Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Messi nie przypadkowo głosował na Navasa jako najlepszego bramkarza. ;)
4
@Lisek Dobrze, że nie Alba.
0
Czy zaakceptowalibyście Barcelonę nie z Messim, a z Ronaldo?
0
No to każdy prezi musi mieć własne show:
Perez w Chiringuito w związku z Superligą
Laporta w związku z dymami z Messim
0
@KyngPyng Wg mnie Pjanic, który jest na wylocie raczej nie zgodziłby się na to bo go bardziej obchodzi Pjanic, a nie jakiś Messi.
0
Kiedyś jak było okienko transferowe to były cyrki z Neymarem. Teraz niestety mamy telenowelę z Messim.
0
@kuz Jaaa
1
@Objectivo tak zwane rozdarte serca
1
Odchodzi legenda Realu - zastępuje go Austriak
Odchodzi legenda Barcelony - zastępuje go Austriak
2
Puziol to raczej wiarygodne źródło, ale wciąż czekam na czyjś post z obecnego zespołu.
0
Niech el Jarek zrobi strima z konferencji Laporty z tłumaczeniem na żywo.
0
Dlaczego w poprzednim sezonie nie było finansowych problemów z zatrzymaniem Messiego, a teraz są?
0
Messi miał sam odejść, a skończy się na tym, że klub mu sam "podziękuje".
1
Messi come tu Besiktas
tu tu tu
0
@Filipfcb2000 albo City jest mądrze zarządzane w przeciwieństwie do Barcy
2
@Chakalaka Dodatkowo, za rządów PiS, zaliczyliśmy multum blamaży.
1
@michal26 no w sumie masz rację, zostawili sobie furtkę
3
Myślę, że dzisiejsze wydarzenie można spokojnie powiązać z powrotem premiera Donalda Tuska do Polski.
0
@HypeR ale bym obejrzał Messiego z Lewym
4
Jeśli okaże się, że Messi jednak zostanie to żadne źródło nie będzie już wiarygodne. Nawet oficjalna strona klubu.
0
@BarcaInfo ale to i tak by nic nie dało, bo suma wynagrodzeń pozostałych piłkarzy już wykorzystuje limit
0
Największe szanse na pozyskanie Messiego ma PSG. Wtedy Mbappe przechodzi do Realu, chyba że PSG stać na utrzymanie ich wszystkich albo z kolei Real nie da rady sfinansować kontraktu Francuza.
0
@AmigoBlancos te okno transferowe jest legendarne bo 2 legendy piłki nożnej opuszczają swoją przystań
3
Czyli Tebas stoi przed dylematem:
>zatrzymać Messiego w La Liga, żeby nie stracić atrakcyjności ligi
albo
>zablokować możliwość powstania Superligi
Wygląda na to, że oba zdarzenia ze sobą kolidują i trzeba wybrać tylko jedną możliwość, a ta druga opcja najwyraźniej jest ważniejsza dla La Liga.
0
O co chodzi z tym Luka Bakio?
1
@BombowiecKrawczyk $$$
4
Coś mi tu nie pasuje. Media społecznościowe Barcy wrzucają pożegnalne filmiki z Messim. A koledzy z zespołu? Pique? On chyba jest aktywny na Instagram, a nic nie wstawił.
1
@Verema kiedyś to było :D
1
Myślę, że jutrzejsza konferencja Laporty rozwieje wszelkie wątpliwości. Musimy z niecierpliwością, ale czekać.
0
Nasza redaktor Julia na urlopie i nic nie wypocznie przez inbe z Messim.