2

Czekam, aż Riki Puig ewoluuje w Ricarda.

2

Jak my dzisiaj nie wygramy to będziemy frajerami. Jakość piłkarzy po naszej stronie, gramy na Camp Nou, a Valladolid wypadło 10 graczy przez kontuzje i choroby...

2

Ale hit, patrzę w kalendarz i po Świętach Liga Mistrzów. Dobrze wykminili to ludzie z UEFY.

0

@Coutinho007 to jeszcze lepsze

39

@Coutinho007 Nie no bez przesady :D

12

10 kwietnia czekam na gol Braithwaite po asyście Puiga z muzyką z Titanica.

0

Niestety zawalilismy pierwszy mecz z Realem. 1:3 na Camp Nou. Trzeba by wygrać z nimi z 3:0, żeby mieć lepszy bilans. Jeśli nie, to przy równej liczbie punktów, wyżej będzie Real.

Z Atletico przegraliśmy tylko 0:1, więc tutaj teoretycznie łatwiej.

0

Real nie ma tak łatwego kalendarza. Po meczu z Barcą mają 8 spotkań ligowych i połowa z nich to będą ciężkie starcia dla Królewskich.

0

@MesQueUnClub96 jeśli Lille się postawi to będzie świetne widowisko, no zobaczymy

3

Leicester - City
Arsenal - LFC
PSG - Lille
BVB - Eintracht
Lipsk - Bayern
Derby Turynu

Dzisiaj mnóstwo ciekawych meczy, ale chyba number one to ten hit we Francji.

0

Śniło mi się, że Fati wrócił po kontuzji i jak dostał piłkę na wolne pole to tak depnął, że szok, tylko oddał minimalnie niecelny strzał z lewej nogi. Czekam na jego powrót.

4

W tym sezonie kończymy sezon meczem z Eibar na Ipurrua. Zaledwie dwa sezony temu także kończyliśmy sezon w roli gości właśnie z Eibar.

Dodatkowo, w 2017 też kończyliśmy sezon z Eibar tyle, że na Camp Nou.

0

Ktoś obserwował kursy na awans w parze Real - Liverpool? Teraz faworytem jest LFC, ale czy tak samo było przed kontuzją Ramosa?

0

@Encore tak

1

Siiii po asyście Cancelo

0

Gol Holendrów w 42 min i Portugalii w 45 min. Moje serce krwawi. :(

0

Ale Gibraltar ma bramkarza, refleks niesamowity.

0

@Ascend można spróbować, mnie akurat przyjęli bez problemu pomimo że jest covid itd.

1

@IronSanHybrid Dzięki bardzo!

16

Oficjalnie: Katalonbar skręcił kostkę.
Przewidywany czas powrotu: 3 tygodnie.

4

Polak Węgier dwa bratanki, obaj po 1:0

2

Można wyłączyć. Oczywiście Benzema jakiś farfocel po wrzutce Mendiego.

3

Też mieliście przez chwilę napisane AD tam gdzie jest czas meczu?
Czyżby przekaż podprogowy Andrzej Duda?

0

Hymn Andory brzmi jak jakiś z Ameryki Płd. Było czuć Mundial. :D

0

@damianex10 PolANDora

2

Geiger Król Planicy i w 2020 i w 2021

1

Dobra I seria minęła, można przełączyć na Mszę na TVP 2.

2

Super pasek na TVP - nie widać ile metrów kto skoczył. Gratulacje

2

Czesi wyglądają naprawdę świetnie. Remis z Belgią absolutnie zasłużony. Myślę, że będą czarnym koniem na Euro.

2

@horang to się nazywa poświęcenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?