Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElKamil Ale co to za LM tylko z Bayernem i PSG jeśli mówi o top?
2
@Xxxbarca4ever z drugiej strony Tottenham dwa sezony temu dotarł do finału LM
1
@urbipl Proste - Superliga wykupi sobie arbitrów.
0
No to tak: Superliga, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji. Które rozgrywki będziecie oglądali?
0
No to Bayern i PSG mają już monopol na wygrywanie Ligi Mistrzów. O ile nie speniają i dołączą do Superligi.
0
Od którego sezonu ma rozpocząć się Superliga?
0
@MasnyTed no to 1 tys. poszło z portfela
2
Teraz wygrać wszystko do końca i będzie wspaniale.
33
Najlepsze że Nyom wykartkował się na Barcę :D
5
Mam nadzieję, że Superliga dojdzie do skutku bo wolę zdecydowanie częściej oglądać starcia pomiędzy mocnymi zespołami, a nie jak Barca męczy się z autobusami pokroju Getafe, Eibar czy Osasuna.
1
Jeszcze 75 minut ;p
1
Wg flashscore Benzema i Kroos wątpliwy występ.
1
PSG przewala w lidze i kończy Ligue 1 na 4. miejscu. W LM ponownie przegrywają w finale LM tym razem z Realem po rzutach karnych.
Mbappe przechodzi do Realu, a Neymar się zastanawia.
2
@LuisSalvano w końcu jest okazja żeby się napić VAMOS
0
@barney21 na fujarce
1
@AmigoBlancos nie tylko cafe tak myśli bo sam Real oddał walkowerem mecz w CDR
23
Araujo zabrał Ryśkowi puchar coś w stylu "koniec imprezy synek, puchar idzie do tatusia. ciao"
2
Dziękuję za wspólne oglądanie, w końcu ZWYCIĘZCY!
0
Barcelona zdobywająca Puchar
Nikt:
La Rambla: :O
2
Wchodzi gościu z trąbką
0
Można wyłączać
0
No i Griezmann wykorzystał swój limit jeśli chodzi o gole w kwietniu.
3
Ja bym tutaj Griezmanna obronił, bo dobrą robotę wykonał Unai Simon i nie wiele mógł zrobić Antek.
1
Moriba za Pedriego i Braithwaite za sami wiecie kogo.
2
Po meczu E=mc2 przynajmniej. :D
2
Busquets dzisiaj nakrywa czapką Pedriego i de Jonga jeśli chodzi o kreację.
2
To jeszcze 3 mecze w kwietniu i 5 w maju i mamy spokój.
0
Dawać Mingueze na "9".
0
Ponownie ten hymn wysłuchamy w meczu z Polską. ;)
3
Ale kibicki ma Bilbao.