Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gioooooooool
Kryszciaboooooo
1
Ronaldo GOAT The Best
2
Zidane i Santos
Dwóch szamanów
0
Krystiano Siiiiiiii
0
I pękł węgierski balonik szkoda
6
Portugalia celuje w 3 remisy.
2
Cristiano bawi się w Milika.
2
Pepe, Ronaldo - brakuje jeszcze Bruno Alvesa, Na niego i Ricardo Carvalho
2
Cris co za uśmieszek, chyba szkoła Casemiro.
0
@DonMatteo901 tak dla trybun przy murawie
0
@Encore prawda futbolu u Romana K.
3
@Wossi61FCB spokojnie, jutro Antek i Komar to jest prawdziwa Barca
14
Wichniarek mówi, że Hiszpanie zagrali gorzej od Polski. Hit
2
W sobotę zagrać tak jak Szwecja i liczyć na farta.
0
@sintesox Słowenia nie gra na Euro :D
A tak serio to Słowacja wyżej bo wygrali z nami mecz
0
Coś czułem ten remis Hiszpania Szwecja. Można było sobie wyobrazić, że Szwedzi full autobus, a Hiszpania nieskuteczność w ataku i scenariusz ziścił się 1:1, a rzadko się tak zdarza bo zazwyczaj dzieje się coś nieoczekiwanego.
5
Polska zapłaci rachunek.
0
@Roobo Włosi to top pressingu
0
Francja - Niemcy
Typ: X
Kurs: 3,15
2
Jak Xavi to taki kozak to niech przyjdzie do Polski i niech udowodni, że jest gotowy na Barcę.
1
W meczu Barcelona - Polska oba zespoły by przegrały, a i tak Man od the mecz byłby Lionel Lewandowski.
12
Dawać Kozłowskiego to przynajmniej będziemy mieli rekord. Reszta nieistotna bo i tak jesteśmy najsłabsi na tym turnieju jak dotychczas.
2
Był Valverde, nie mogło być gorzej, a było gorzej.
Był Brzęczek, nie mogło być gorzej, a było gorzej.
0
Starzy Słowacy nas ogrywają śmiech warte
1
Trzeba wszystkich dyscyplinarnie no wiecie co
3
@FCBKasza dla mnie absolutnie nr 1
0
8 meczy i tylko jeden remis. Coś czuję, że w pierwszej kolejce będzie jeszcze jeden remis. Oby to była Francja-Niemcy, ale niestety pachnie Polska-Slowacja...
1
Najważniejsze, żeby jutro wszedł Kozłowski i kolejny rekord dla Polski po RL9 i jego 41 golach.
15
Finał Copa America 02:00 (11 lipca)
Finał Euro 21:00 (11 lipca)
To będzie długi dzień. :D
1
Viniciuś już powinien się rozgrzewać bo czekam na show.