1

Jestem ciekaw czy te tłumy, które czekają przed lotniskiem na Messiego mają pracę. Tyle osób czekających w godzinach pracy? Ciekawe, no chyba, że "socjale" działają cuda.

0

Czy istnieje paryska La Rambla? ;)

2

@libsonFCB i jeszcze Kryszcianu Runaldu

0

Demir jako, że jest wypożyczony to i tak musi być zarejestrowany jak Depay, Garcia czy Emerson?

0

@Uukasz_93 Rakitic bardziej za Xaviego w tamtych czasach

1

Ciekawe czy Umtiti zrobi nas w uja i nie odejdzie.

Smieliśmy się, że Barcelona oddaje piłkarzy za darmo, ale teraz możemy pójść o krok dalej i dopłacać klubom, żeby (kupili ?) od nas piłkarza.

0

Kto by pomyślał, że to Messi przyjdzie do Neymara, a nie na odwrót po wydarzeniach z 2017.

0

Griezmann na szpicy w niedzielę, mówię Wam.

0



Dwaj wrogowie połączą siły

5

> Galacticos

> PSG 21/22 - potrzymaj mi piwo

1

@bixmix Jeszcze jedna runda

3

14 sierpnia 2021 21:00
PSG - Strasbourg
Eleven Sports 1, nSport+

2

Czy Fabrizio Romano ma dostęp do tajemniczego "otoczenia"? Jak z tym "otoczeniem" nawiązać kontakt?

2

Barcelona tym ratowaniem Messiego w momencie, gdy wszystko jest już jasne, po raz kolejny się kompromituje. Laporta zaczyna tracić kontrolę nad tym burdlem, którego wydaje się nie dać posprzątać.

2

Jak 2 września założę konto to usuwam konto.

0

Wymiana na linii Bezema - Mbappe? Co wy na to?

1

Inaki Pena nie zadebiutował jeszcze w Barcelonie.

0

Już wylądował w Paryżu?

1

Co myślicie o pozycji Griezmann z wczorajszego meczu, czyli bliżej prawej strony?

Czy to trochę nie marnowanie jego potencjału? Jego miejsce jest w środku pola jako rozgrywający. Tymczasem Griezz po prawej się marnuje i czy nie lepiej wyglądałby tam Demir?

1

Niestety Laporta dał dupy z Aguero, chyba że było to specjalne życzenie Messiego. Każdy wiedział jakie problemy ze zdrowiem ma Kun. Kolejna głupota z płaceniem gigantycznej pensji zawodnikowi, który nie jest wstanie nawet wejść na boisko.

3

Wszyscy już zapomnieli o Messim.

0

@HarveySpecter Busquets wygląda tak przez całą karierę. Przejęcie roli sternika powinno mu dać jakiś impuls, a na przemowie widzimy typowego Busquetsa. Niestety czekają nas chude lata bo bliżej nam do mentalności przegranych, a nie zwycięzcy.

1

@koziar W obecnej kadrze nie widzę kogo kto miałby pociągnąć zespół do sukcesów. Może de Jong ale to tyle.

9

Z całym szacunkiem do Sergio, ale jego mowa ciała podczas wypowiedzi sugeruje zamknięcie się i poddanie się. Będzie to najtrudniejszy sezon od lat bo nikomu nie bedzie ciągnąć tego wózka.

0

@Encore Braithwaite też. A kto ma nominalnie grać na tej pozycji? No chyba nie Duńczyk.

1

Brakowało środkowego napastnika, więc kupiono Depaya. Zgadnijcie na jakiej pozycji będzie grał w próbie generalnej przed rozpoczęciem sezonu.

No już mi ręce opadają, brak słów.

1

Roberto i Braithwaite w pierwszym składzie. To dużo mówi o stanie w jakim obecnie znajduje się Barcelona.

5

Wspomnienia pozostaną. Co na pewno zapamiętam? Wywieszenie prania na Santiago Bernabeu.

0

Depay
Fati - Griezmann - Demir
Pedri - de Jong
Alba - Araujo - Pique - Dest
ter Stegen

Tak to widzę.

1

Śniło mi się, że Dembele i Aguero nie są kontuzjowani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?