1

Czy wiesz, że pierwszy człowiek w przestrzeni kosmicznej jakim był Jurij Gagarin, był niższy od Yukiyi Sato?

4

Czy wiecie, że w słowie "Olympique" zawiera się nazwisko Pique?

4

@DaPi super inicjatywa, jak będę miał czas to wpadnę

0

@19cukier48 nie wiem, ale gdy wszedł na boisko to wyglądał tak topornie jak Pjanic

3

Dlaczego Casemiro zawsze się udaje uniknąć czerwonej kartki? Proszę o wyjaśnienia.

3

Haaland zbędny jak mamy Albę

0

Ruszyła maszyna

0

Powieccie mi czy Ronaldo Nazario kiedykolwiek tak zagral? No właśnie.

0

Dest nie wie co się dzieje. Jest wiecznie zjarany.

2

Braithwaite się śmieje, a niekorzystny wynik. Uuu, jest już skończony Duńczyk.

2

Barcelona podniesie się tak szybko jak szybko ustąpi pandemia.

0

Zawrotne tempo spotkania, jeszcze nie oderwałem się od TV.

1

Czy uważacie, że któryś z piłkarzy Barcy B byłby wstanie z buta zastąpić Busquetsa? Czy jest tam jakiś potencjał?

0

Panie Kuman, przesuń pan trwale de Jonga na "9", a Griezmanna na środkowego pomocnika. Te rozwiązanie nie może nie wypalić.

0

Póki co, wszystkie hiszpańskie i wszystkie włoskie zespoły przegrały swoje mecze.
I weź tu obstaw Atalanta - Real.

0

W następnym sezonie, co najmniej 34 federacji będzie miało swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich pucharów.

Stanowi to 62% wszystkich federacji zrzeszonych w UEFA (wszystkich jest 55). Aktywizacja całej Europy. :D

1

Ciekawe co wydarzy się w najbliższym okienku transferowym. Może wymiana z City - Aguero za Messiego?

1

@KacperVEB pewnie z główki strzelił

13

@tristan87 Nikt nic nie mówił Mathieu bo później o wszystkim wygadywał. :D

2

Ciekawe czy gdzieś w Polsce w czwartek, temperatura powietrza dobije do 20 stopni C. We Wrocławiu ma być 18.

2

Rangers po 10 latach dominacji Celticu wróci na tron.
Być może po 9 latach ustąpi również Juve.

Idą zmiany w Europie.

2

PSG lami, ale Verratti jest w TOP formie.

48

Jeszcze 2 gole i Monaco odrobi za nas straty.

0

@hefaj6 Myślę, że wyprzedzi. Ten sezon + dwa następne i wyprzedzi Inieste.

16

City póki co z najlepszą defensywą w Europie. 15 straconych goli w 25 meczach. Trzeba też dodać, że wciąż mają świetną ofensywę. Wydaje mi się, że ekipa Guardioli w końcu dojrzała. To będzie ich sezon.

6

Jeśli Messi będzie grał w każdym meczu, to w meczu z Sociedad (trzeci tydzień marca) przebije rekord Xaviego i stanie się piłkarzem z największą ilością rozegranych meczy dla Barcy w całej historii.

1

@horang to regen Xaviego

1

6:0 i 74 minuta ;D

0

@barcowy1899 Ale to się wszystko odwróciło z tym Lengletem...

3

Manaj jest tego samego wzrostu co Suarez.
czyli Manaj = Suarez

Manaj, come to I drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?