnika. Te rozwiązanie nie może nie wypalić.
0
Póki co, wszystkie hiszpańskie i wszystkie włoskie zespoły przegrały swoje mecze.
I weź tu obstaw Atalanta - Real.
0
W następnym sezonie, co najmniej 34 federacji będzie miało swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich pucharów.
Stanowi to 62% wszystkich federacji zrzeszonych w UEFA (wszystkich jest 55). Aktywizacja całej Europy. :D
1
Ciekawe co wydarzy się w najbliższym okienku transferowym. Może wymiana z City - Aguero za Messiego?
1
@KacperVEB pewnie z główki strzelił
13
@tristan87 Nikt nic nie mówił Mathieu bo później o wszystkim wygadywał. :D
2
Ciekawe czy gdzieś w Polsce w czwartek, temperatura powietrza dobije do 20 stopni C. We Wrocławiu ma być 18.
2
Rangers po 10 latach dominacji Celticu wróci na tron.
Być może po 9 latach ustąpi również Juve.
Idą zmiany w Europie.
2
PSG lami, ale Verratti jest w TOP formie.
48
Jeszcze 2 gole i Monaco odrobi za nas straty.
0
@hefaj6 Myślę, że wyprzedzi. Ten sezon + dwa następne i wyprzedzi Inieste.
16
City póki co z najlepszą defensywą w Europie. 15 straconych goli w 25 meczach. Trzeba też dodać, że wciąż mają świetną ofensywę. Wydaje mi się, że ekipa Guardioli w końcu dojrzała. To będzie ich sezon.
6
Jeśli Messi będzie grał w każdym meczu, to w meczu z Sociedad (trzeci tydzień marca) przebije rekord Xaviego i stanie się piłkarzem z największą ilością rozegranych meczy dla Barcy w całej historii.
1
@horang to regen Xaviego
1
6:0 i 74 minuta ;D
0
@barcowy1899 Ale to się wszystko odwróciło z tym Lengletem...
3
Manaj jest tego samego wzrostu co Suarez.
czyli Manaj = Suarez
Manaj, come to I drużyna