Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem ciekaw czy te tłumy, które czekają przed lotniskiem na Messiego mają pracę. Tyle osób czekających w godzinach pracy? Ciekawe, no chyba, że "socjale" działają cuda.
0
Czy istnieje paryska La Rambla? ;)
2
@libsonFCB i jeszcze Kryszcianu Runaldu
0
Demir jako, że jest wypożyczony to i tak musi być zarejestrowany jak Depay, Garcia czy Emerson?
0
@Uukasz_93 Rakitic bardziej za Xaviego w tamtych czasach
1
Ciekawe czy Umtiti zrobi nas w uja i nie odejdzie.
Smieliśmy się, że Barcelona oddaje piłkarzy za darmo, ale teraz możemy pójść o krok dalej i dopłacać klubom, żeby (kupili ?) od nas piłkarza.
0
Kto by pomyślał, że to Messi przyjdzie do Neymara, a nie na odwrót po wydarzeniach z 2017.
0
Griezmann na szpicy w niedzielę, mówię Wam.
0
Dwaj wrogowie połączą siły
5
> Galacticos
> PSG 21/22 - potrzymaj mi piwo
1
@bixmix Jeszcze jedna runda
3
14 sierpnia 2021 21:00
PSG - Strasbourg
Eleven Sports 1, nSport+
2
Czy Fabrizio Romano ma dostęp do tajemniczego "otoczenia"? Jak z tym "otoczeniem" nawiązać kontakt?
2
Barcelona tym ratowaniem Messiego w momencie, gdy wszystko jest już jasne, po raz kolejny się kompromituje. Laporta zaczyna tracić kontrolę nad tym burdlem, którego wydaje się nie dać posprzątać.
2
Jak 2 września założę konto to usuwam konto.
0
Wymiana na linii Bezema - Mbappe? Co wy na to?
1
Inaki Pena nie zadebiutował jeszcze w Barcelonie.
0
Już wylądował w Paryżu?
1
Co myślicie o pozycji Griezmann z wczorajszego meczu, czyli bliżej prawej strony?
Czy to trochę nie marnowanie jego potencjału? Jego miejsce jest w środku pola jako rozgrywający. Tymczasem Griezz po prawej się marnuje i czy nie lepiej wyglądałby tam Demir?
1
Niestety Laporta dał dupy z Aguero, chyba że było to specjalne życzenie Messiego. Każdy wiedział jakie problemy ze zdrowiem ma Kun. Kolejna głupota z płaceniem gigantycznej pensji zawodnikowi, który nie jest wstanie nawet wejść na boisko.
3
Wszyscy już zapomnieli o Messim.
0
@HarveySpecter Busquets wygląda tak przez całą karierę. Przejęcie roli sternika powinno mu dać jakiś impuls, a na przemowie widzimy typowego Busquetsa. Niestety czekają nas chude lata bo bliżej nam do mentalności przegranych, a nie zwycięzcy.
1
@koziar W obecnej kadrze nie widzę kogo kto miałby pociągnąć zespół do sukcesów. Może de Jong ale to tyle.
9
Z całym szacunkiem do Sergio, ale jego mowa ciała podczas wypowiedzi sugeruje zamknięcie się i poddanie się. Będzie to najtrudniejszy sezon od lat bo nikomu nie bedzie ciągnąć tego wózka.
0
@Encore Braithwaite też. A kto ma nominalnie grać na tej pozycji? No chyba nie Duńczyk.
1
Brakowało środkowego napastnika, więc kupiono Depaya. Zgadnijcie na jakiej pozycji będzie grał w próbie generalnej przed rozpoczęciem sezonu.
No już mi ręce opadają, brak słów.
1
Roberto i Braithwaite w pierwszym składzie. To dużo mówi o stanie w jakim obecnie znajduje się Barcelona.
5
Wspomnienia pozostaną. Co na pewno zapamiętam? Wywieszenie prania na Santiago Bernabeu.
0
Depay
Fati - Griezmann - Demir
Pedri - de Jong
Alba - Araujo - Pique - Dest
ter Stegen
Tak to widzę.
1
Śniło mi się, że Dembele i Aguero nie są kontuzjowani.