0

Teraz Brazole. Mecz oglądamy oczywiście dla Casemiro.

5

Najładniejszy gol i najlepszy mecz jak dotychczas.

1

W końcu kozacki mecz.

1

Jaki wylew w Austrii.

1

Macedonia niski pressing jak Polska za Brzeczka.

1

Strejlau haha kozak

10

@bartekvisca Chorwacja zdecydowanie

1

Aż się kamera trzęsie.

1

@Quahoo Tak mnie nauczono, co nie oznacza, że każdy może mieć inne zdanie na ten temat.

7

Jeśli nudzą Was mecze to mam rozwiązanie, żeby zwiększyć ich atrakcyjność. W trakcie spotkania próbujcie się czegoś uczyć - np. języka obcego albo wcierajcie kurze (tylko nie w niedzielę). Wtedy wszystko będzie ciekawsze i meczyk będzie wchodził jak w masło.

0

@Cobra303 obawiam się jutra

2

@IronSanHybrid może wysławia się dobrze i nie gada głupot, ale mi też głos Kwiatkowskiego nie pasuje. Komentatorami powinni być barytoni krótko mówiąc.

4

Brakuje mi meczu na Euro, w którym jeden zespół nie dominuje drugiego bo póki co jest to festiwal autobusów.

Turcja, Walia, Finlandia, Rosja, Chorwacja - busiarze

1

O kurła jaka Chorwatka

14

"Kobieta to nie mężczyźni"
Szpakowski wchodzi na grzeski grunt

0

Gospodarze dzisiaj przegrywają.

11

Hymn Rosji. Ciary.

1

Finlaaaand! Suomi

0

Jak myślicie, czy Lukaku jest w stanie dzisiaj grać? Może nie był w epicentrum zdarzeń, ale będzie na pewno rozkojarzony.

0

No to teraz czuję się jakbym oglądał skoki. Jury meeting i czekamy.

4

Proszę o jakieś opanowanie tutaj ludzi bo pani Sylwia Dekiert prowadzi studio w nerwowej sytuacji, a tu chamstwo się wylewa.

0

Powinien być karny dla Danii?

0

Czy na Mundialu w Rosji był Var?

1

Grupa A to Włochy i długo długo nic.

2

Walia gra tak prymitywny futbol, że szkoda gadać. A grają przeciwko Szwajcarii, a nie np. Francji czy Belgii.

20

Rafał Wolski to dla mnie najlepszy polski komentator.

7

Odzyskaliśmy Ramble! *płacze ze wzruszenia*

0

Włosi najpewniej wygrają grupę i w 1/8 zagrają na Wembley z 2C.

3

Barca by przegrała z Włochami.

1

Niemobilny i 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?