0

@Pawlak1992 jak ja lubię, jak ktoś się nie zgadza z transferami argumentując to, że nie jest to Fifa

0

Jeśli ściągniemy Aguero i Wijnalduma to jestem za Laporta out. To będzie powielanie błędów za kadencji Bartomeu.

3

Najwięcej występów na Mistrzostwach Europy (Polacy):

Lewy, Piszczek, Błaszczykowski - 8
Wasilewski, Grosicki - 6

Lewy przekroczy 10 występów i zostanie nowym liderem. Swój wynik powinni poprawić Glik, Krychowiak i Milik, którzy mają 5 występów.

0

@ZiX A w Słowenii mistrzem nie jest Mura?

13

Dest? Obiecujący, wydaje się, że jest skrojony pod ofensywną grę w Barcelonie, ale jednak liczyłem na mocniejsze wejście do składu. Mam duży niedosyt po jego grze. Drugi sezon będzie decydujący i jeśli nie będzie znaczącego progresu to znowu zaczną się problemy na PO.

1

Jesteśmy tacy słabi, że musimy rywalizować sami ze sobą???

0

@clyde @Ghotti dzięki za odpowiedzi

0

Czy jest sens inwestować w ps5 do gry online (np. w FIFA) przy internecie z Cyfrowego Polsatu z limitem 45 GB?

14

Ale, że Nacho nie jedzie to jakaś pomyłka. Zagra na każdej pozycji i to solidnie, a i tak nie został powołany.

1

@adambądkowski93 A co on robokop?

1

W środę ostatni mecz LE w TV. Później te rozgrywki będą pokazywane wyłącznie w internecie (Polska).

Wspaniałe rozgrywki, nie zapomnę ich nigdy.

1

Milik strzela gole nawet jak mecz już jest skończony. Legenda

3

Jak LE wygra Villarreal, a LM City to pierwszy koszyk będzie wyglądał tak:

Man City
Villarreal
Atletico
Bayern
Inter
Lille
Sporting Lizbona
Zenit

Ale jaja

0

Najważniejsze, że Lille z majstrem.

1

Napoli Napoli...

1

Ale gol Messiego, co za spokój.

0

Milan nie ma argumentów na Atalanta. Muszą liczyć na Napoli, że nie wygrają.

0

Chelsea kłopoty

0

@itmustbejoke chyba zapomnieli że jest albo myślą że wciąż gra na wypożyczeniu w Bayernie

3

Lille trzymam za Was kciuki.

6

Najwięcej głosów od publiczności dostały Włochy i Finlandia, czyli rockowe utwory. Może ludzie są już zmęczeni electro pop? Czy może to zwiastować powrót rocka do mainstreamu? Przypominają się lata '00 XXI wieku, gdzie na Vivie i MTV non stop puszczali taki typ muzyki.

4

Forza Italia!

2

Jestem za Włochami.

0

To by nic nie dało.

0

Valladolid free Goal dla Atletico. Chcą mistrza dla Atleti. :D

3

Ja wiem, że gramy rezerwowym składem, ale żeby z 20. zespołem tak źle wyglądać? Niestety po odejściu Messiego Barcelona definitywnie się skończy.

0

Jak gra Barca? Po statystykach to jest jakaś żenada.

0

W Canal+ jutro i Real i Barca.

5

Czyli w czerwcu 5 meczów na dobę.

0

Collado jest przehajpowany czy totalnie olewamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?