Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Mu nie" - powiedziała Paulina
2
Chyba wypaliłem się z emocji po fazie grupowej, bo jakoś mnie nudzą te te mecze w 1/8.
1
Czesi, a tak naprawdę to Czelsi.
1
Niemcy/Anglia autostrada do finału.
1
Depay i de Jong muszą odpocząć przed sezonem, więc niech kończą ten turniej jak najszybciej.
1
@Dagoneus spokojnie
2
De Jong znowu na ŚO? Czyżby Kumam Vibe?
0
Nawet kozła nie zrobił ten De Lajt.
7
Jestem w szoku, że bardziej emocjonowalem się fazą grupową niż pucharową.
0
Zamiast obejrzeć karne po 90 minutach to dogrywka...
0
Co się stało z Włochami to nikt nie wie.
2
Locatelli przyjdzie z odsieczą.
0
Braithwaite odblokuje się w Wielkim Finale.
0
Strejlau to najstarsza osoba, która skomentowała mecz?
0
Daamsgard zaraz odpali. No i czekam na pierwszą bramkę Martina.
4
Za 6 dni będzie mnie stać na Messiego.
0
Dlaczego nie było karnego dla Francji po faulu na Comanie?
0
Każdy widzi jakie gole strzela Ronaldo, ale przy pustakach świetnie czuje moment jak się ustawić, a karnych po prostu nie marnuje.
4
2 dniowa przerwa od Euro. W końcu można się umyć.
0
Niemcy/Anglia/Holandia w finale.
2
Po tym jak Atletico gubiło punkty, człowiek niby wiedział, a jednak się łudził. To samo było po meczu z Hiszpanią.
0
Szwedzi grają na polgwizdka, a my i tak nie mamy do nich doskoku.
0
Jerzy Kryszak
Artur Barciś
Luka Modrić
3 w 1
0
@Colin94 A Hiszpania wzorem Portugali z przed 5 lat, wygrywa Euro
0
Patrząc na drabinkę, wg mnie drugi zespół z grupy F ma większe szanse na finał niż zwycięzca grupy F.
6
Jeśli zajmiemy 2. miejsce, na ten moment gramy z Chorwatami.
1
Robertson ma oczy i kolor zarostu jak Messi.
4
Modric jest niesamowity.
3
@barcamember muszą astronomicznie przerżnąć z Francuzami
4
@adi7adi8 To już wyższa matematyka