Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 jak ja lubię, jak ktoś się nie zgadza z transferami argumentując to, że nie jest to Fifa
0
Jeśli ściągniemy Aguero i Wijnalduma to jestem za Laporta out. To będzie powielanie błędów za kadencji Bartomeu.
3
Najwięcej występów na Mistrzostwach Europy (Polacy):
Lewy, Piszczek, Błaszczykowski - 8
Wasilewski, Grosicki - 6
Lewy przekroczy 10 występów i zostanie nowym liderem. Swój wynik powinni poprawić Glik, Krychowiak i Milik, którzy mają 5 występów.
0
@ZiX A w Słowenii mistrzem nie jest Mura?
13
Dest? Obiecujący, wydaje się, że jest skrojony pod ofensywną grę w Barcelonie, ale jednak liczyłem na mocniejsze wejście do składu. Mam duży niedosyt po jego grze. Drugi sezon będzie decydujący i jeśli nie będzie znaczącego progresu to znowu zaczną się problemy na PO.
1
Jesteśmy tacy słabi, że musimy rywalizować sami ze sobą???
0
@clyde @Ghotti dzięki za odpowiedzi
0
Czy jest sens inwestować w ps5 do gry online (np. w FIFA) przy internecie z Cyfrowego Polsatu z limitem 45 GB?
14
Ale, że Nacho nie jedzie to jakaś pomyłka. Zagra na każdej pozycji i to solidnie, a i tak nie został powołany.
1
@adambądkowski93 A co on robokop?
1
W środę ostatni mecz LE w TV. Później te rozgrywki będą pokazywane wyłącznie w internecie (Polska).
Wspaniałe rozgrywki, nie zapomnę ich nigdy.
1
Milik strzela gole nawet jak mecz już jest skończony. Legenda
3
Jak LE wygra Villarreal, a LM City to pierwszy koszyk będzie wyglądał tak:
Man City
Villarreal
Atletico
Bayern
Inter
Lille
Sporting Lizbona
Zenit
Ale jaja
0
Najważniejsze, że Lille z majstrem.
1
Napoli Napoli...
1
Ale gol Messiego, co za spokój.
0
Milan nie ma argumentów na Atalanta. Muszą liczyć na Napoli, że nie wygrają.
0
Chelsea kłopoty
0
@itmustbejoke chyba zapomnieli że jest albo myślą że wciąż gra na wypożyczeniu w Bayernie
3
Lille trzymam za Was kciuki.
6
Najwięcej głosów od publiczności dostały Włochy i Finlandia, czyli rockowe utwory. Może ludzie są już zmęczeni electro pop? Czy może to zwiastować powrót rocka do mainstreamu? Przypominają się lata '00 XXI wieku, gdzie na Vivie i MTV non stop puszczali taki typ muzyki.
4
Forza Italia!
2
Jestem za Włochami.
0
To by nic nie dało.
0
Valladolid free Goal dla Atletico. Chcą mistrza dla Atleti. :D
3
Ja wiem, że gramy rezerwowym składem, ale żeby z 20. zespołem tak źle wyglądać? Niestety po odejściu Messiego Barcelona definitywnie się skończy.
0
Jak gra Barca? Po statystykach to jest jakaś żenada.
0
W Canal+ jutro i Real i Barca.
5
Czyli w czerwcu 5 meczów na dobę.
0
Collado jest przehajpowany czy totalnie olewamy?