3

Różnimy się, ale to co nas łączy to to, że jesteśmy Polakami. Wybaczę Wam, gdy przegracie po walce jak Węgrzy, ale to wciąż Polska ma najlepszego napastnika na świecie.

1

@JimMorrisonFCB mnie wkurza ta euro co wrzeszczą euroo euroo

0

Zapraszam do wyboru najbardziej rakowej reklamy podczas Euro:

0

Jak pokonamy Hiszpanię to jestem pewny, że wygramy grupę. Ale można chociaż pomarzyć.

4

Szwecja chyba celuje wszystkie mecze na 0:0, ale z Polską im się nie uda bo mamy dziurawą obronę.

0

@Lokoo Fatalna grupa i jeszcze ta Hiszpania, która jako jedyny faworyt grypy nie wygrała pierwszego meczu.

2

Ale ta Szwecja jest beznadziejna. Jeśli dzisiaj zremisują, to oby w 3. kolejce nie starczył im remis do awansu. Jeśli będzie im starczył to będą mogli grać defensywie z Polską czyli to co lubią najbardziej.

0

Póki co Irlandia Północna to jedyny zespół, który awansował do 1/8 mając po fazie grupowej 2 porażki.

10

Ramos irytował, ale dzięki niemu mecze były ciekawsze i dostarczały więcej emocji, czyli to co jest dla mnie najważniejsze (no chyba, że zwycięstwo Barcy w LM).

Odchodzi absolutna legenda. Pamiętam jeszcze jak śmigał w Galacticos z Beckhamem, Figo, Zidanem, Carlosem, Ronaldo, Raulem, Salgado itd.

Powodzenia dalej Sergio, dla mnie to ikona futbolu.

Natomiast nie zapomnę Ci tych wszystkich kos, główek itd.

2

@derlysy1979 byliśmy najsłabsi. I w ataku pozycyjnym, i z kontry i w defensywie. Polacy nie mają argumentów na tym Euro.

7

Przypominam, że Messiemu za 16 dni kończy się kontrakt. Potem bezrobocie.

1

@Thomas99PL różnica bramek

1

@AntekGriezmann brałem pod uwagę zespoły od których oczekiwałem przed turniejem, że będą wysoko, ale raczej nie wygrają swoich grup
Finlandi nie oczekiwałem wysoko.

1

@Oskar00

1. Lukaku
2. Pogba
3. L. Hernandez
4. Jorginho
5. Chielinni
6. Mbappe

1

Ranking Czarnych Koni po 1. kolejce (po jednym zespole z grupy)

1. Ukraina
2. Szwecja
3. Węgry
4. Czechy
5. Dania
6. Turcja

1

@Ojciec5tkidzieci
1. Holandia - Ukraina 3:2
2. Szwajcaria - Walia 1:1
3. Schick

0

@mariosss20 Rosja wygląda źle, pachnie remisem

1

@klopx Ukraina najlepsza z czarnych koni

0

@Vebrol w defensywie git, w kreacji słabiutko, ale to cały zespół bez szału

4

Mój ranking drużyn po 1. kolejce:

1. Francja
2. Włochy
3. Belgia
4. Niemcy
5. Anglia
6. Holandia
7. Portugalia
8. Hiszpania

1

Haha ale kibic Niemiec gestykuluje

2

Kimpembe wrócił

0

No i później od takiego Szpakowskiego pojawiają się efekty Mandeli. Mówi teraz Kimbappe, teraz się przyjmie, a jak będziemy patrzyli za 30 lat, że kiedyś grał Kimpembe to nie uwierzymy bo zawsze znaliśmy go jako Kimbappe.

0

@PatrychoO on olkoholu od maleńkości nie pije

0

Czy na Euro gra jakiś Azjata?

1

@Pilka_jest_okragla a taki skromny chłopak był

0

Rudiger to brat Suareza chyba

0

Benzema > Griezmann
Benzema TOP

0

Kante vs Kimmich ale to będzie moc

8

Gdzie Lewandowski bo nie widziałem go? Jakaś kontuzja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?