2

"Mu nie" - powiedziała Paulina

2

Chyba wypaliłem się z emocji po fazie grupowej, bo jakoś mnie nudzą te te mecze w 1/8.

1

Czesi, a tak naprawdę to Czelsi.

1

Niemcy/Anglia autostrada do finału.

1

Depay i de Jong muszą odpocząć przed sezonem, więc niech kończą ten turniej jak najszybciej.

1

@Dagoneus spokojnie

2

De Jong znowu na ŚO? Czyżby Kumam Vibe?

0

Nawet kozła nie zrobił ten De Lajt.

7

Jestem w szoku, że bardziej emocjonowalem się fazą grupową niż pucharową.

0

Zamiast obejrzeć karne po 90 minutach to dogrywka...

0

Co się stało z Włochami to nikt nie wie.

2

Locatelli przyjdzie z odsieczą.

0

Braithwaite odblokuje się w Wielkim Finale.

0

Strejlau to najstarsza osoba, która skomentowała mecz?

0

Daamsgard zaraz odpali. No i czekam na pierwszą bramkę Martina.

4

Za 6 dni będzie mnie stać na Messiego.

0

Dlaczego nie było karnego dla Francji po faulu na Comanie?

0

Każdy widzi jakie gole strzela Ronaldo, ale przy pustakach świetnie czuje moment jak się ustawić, a karnych po prostu nie marnuje.

4

2 dniowa przerwa od Euro. W końcu można się umyć.

0

Niemcy/Anglia/Holandia w finale.

2

Po tym jak Atletico gubiło punkty, człowiek niby wiedział, a jednak się łudził. To samo było po meczu z Hiszpanią.

0

Szwedzi grają na polgwizdka, a my i tak nie mamy do nich doskoku.

0

Jerzy Kryszak
Artur Barciś
Luka Modrić

3 w 1

0

@Colin94 A Hiszpania wzorem Portugali z przed 5 lat, wygrywa Euro

0

Patrząc na drabinkę, wg mnie drugi zespół z grupy F ma większe szanse na finał niż zwycięzca grupy F.

6

Jeśli zajmiemy 2. miejsce, na ten moment gramy z Chorwatami.

1

Robertson ma oczy i kolor zarostu jak Messi.

4

Modric jest niesamowity.

3

@barcamember muszą astronomicznie przerżnąć z Francuzami

4

@adi7adi8 To już wyższa matematyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?