Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Neymar & Messi Welcome Back in Barcelona 2023 Deadly Duo Power Again LuisSalvano posmarowal Bootleg Remix
0
@Joe_Pesci myślę że mają na to wywalone
80
Z Barcelony odszedł ostatni piłkarz z drużyny Rijkarda. To też zamknięcie pewnej ery.
3
Neto - Mingueza, Lenglet, Umtiti, Alba - Roberto, Pjanic, Puig - Dembele, Braithwaite, Griezmann
0
Wydarzeniem dnia i tak będzie darcie ryja Siiiiii w Barcelonie.
1
Jak zobaczę Ramosa i Messiego w jednym składzie to normalnie siekne.
1
OJO
Jeśli @LuisSalvano skasuje konto to ja również je usunę.
2
@M4jkelMQUC @AlexDark00 zobaczcie na zdjęcia z konferencji jak Dest się ubrał
5
Dest dla mnie żenada. Ciekawe jak wytłumaczy się z tej sytuacji, no ale wygląda na wiecznie odklejonego od rzeczywistości niczym Neres.
9
Messi ogłosi jutro zakończenie kariery i powie do wszystkich "odpier....ta się ode mnie wszyscy, dobre"?
4
Pedri w końcu urlop.
0
Niby PSG bogate a zobaczcie topowe transfery
Ramos free
Donnarumma free
Leo free?
0
Aguero skąd te zwątpienie?
0
@DaPidejpi no cóż, fcbarca.com stonks
2
@333tricampeones333 jak otoczenie tak mówi to musi być to prawda
0
سيصبح ميسي لاعب كرة القدم الجديد في باريس سان جيرمان
1
Panie Szejker z Twittera proszę się uspokoić.
1
Zawsze kibicowałem PSG.
1
I jeszcze jedno. Za ile odchodzi Messi. No oczywiście, że za darmo.
4
Jeśli chcemy budować zespół to od tyłu. Araujo ma potencjał by być topowym obrońcą. Tutaj upatruję naszą nadzieję.
0
Trzeba nie było robić tych podchodów pod Verrattiego bo PSG teraz się z nas śmieje.
0
Tylko Busquets ma jaja czy mu kazali coś napisać jako, że został nowym kapitanem?
0
Czy uważacie, że Riqui Puig będzie ważniejszym ogniwem w zespole niż Griezmann? Hiszpan częściej bierze ciężar gry na siebie, ale z kolei chaos to jego drugie imię.
0
Teraz zobaczymy ile tuszował Leo. Ciekawe co się stanie. Cel to top 4 w lidze, wyjść z grupy LM i wygrać CdR
5
Suarez rzucił klątwę bo byłby zazdrosny friendshipem Leo i Kuna.
6
Mecz PSG już pojutrze o 21:00.
1
@Encore A Weah?
2
10:45 a strona wciąż się trzyma.
0
@bartek55559 z kolei sierpień to miesiąc abstynencji
4
Nie wykluczam, że Laporta na konferencji ogłosi swoją dymisję z powodu tego, że nie udało mu się zatrzymać Leo. Wszystko jest możliwe.