Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi w jednym zespole z CR7 czy z Ramosem?
3
Niby Messi odszedł, ale Leo nie wystosował żadnego komunikatu. Podobno był już dogadany, ale okazało się że cyferki w excelu się nie zgadzają i nie będzie mógł zostać w klubie.
Szczerze to nie wiem co się dzieje. Chaos. Messi normalnie odszedłby po sezonie przy okładkach tłumu. Nie wiem. Aczkolwiek Ramos poszedł tak na wywaleniu.
6
Messi to socjal by tylko ciągnął...
0
@Fenelon Też z chęcią przeczytałbym taki artykuł z wyjaśnieniami. @juliacicha
3
@Arczek2001 Bo to La Lidze na rękę. Jakby stracili Messiego to finanse poleciałyby grubo na łeb.
0
@EsTut to jest kabaret, płacę za Polsat Sport Premium, a oni nie moga pokazać tego meczu np. na dwóch kanałach
0
@Uukasz_93 Wiele ciekawych rzeczy można wyciągnąć analizując w taki sposób klubowy ranking UEFA. Hajduk w tegorocznych eliminacjach znowu wtopa. Ciekawe jak poradzi sobie NK Osijek, bo być może będzie to kolejny niespełniony chorwacki klub.
My na krajowym podwórku mamy Lecha Poznań, ale rok temu skorzystał na tym, że rzeczywiście udało się złożyć solidną ekipę i w el. nie było rewanży i udało się dostać do LE.
1
Kluby* z największą liczbą punktów rankingowych, które już co najmniej 5. sezon z rzędu nie zagrają w fazie grupowej europejskich rozgrywek:
Suduva Marijampole 10,00
Shkendija Tetovo 9,00
Hajduk Split 8,00
Universitatea Craiova 7,50
FK Sarajevo 7,25
W obecnym sezonie eliminacyjnym wciąż udział biorą kluby, które mogą dołączyć do powyższego grona:
Aberdeen 8,50
The New Saints 8,50
Flora Tallinn 8,25
Kairat Almaty 8,00
Zalgiris Vilnius 8,00
Alashkert FC 8,00
NK Osijek 8,00
Olimpija Ljubljana 7,75
Riga FC 7,50
Lincoln Red Imps 7,25
*wyłączyłem te kluby, które punkty rankingowe zawdzięczają punktom od federacji (kluby angielskie, hiszpańskie, włoskie, niemieckie, francuskie, portugalskie)
2
Jutrzejsze mecze el. LM będą sędziować sami Hiszpanie. Wisienką na torcie jest Lahoz w meczu Legii.
8
@puyol_presidend5 Zgadzam się i zamykam dyskusję.
3
W repasażach zdobędziemy brąz może.
0
Trener może odbijać? xD
0
Nie punktujemy w ogóle przez blok, ciężko jest przez to.
1
Luz, to był najlepszy set Francuzów, to był ich max. My teraz podkręcimy i będzie dobrze, jestem spokojny.
0
Trener amator zdjął Pedriego na dogrywkę.
7
Dajta spokój Anita.
0
3x nie...
Co się dzieje
0
Dwie próby spalone przez Półki.
0
Lisek co za luz przywitanie, salto ładne zrobił.
1
Kto wg mnie ma największe szanse na odejście z Barcy z napastników:
1. Braitwhaite
2. Dembele
3. Griezmann
1
@AntekGriezmann to przy okazji, to jeszcze możnaby odciążyć opłaty za wynagrodzenie
2
@AntekGriezmann Wymiana Dembele - De Ligt i deal done
0
Ładnie rozwalił stanowisko Włoch.
2
Piłkarze z rocznika 2005, którzy grają już w pierwszym zespole + najwyższa klasa rozgrywkowa:
Noah Mbamba - Club Brugge, Belgia, środkowy obrońca
Antonio Nusa - Stabæk, Norwegia, lewy skrzydłowy
Lovro Zvonarek - Slaven Belupo, Chorwacja, środkowy pomocnik
Runar Norheim - Tromso, Norwegia, napastnik
17
Dobrze, że Real kupił nie tego Austriaka co trzeba.
15
Pierwszy mecz po nieudanym Euro zagramy prawdopodobnie na Narodowym, po 2 latach przerwy. Wracamy do swojego domu i to nie ma co dyskutować. Rywalem będzie Albania i tam trzeba uważać na Reya Manaja.
1
1. kolejkę zaczniemy teoretycznie w rocznicę pamiętnego 2:8. Czy będą przewidziane jakieś rozrywki przed meczowe w związku z tym wydarzeniem?
0
Zamiast duetu Antek Memphis będzie śmigał Leo z Kunem.
0
@ObiektywnyKibic121 Griezmanna to nie powinno być w tym klubie.
1
Depay dobrze wygląda w sparingu i już jest wychwalany. Spokojnie.