1

@Aaron10 krótko mówiąc jest to nielegalne, ale nikt Cię za to nie będzie ścigać

0

Jak to jest z klubami i dyskotekami wewnątrz i na świeżym powietrzu? Kiedy otwarcie?

0

Ivi Lopez lada moment wróci do Segunda albo nawet La Liga.

4

Sheriff Tiraspol w lidze mołdawskiej po 30/36 kolejkach:

27 wygranych, 2 remisy, 1 porażka
Gole: 97 - 6

Ale potwór, 30 meczy i tylko 6 straconych goli przy ultraofensywnej grze. Być może LM to zbyt wysokie progi, ale jestem ciekaw jak ta drużyna zaprezentuje się w eliminacjach.

Edit: ostatnia Codru Lozova straciła już... 103 gole

4

Włochy, Niemcy, Anglia - ciekawa rywalizacja o miejsca dające LM
Francja, Hiszpania - nieprawdopodobna rywalizacja o mistrza

7

@kamilos1214 jakim cudem odkładasz 2500 z 3500? To jest niewykonalne chyba, że mieszkasz na czyimś utrzymaniu

0

To jest niepojęte jakim cudem Valencia z takim składem jest tak nisko. Cillessen dzisiaj mecz życia, więc będzie ciężko.

6

Kędzierzyn-Koźle z Ligą Mistrzów, ale to brzmi abstrakcyjnie.

0

Ale my jesteśmy mocarzami w tej siatkówce.

2

No i gdzie jest Wasz Real, który przez więcej meczów w LM miał grać gorzej od Barcy?

4

Marzenia? Przejechać się komunikacją miejską bez maski.

1

Dlaczego Koeman nie wstawił Desta za Roberto?

1

Frajerstwo Barcy poraz kolejny, Messi może znowu wzywać burofax i przejść do Pe Es Że. A Neymarek wraca do nas.

0

Valencia zapłaci rachunek na Mestalla na koszt Barcelony.

4

Nie zasługujemy na mistrza. Koniec kropka. W CdR mieliśmy farta i wygraliśmy. Fluksa na ligę już zabrakło.

1

Griezmann nigdy nie zrobił lepszej akcji w Barcelonie niż ta dzisiejsza asysta.

3

@saczers438 Warto dodać, że Boruc zdobył Mistrzostwo Polski z Legią po 19 latach.

1

@TheHeisenberg jako wierzący, myślę, że Pierwsza Komunia to dobra okazja, aby zgłębiać Słowa Pana, a taki prezent to atrakcyjna forma przekazu.
Jak się nie spodoba to trzeba wziąć na klatę. :D

7

@Alanooo Biblia dla dzieci w drewnianym pudełku z imienną dedykacją - koszty 100-120 zł

8

Mecze Barcy na Eleven:

Barcelona - Elche 24.02
Sociedad - Barcelona 21.03
Barcelona - Valladolid 05.04
Barcelona - Valencia 02.05

Od marca po jednym meczu na miesiąc. To jest kabaret.

0

Studio LM, a i tak muszą gadać o Legii. :)

9

Boję się, że jak będzie finał Real-City to City sfrajerzy.

1

Black Lives Matter?
Gu prawda, UEFA pokazuje swoją prawdziwą twarz.

2

Gej z czerwoną kartką. Nietolerancyjny ten Niemiec.

0

Ale PSG odłączylo prąd w II połowie.

1

Ale Neymar ochrzania tego Bakkera.

0

Szczęście póki co sprzyja City (wylew PSG i sam na sam Fodena), a i tak nie potrafili tego wykorzystać. Nie wiem co Guardiola wymyśli, ale będzie ciężko.

0

@QUNJ Guardiola ma lepszą kadrę od PSG, a i tak Francuzi grają zdecydowanie lepiej.

39

Polsat się kompromituje swoim studiem, ale TVP, które gada o mistrzostwie Polski dla Legii w czasie 1/2 LM, to jest szczyt bezczelności.

0

City to taka Barcelona, która klepie, klepie i nic konkretnego z tego nie wynika. PSG to Real, który jak już zaatakuje to konkretnie i z jajem. To się nazywa wyrachowany futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?