Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Różnimy się, ale to co nas łączy to to, że jesteśmy Polakami. Wybaczę Wam, gdy przegracie po walce jak Węgrzy, ale to wciąż Polska ma najlepszego napastnika na świecie.
1
@JimMorrisonFCB mnie wkurza ta euro co wrzeszczą euroo euroo
0
Zapraszam do wyboru najbardziej rakowej reklamy podczas Euro:
0
Jak pokonamy Hiszpanię to jestem pewny, że wygramy grupę. Ale można chociaż pomarzyć.
4
Szwecja chyba celuje wszystkie mecze na 0:0, ale z Polską im się nie uda bo mamy dziurawą obronę.
0
@Lokoo Fatalna grupa i jeszcze ta Hiszpania, która jako jedyny faworyt grypy nie wygrała pierwszego meczu.
2
Ale ta Szwecja jest beznadziejna. Jeśli dzisiaj zremisują, to oby w 3. kolejce nie starczył im remis do awansu. Jeśli będzie im starczył to będą mogli grać defensywie z Polską czyli to co lubią najbardziej.
0
Póki co Irlandia Północna to jedyny zespół, który awansował do 1/8 mając po fazie grupowej 2 porażki.
10
Ramos irytował, ale dzięki niemu mecze były ciekawsze i dostarczały więcej emocji, czyli to co jest dla mnie najważniejsze (no chyba, że zwycięstwo Barcy w LM).
Odchodzi absolutna legenda. Pamiętam jeszcze jak śmigał w Galacticos z Beckhamem, Figo, Zidanem, Carlosem, Ronaldo, Raulem, Salgado itd.
Powodzenia dalej Sergio, dla mnie to ikona futbolu.
Natomiast nie zapomnę Ci tych wszystkich kos, główek itd.
2
@derlysy1979 byliśmy najsłabsi. I w ataku pozycyjnym, i z kontry i w defensywie. Polacy nie mają argumentów na tym Euro.
7
Przypominam, że Messiemu za 16 dni kończy się kontrakt. Potem bezrobocie.
1
@Thomas99PL różnica bramek
1
@AntekGriezmann brałem pod uwagę zespoły od których oczekiwałem przed turniejem, że będą wysoko, ale raczej nie wygrają swoich grup
Finlandi nie oczekiwałem wysoko.
1
@Oskar00
1. Lukaku
2. Pogba
3. L. Hernandez
4. Jorginho
5. Chielinni
6. Mbappe
1
Ranking Czarnych Koni po 1. kolejce (po jednym zespole z grupy)
1. Ukraina
2. Szwecja
3. Węgry
4. Czechy
5. Dania
6. Turcja
1
@Ojciec5tkidzieci
1. Holandia - Ukraina 3:2
2. Szwajcaria - Walia 1:1
3. Schick
0
@mariosss20 Rosja wygląda źle, pachnie remisem
1
@klopx Ukraina najlepsza z czarnych koni
0
@Vebrol w defensywie git, w kreacji słabiutko, ale to cały zespół bez szału
4
Mój ranking drużyn po 1. kolejce:
1. Francja
2. Włochy
3. Belgia
4. Niemcy
5. Anglia
6. Holandia
7. Portugalia
8. Hiszpania
1
Haha ale kibic Niemiec gestykuluje
2
Kimpembe wrócił
0
No i później od takiego Szpakowskiego pojawiają się efekty Mandeli. Mówi teraz Kimbappe, teraz się przyjmie, a jak będziemy patrzyli za 30 lat, że kiedyś grał Kimpembe to nie uwierzymy bo zawsze znaliśmy go jako Kimbappe.
0
@PatrychoO on olkoholu od maleńkości nie pije
0
Czy na Euro gra jakiś Azjata?
1
@Pilka_jest_okragla a taki skromny chłopak był
0
Rudiger to brat Suareza chyba
0
Benzema > Griezmann
Benzema TOP
0
Kante vs Kimmich ale to będzie moc
8
Gdzie Lewandowski bo nie widziałem go? Jakaś kontuzja?