4

@SuperPatsonFCB Śląsk mnie zaskoczył. Myślałem, że gładko przegrają na trudnym terenie w Armenii. Ararat wyeliminował MOL, w którym przecież gra Fiola czy Nego czyli piłkarze, którzy na Euro 2020 zaprezentowali się z dobrej strony.

Dobra pozycja startowa do awansu do III rundy.

0

O 17:30 gra FK Panevezys. Ten klub to drugi Szachtar Donieck bo w podstawowym składzie gra aż 5 Brazylijczyków. Jednym z nich jest Golas na bramce.

14

Śląsk i Legia już po 3 zwycięstwa, szok i nie dowierzanie.

1

Czy ktoś wie jak dołączyć do mitycznego "otoczenia" Leo Messiego?

0

Australia prawdopodobnie wygrana. Nowa Zelandia też odniosła zwycięstwo. Unikatowy klimat Igrzysk.

0

Serb i Estończyk fajnie nawijają po polsku.

3

Zahavi 3
Goetze 2
PSV gromi Galate 5:1

0

Sousa posmarował, jego rodak uratował wynik.

0

Legia za Michniewicza ma farta jak Polska za Brzęczka.

7

Jak Riki Puć zapuści brodę to stanie się Ryszardem Pudżem.

2

@kuz 4 runda = płay off

0

Piłkarze z Legii, którzy spokojnie mogli by grać w reprezentacji Polski w pierwszym składzie:

Mladenovic, Juranovic, Martins, Luquinhas, Emreli

15

Ronaldo to jednak Kozak, ile on robił swoje siii i nie złapał kontuzji.

0

Martin Miller w Florze, jak wokalista z Boys.

2

Pedri jutro 9:30* musi grać meczyk.
Nie spać, zwiedzać, z

7

Wczoraj grał Dongou, dzisiaj Bagnack w Kairacie i nawet strzelił gola. Nasze kameruńskie perły z La Masii podbijają Europę. :D

1

W FC Honka w pierwszym składzie niejaki Jean Marie Dongou. :D

0

Obecnie w eliminacjach do LM gra Sheriff Tyraspol i pierwszy skład wygląda tak:

5 z Ameryki Południowej
3 z Afryki
1 z Grecji i 1 z Luksemburga
1 naturalizowany Mołdawianin (pochodzi z Brazyli)

Bardzo egzotyczny klub.

2

10 czerwca 2023 - jeśli Barcelonie udałoby się dotrzeć do finału LM, to mógłby być to ostatni mecz Leo w Barcelonie. To już będzie po zimowym Mundialu w 2022 (ostatnia szansa dla Messiego, żeby powalczyć o medal na MŚ), a Copa Leo już wygrał.

To może być smutne, ale piękne pożegnanie. Jest masa czasu, żeby zbudować świetny skład na sezon 22/23. Kto wie, może się uda jak z Xavim.

19

Czy wiecie, że w kadrze Japonii na Igrzyska Olimpijskie znajduje się czarnoskóry piłkarz?

Nazywa się Zion Suzuki i gra na pozycji bramkarza w Urawa Red Diamonds. Ma japońskiego ojca i ghańską matkę.

6

2017 - 0:4
2018 - 0:3
2019 - 0:4
2020 - 2:8
2021 - 1:4

Ciekawe co będzie w następnym roku.

3

Co tu dużo mówić - Borek Show teraz.

24

Michniewicz przyjedzie do Kanału Sportowego. Będzie komentarz po meczu Legii.

5

Mateusz Borek już nawija, a Węgrzyn zadaje sobie pytanie po co ja tutaj przyszedłem.

1

Griezmann mógłby przeklasyfikowac się na środkowego pomocnika czy lewego obrońcę. Wtedy to byłby taki Kimmich z tym, że lewonożny.

0

@Mns21 Skąd oni wiedzą, że Robert chce tam grać? Raczej AS by chciał.

0

Czy jest tu prof. Miodek?

Dlaczego istnieje ananas, a nie anas? Ta pierwsza forma jest dłuższa i strasznie się ciągnie.

1

@DonMatteo901 Mistrzostwo Świata wygra samobój

3

Piękne było to Euro, miałem frajdę z oglądania tych meczy w plenerze w cieplutkie, czerwcowe i lipcowe dni. A teraz? Teraz dotrwać do tego sierpnia i potem męczenie buły z Barcą.

2

A gdzie Zieliński?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?