6

Messi nie przypadkowo głosował na Navasa jako najlepszego bramkarza. ;)

4

@Lisek Dobrze, że nie Alba.

0

Czy zaakceptowalibyście Barcelonę nie z Messim, a z Ronaldo?

0

No to każdy prezi musi mieć własne show:

Perez w Chiringuito w związku z Superligą
Laporta w związku z dymami z Messim

0

@KyngPyng Wg mnie Pjanic, który jest na wylocie raczej nie zgodziłby się na to bo go bardziej obchodzi Pjanic, a nie jakiś Messi.

0

Kiedyś jak było okienko transferowe to były cyrki z Neymarem. Teraz niestety mamy telenowelę z Messim.

0

@kuz Jaaa

1

@Objectivo tak zwane rozdarte serca

1

Odchodzi legenda Realu - zastępuje go Austriak
Odchodzi legenda Barcelony - zastępuje go Austriak

2

Puziol to raczej wiarygodne źródło, ale wciąż czekam na czyjś post z obecnego zespołu.

0

Niech el Jarek zrobi strima z konferencji Laporty z tłumaczeniem na żywo.

0

Dlaczego w poprzednim sezonie nie było finansowych problemów z zatrzymaniem Messiego, a teraz są?

0

Messi miał sam odejść, a skończy się na tym, że klub mu sam "podziękuje".

1

Messi come tu Besiktas
tu tu tu

0

@Filipfcb2000 albo City jest mądrze zarządzane w przeciwieństwie do Barcy

2

@Chakalaka Dodatkowo, za rządów PiS, zaliczyliśmy multum blamaży.

1

@michal26 no w sumie masz rację, zostawili sobie furtkę

3

Myślę, że dzisiejsze wydarzenie można spokojnie powiązać z powrotem premiera Donalda Tuska do Polski.

0

@HypeR ale bym obejrzał Messiego z Lewym

4

Jeśli okaże się, że Messi jednak zostanie to żadne źródło nie będzie już wiarygodne. Nawet oficjalna strona klubu.

0

@BarcaInfo ale to i tak by nic nie dało, bo suma wynagrodzeń pozostałych piłkarzy już wykorzystuje limit

0

Największe szanse na pozyskanie Messiego ma PSG. Wtedy Mbappe przechodzi do Realu, chyba że PSG stać na utrzymanie ich wszystkich albo z kolei Real nie da rady sfinansować kontraktu Francuza.

0

@AmigoBlancos te okno transferowe jest legendarne bo 2 legendy piłki nożnej opuszczają swoją przystań

3

Czyli Tebas stoi przed dylematem:
>zatrzymać Messiego w La Liga, żeby nie stracić atrakcyjności ligi
albo
>zablokować możliwość powstania Superligi

Wygląda na to, że oba zdarzenia ze sobą kolidują i trzeba wybrać tylko jedną możliwość, a ta druga opcja najwyraźniej jest ważniejsza dla La Liga.

0

O co chodzi z tym Luka Bakio?

1

4

Coś mi tu nie pasuje. Media społecznościowe Barcy wrzucają pożegnalne filmiki z Messim. A koledzy z zespołu? Pique? On chyba jest aktywny na Instagram, a nic nie wstawił.

1

@Verema kiedyś to było :D

1

Myślę, że jutrzejsza konferencja Laporty rozwieje wszelkie wątpliwości. Musimy z niecierpliwością, ale czekać.

0

Nasza redaktor Julia na urlopie i nic nie wypocznie przez inbe z Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?