Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SuperPatsonFCB Śląsk mnie zaskoczył. Myślałem, że gładko przegrają na trudnym terenie w Armenii. Ararat wyeliminował MOL, w którym przecież gra Fiola czy Nego czyli piłkarze, którzy na Euro 2020 zaprezentowali się z dobrej strony.
Dobra pozycja startowa do awansu do III rundy.
0
O 17:30 gra FK Panevezys. Ten klub to drugi Szachtar Donieck bo w podstawowym składzie gra aż 5 Brazylijczyków. Jednym z nich jest Golas na bramce.
14
Śląsk i Legia już po 3 zwycięstwa, szok i nie dowierzanie.
1
Czy ktoś wie jak dołączyć do mitycznego "otoczenia" Leo Messiego?
0
Australia prawdopodobnie wygrana. Nowa Zelandia też odniosła zwycięstwo. Unikatowy klimat Igrzysk.
0
Serb i Estończyk fajnie nawijają po polsku.
3
Zahavi 3
Goetze 2
PSV gromi Galate 5:1
0
Sousa posmarował, jego rodak uratował wynik.
0
Legia za Michniewicza ma farta jak Polska za Brzęczka.
7
Jak Riki Puć zapuści brodę to stanie się Ryszardem Pudżem.
2
@kuz 4 runda = płay off
0
Piłkarze z Legii, którzy spokojnie mogli by grać w reprezentacji Polski w pierwszym składzie:
Mladenovic, Juranovic, Martins, Luquinhas, Emreli
15
Ronaldo to jednak Kozak, ile on robił swoje siii i nie złapał kontuzji.
0
Martin Miller w Florze, jak wokalista z Boys.
2
Pedri jutro 9:30* musi grać meczyk.
Nie spać, zwiedzać, z
7
Wczoraj grał Dongou, dzisiaj Bagnack w Kairacie i nawet strzelił gola. Nasze kameruńskie perły z La Masii podbijają Europę. :D
1
W FC Honka w pierwszym składzie niejaki Jean Marie Dongou. :D
0
Obecnie w eliminacjach do LM gra Sheriff Tyraspol i pierwszy skład wygląda tak:
5 z Ameryki Południowej
3 z Afryki
1 z Grecji i 1 z Luksemburga
1 naturalizowany Mołdawianin (pochodzi z Brazyli)
Bardzo egzotyczny klub.
2
10 czerwca 2023 - jeśli Barcelonie udałoby się dotrzeć do finału LM, to mógłby być to ostatni mecz Leo w Barcelonie. To już będzie po zimowym Mundialu w 2022 (ostatnia szansa dla Messiego, żeby powalczyć o medal na MŚ), a Copa Leo już wygrał.
To może być smutne, ale piękne pożegnanie. Jest masa czasu, żeby zbudować świetny skład na sezon 22/23. Kto wie, może się uda jak z Xavim.
19
Czy wiecie, że w kadrze Japonii na Igrzyska Olimpijskie znajduje się czarnoskóry piłkarz?
Nazywa się Zion Suzuki i gra na pozycji bramkarza w Urawa Red Diamonds. Ma japońskiego ojca i ghańską matkę.
6
2017 - 0:4
2018 - 0:3
2019 - 0:4
2020 - 2:8
2021 - 1:4
Ciekawe co będzie w następnym roku.
3
Co tu dużo mówić - Borek Show teraz.
24
Michniewicz przyjedzie do Kanału Sportowego. Będzie komentarz po meczu Legii.
5
Mateusz Borek już nawija, a Węgrzyn zadaje sobie pytanie po co ja tutaj przyszedłem.
1
Griezmann mógłby przeklasyfikowac się na środkowego pomocnika czy lewego obrońcę. Wtedy to byłby taki Kimmich z tym, że lewonożny.
0
@Mns21 Skąd oni wiedzą, że Robert chce tam grać? Raczej AS by chciał.
0
Czy jest tu prof. Miodek?
Dlaczego istnieje ananas, a nie anas? Ta pierwsza forma jest dłuższa i strasznie się ciągnie.
1
@DonMatteo901 Mistrzostwo Świata wygra samobój
3
Piękne było to Euro, miałem frajdę z oglądania tych meczy w plenerze w cieplutkie, czerwcowe i lipcowe dni. A teraz? Teraz dotrwać do tego sierpnia i potem męczenie buły z Barcą.
2
A gdzie Zieliński?