Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o atak, po sezonie pożegnałbym Coutinho, Griezmanna, Braithwaite i Dembele.
0
Benzema odpowiada Robertowi. Ciekawe na ilu się zatrzyma.
0
Muller czy Griezmann
Kto lepszy?
3
@Tollusiek chyba wciąż nie potrafimy docenić Bayernu raczej
3
Suarez miał więcej magii od Lewandowskiego, ale całokształt kariery dla Robercika.
0
@gryfiT. Nie, jednak za dużo
1
@Coutinho007 no bo Alaba nie sabotował
9
@szela1899 my nie powinniśmy się odzywać bo jak można było przerżnąć 2:8 :P
2
Eintach - Union 4:2
Po I połowie
0
Bierzmy Andre Silva bo tańszy i strzela więcej goli od Haalanda. :D
1
Interwencja premiera Morawieckiego uskrzydliła Roberta Lewandowskiego.
0
Dobrze, że Real ma taką drabinkę a nie inną. Mają wielką szansę na finał. Przynajmniej w LM powinny być dla nas do końca wielkie emocje bo z jednej strony będzie stresik, że Real może znowu wygrać LM, ale z drugiej strony prawdopodobnie w finale zagra też Bayern i równie dobrze mogą rozjechać Królewskich.
0
Lewandowski wyrównał swój personal best jeśli chodzi o gole w jednym sezonie ligowym - 34.
23
Jeśli Juventus weźmie Marcelo to dla mnie zarządzanie w tym klubie to cyrk. Przecież Marcelo i gra na najwyższym poziomie to fikcja.
6
Coutinho w tym sezonie ma więcej rozegranych minut niż Umtiti czy Puig.
4
Jeszcze nie było oficjalnego komunikatu, ale z dużym prawdopodobieństwem TVP pokaże:
1. mecz Bayern - PSG oraz
Rewanż Liverpool - Real
1
Sousa to przewidział. Gdyby powołał Kownackiego to jechalibyśmy bez napastnika, a tak jest Świderski.
0
The Reds czy Los Blancos - który kolor wolicie?
1
Obstawiam tak:
Real - Chelsea
Bayern - City
0
Real road to Istanbul 2021
1
Klasyfikacja kanadyjska w LM per 90 min:
1. Giroud 2,34
2. Haaland 1,89
3. de Bruyne 1,76
4. Braithwaite 1,55
via o Futbolu Statystycznie na FB
5
@Janiama Nie wiem czy jesteś wierzący, ale ja jestem i na pewno pomodlę się za Ciebie. Trzymaj się!
2
@Yosemite Temat był poruszany w Futbonomii. Większe kwoty odstępnego nie wpływają na poprawę wyniku sportowego, a większe wynagrodzenia.
0
Losowanie o 12:00. Liczę na to, że Lewandowski znowu postrzela kilka bramek Realowi.
9
Już widzę ten finał w Gdańsku pomiędzy Slavią Praga, a Dinamem Zagrzeb.
1
Orsic przypomina mi dawnego Messiego tymi rajdami i strzałami. Super Chorwat!
5
Messi zostanie max do końca 2022 roku bądź do czerwca 2023. Myślę, że spróbuje z Barcą coś jeszcze wygrać, ale będzie dążył do optymalnego przygotowania do swojego ostatniego Mundialu w Katarze.
1
Milan czy United?
1
Thiago Silva załóż maskę.
0
Komu dalibyscie większe szanse? Real czy Chelsea?