Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aaron10 krótko mówiąc jest to nielegalne, ale nikt Cię za to nie będzie ścigać
0
Jak to jest z klubami i dyskotekami wewnątrz i na świeżym powietrzu? Kiedy otwarcie?
0
Ivi Lopez lada moment wróci do Segunda albo nawet La Liga.
4
Sheriff Tiraspol w lidze mołdawskiej po 30/36 kolejkach:
27 wygranych, 2 remisy, 1 porażka
Gole: 97 - 6
Ale potwór, 30 meczy i tylko 6 straconych goli przy ultraofensywnej grze. Być może LM to zbyt wysokie progi, ale jestem ciekaw jak ta drużyna zaprezentuje się w eliminacjach.
Edit: ostatnia Codru Lozova straciła już... 103 gole
4
Włochy, Niemcy, Anglia - ciekawa rywalizacja o miejsca dające LM
Francja, Hiszpania - nieprawdopodobna rywalizacja o mistrza
7
@kamilos1214 jakim cudem odkładasz 2500 z 3500? To jest niewykonalne chyba, że mieszkasz na czyimś utrzymaniu
0
To jest niepojęte jakim cudem Valencia z takim składem jest tak nisko. Cillessen dzisiaj mecz życia, więc będzie ciężko.
6
Kędzierzyn-Koźle z Ligą Mistrzów, ale to brzmi abstrakcyjnie.
0
Ale my jesteśmy mocarzami w tej siatkówce.
2
No i gdzie jest Wasz Real, który przez więcej meczów w LM miał grać gorzej od Barcy?
4
Marzenia? Przejechać się komunikacją miejską bez maski.
1
Dlaczego Koeman nie wstawił Desta za Roberto?
1
Frajerstwo Barcy poraz kolejny, Messi może znowu wzywać burofax i przejść do Pe Es Że. A Neymarek wraca do nas.
0
Valencia zapłaci rachunek na Mestalla na koszt Barcelony.
4
Nie zasługujemy na mistrza. Koniec kropka. W CdR mieliśmy farta i wygraliśmy. Fluksa na ligę już zabrakło.
1
Griezmann nigdy nie zrobił lepszej akcji w Barcelonie niż ta dzisiejsza asysta.
3
@saczers438 Warto dodać, że Boruc zdobył Mistrzostwo Polski z Legią po 19 latach.
1
@TheHeisenberg jako wierzący, myślę, że Pierwsza Komunia to dobra okazja, aby zgłębiać Słowa Pana, a taki prezent to atrakcyjna forma przekazu.
Jak się nie spodoba to trzeba wziąć na klatę. :D
7
@Alanooo Biblia dla dzieci w drewnianym pudełku z imienną dedykacją - koszty 100-120 zł
8
Mecze Barcy na Eleven:
Barcelona - Elche 24.02
Sociedad - Barcelona 21.03
Barcelona - Valladolid 05.04
Barcelona - Valencia 02.05
Od marca po jednym meczu na miesiąc. To jest kabaret.
0
Studio LM, a i tak muszą gadać o Legii. :)
9
Boję się, że jak będzie finał Real-City to City sfrajerzy.
1
Black Lives Matter?
Gu prawda, UEFA pokazuje swoją prawdziwą twarz.
2
Gej z czerwoną kartką. Nietolerancyjny ten Niemiec.
0
Ale PSG odłączylo prąd w II połowie.
1
Ale Neymar ochrzania tego Bakkera.
0
Szczęście póki co sprzyja City (wylew PSG i sam na sam Fodena), a i tak nie potrafili tego wykorzystać. Nie wiem co Guardiola wymyśli, ale będzie ciężko.
0
@QUNJ Guardiola ma lepszą kadrę od PSG, a i tak Francuzi grają zdecydowanie lepiej.
39
Polsat się kompromituje swoim studiem, ale TVP, które gada o mistrzostwie Polski dla Legii w czasie 1/2 LM, to jest szczyt bezczelności.
0
City to taka Barcelona, która klepie, klepie i nic konkretnego z tego nie wynika. PSG to Real, który jak już zaatakuje to konkretnie i z jajem. To się nazywa wyrachowany futbol.