Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Brazole. Mecz oglądamy oczywiście dla Casemiro.
5
Najładniejszy gol i najlepszy mecz jak dotychczas.
1
W końcu kozacki mecz.
1
Jaki wylew w Austrii.
1
Macedonia niski pressing jak Polska za Brzeczka.
1
Strejlau haha kozak
10
@bartekvisca Chorwacja zdecydowanie
1
Aż się kamera trzęsie.
1
@Quahoo Tak mnie nauczono, co nie oznacza, że każdy może mieć inne zdanie na ten temat.
7
Jeśli nudzą Was mecze to mam rozwiązanie, żeby zwiększyć ich atrakcyjność. W trakcie spotkania próbujcie się czegoś uczyć - np. języka obcego albo wcierajcie kurze (tylko nie w niedzielę). Wtedy wszystko będzie ciekawsze i meczyk będzie wchodził jak w masło.
0
@Cobra303 obawiam się jutra
2
@IronSanHybrid może wysławia się dobrze i nie gada głupot, ale mi też głos Kwiatkowskiego nie pasuje. Komentatorami powinni być barytoni krótko mówiąc.
4
Brakuje mi meczu na Euro, w którym jeden zespół nie dominuje drugiego bo póki co jest to festiwal autobusów.
Turcja, Walia, Finlandia, Rosja, Chorwacja - busiarze
1
O kurła jaka Chorwatka
14
"Kobieta to nie mężczyźni"
Szpakowski wchodzi na grzeski grunt
0
Gospodarze dzisiaj przegrywają.
11
Hymn Rosji. Ciary.
1
Finlaaaand! Suomi
0
Jak myślicie, czy Lukaku jest w stanie dzisiaj grać? Może nie był w epicentrum zdarzeń, ale będzie na pewno rozkojarzony.
0
No to teraz czuję się jakbym oglądał skoki. Jury meeting i czekamy.
4
Proszę o jakieś opanowanie tutaj ludzi bo pani Sylwia Dekiert prowadzi studio w nerwowej sytuacji, a tu chamstwo się wylewa.
0
Powinien być karny dla Danii?
0
Czy na Mundialu w Rosji był Var?
1
Grupa A to Włochy i długo długo nic.
2
Walia gra tak prymitywny futbol, że szkoda gadać. A grają przeciwko Szwajcarii, a nie np. Francji czy Belgii.
20
Rafał Wolski to dla mnie najlepszy polski komentator.
7
Odzyskaliśmy Ramble! *płacze ze wzruszenia*
0
Włosi najpewniej wygrają grupę i w 1/8 zagrają na Wembley z 2C.
3
Barca by przegrała z Włochami.
1
Niemobilny i 2:0