0

Kto dzisiaj na odpuście?

1

Kaaaaaariiiiim Benzema najlepszy algierski napastnik.

0

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy sezon na "można wyłączać". Niestety znając Królewskich będą piescili się aż do 90 minuty.

0

Czy Messi jest w kadrze meczowej na Strasbourg?

0

Cyrk nie klub. Każdy musi obniżać wynagrodzenia bo klub nie ogarnia organizacyjnie. Ja wiem, że taki Pigue zgarnia kokosy, ale najwyraźniej na to sobie zaslozyl. Dla mnie to żenada i tyle w tym temacie.

2

@marcin000019 Lionel Messi 0 mln

1

@Bogan Ja będę oglądał połówkę na Eleven, a druga połówka na Fortunie.

Na Fortunie można oglądać w trybie pełnoekranowym, ale niestety jakość jest tragiczna. No i jeśli chcesz obejrzeć mecz to musisz mieć jakieś środki na koncie i postawiony kupon w przeciągu ostatnich 7 dni.

0

Ogłoszono nominacje do najlepszych zawodników na swoich pozycjach (LM). Moje wybory:

Bramkarz: Édouard Mendy
Obrońca: César Azpilicueta
Pomocnik: Kevin De Bruyne
Napastnik: Mbappe

1

Jakbyście mieli oszacować - mecze którego zespołu oglądacie najczęściej (oczywiście prócz Barcy)?

U mnie zdecydowanie będzie to Real Madryt.

2

Dzięki powstaniu Ligi Konferencji Europy, kilka federacji po raz pierwszy będzie miało (albo przynajmniej szansę) swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich rozgrywek.

> FC Flora Tallin - Shamrock Rovers FC (szansa na pierwszy zespół z Estonii; Irlandczycy już grali jak np. Dundalk)
> Ryga FC - Lincoln Red Imps FC (z tej pary na pewno ktoś zadebiutuje; albo Łotwa albo Gibraltar)
> Žalgiris Wilno - FK Bodø/Glimt (szansa na pierwszy zespół z Litwy)

2

Messi nie wygłupiaj się i już wracaj z tych wakacji bo w niedzielę gramy z Sociedad.

3

No to Raków vs Odidja Ofoe w walce o fazę grupową.

0

@LuisSalvano A to przepraszam.

3

A wszystko rozpoczęło się od legendarnej wizytacji Najmana w Częstochowie...

0

@LuisSalvano Dlaczego nie piszesz o Messim? Straciłeś już wiarę?

2

Warto odnotować historyczny moment dla ormiańskiej piłki. Armenia po raz pierwszy w historii będzie miała swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich pucharów.

Alaszkeret Erywań awansował do IV rundy el. LE i tym samym zapewnił sobie co najmniej fazę grupową Ligi Konferencji.

3

Slutski wpuścił bramkarza na karne jak wczoraj Kępę, a tu karnych ni ma, hahahaha.

3

Sędzia tragedia. Ewidentny karny na Gutkovskisie i karny z czapy w końcówce dla Rubina.

19

Obrona Częstochowy? 4 mecze i 0 straconych goli.

3

Molde Trabzonspor do przerwy 1:1
Bramka Edgara Ie - ktoś pamięta?
Tydzień temu gola strzelił Bagnack. :P

10

1

Szkoda, że brakuje nam dobrego scoutungu, chyba że stawiamy tylko i wyłącznie na La Masie.

Khvicha Kvaratskhelia robi na mnie olbrzymie wrażenie. Szybki i dynamiczny przy wzroście 1,83 m to musi robić wrażenie. Ale przede wszystkim drybling. On ma w sobie magię i dla takich piłkarzy chce się oglądać piłkę nożną. No i jeszcze jest obunożny to już w ogóle.

AC Milan jest najbliższy zakontraktowania go za ok 20 mln euro.

10

Ciekawe czy to będzie dobre Sędziowanie Sędziowanie.

1

@nabial Griezmann też dużo pracuje, ale brakuje nam egzekutora. Na szczęście jest Depay i myslę, że jest to nasz nominalny ŚN. Braithwaite może też się odblokuje - być może jak trafi raz to będzie strzelał seriami (kto wie).
Natomiast i tak obstawiam dużą wymienność w ofensywie, ale problemem jest egzekucja czyli to co rzucało się w oczy w poprzednim sezonie.

10

@Worny potrzebujemy nowych amigosów jak tlenu

0

@LuisSalvano A Depay nie jest już zarejestrowany?

0

J'ai toujours rêvé de jouer au PSG.
Ici c'est Paris

6

Pjanic i Umiti za nic nie opuszczą sejmu.

3

Z ankiety, której tutaj przeprowadziłem, wynika że aż 64% osób nie lubi PSG.
20% osób ma obojętny stosunek do tego klubu.

Ciekawe czy oprócz Realu jesteśmy bardziej wrogo nastawieni do jakiegoś innego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?