Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto dzisiaj na odpuście?
1
Kaaaaaariiiiim Benzema najlepszy algierski napastnik.
0
Dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy sezon na "można wyłączać". Niestety znając Królewskich będą piescili się aż do 90 minuty.
0
Czy Messi jest w kadrze meczowej na Strasbourg?
0
Cyrk nie klub. Każdy musi obniżać wynagrodzenia bo klub nie ogarnia organizacyjnie. Ja wiem, że taki Pigue zgarnia kokosy, ale najwyraźniej na to sobie zaslozyl. Dla mnie to żenada i tyle w tym temacie.
2
@marcin000019 Lionel Messi 0 mln
1
@Bogan Ja będę oglądał połówkę na Eleven, a druga połówka na Fortunie.
Na Fortunie można oglądać w trybie pełnoekranowym, ale niestety jakość jest tragiczna. No i jeśli chcesz obejrzeć mecz to musisz mieć jakieś środki na koncie i postawiony kupon w przeciągu ostatnich 7 dni.
0
Ogłoszono nominacje do najlepszych zawodników na swoich pozycjach (LM). Moje wybory:
Bramkarz: Édouard Mendy
Obrońca: César Azpilicueta
Pomocnik: Kevin De Bruyne
Napastnik: Mbappe
1
Jakbyście mieli oszacować - mecze którego zespołu oglądacie najczęściej (oczywiście prócz Barcy)?
U mnie zdecydowanie będzie to Real Madryt.
2
Dzięki powstaniu Ligi Konferencji Europy, kilka federacji po raz pierwszy będzie miało (albo przynajmniej szansę) swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich rozgrywek.
> FC Flora Tallin - Shamrock Rovers FC (szansa na pierwszy zespół z Estonii; Irlandczycy już grali jak np. Dundalk)
> Ryga FC - Lincoln Red Imps FC (z tej pary na pewno ktoś zadebiutuje; albo Łotwa albo Gibraltar)
> Žalgiris Wilno - FK Bodø/Glimt (szansa na pierwszy zespół z Litwy)
0
Gram w karierę w FIFA i przeprowadziłem takie transfery. Co o nich myślicie, kupić kogoś jeszcze?
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/236139871_10161603820113298_3281486431878268592_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TxjRLM1XhLYAX_ptAXB&tn=4j-ej2oKh6nKOZ_M&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=05fd5852b774eea95e9ee17e2f935cd4&oe=611AB68F
2
Messi nie wygłupiaj się i już wracaj z tych wakacji bo w niedzielę gramy z Sociedad.
3
No to Raków vs Odidja Ofoe w walce o fazę grupową.
0
@LuisSalvano A to przepraszam.
3
A wszystko rozpoczęło się od legendarnej wizytacji Najmana w Częstochowie...
0
@LuisSalvano Dlaczego nie piszesz o Messim? Straciłeś już wiarę?
2
Warto odnotować historyczny moment dla ormiańskiej piłki. Armenia po raz pierwszy w historii będzie miała swojego reprezentanta w fazie grupowej europejskich pucharów.
Alaszkeret Erywań awansował do IV rundy el. LE i tym samym zapewnił sobie co najmniej fazę grupową Ligi Konferencji.
3
Slutski wpuścił bramkarza na karne jak wczoraj Kępę, a tu karnych ni ma, hahahaha.
3
Sędzia tragedia. Ewidentny karny na Gutkovskisie i karny z czapy w końcówce dla Rubina.
19
Obrona Częstochowy? 4 mecze i 0 straconych goli.
3
Molde Trabzonspor do przerwy 1:1
Bramka Edgara Ie - ktoś pamięta?
Tydzień temu gola strzelił Bagnack. :P
10
Kto pociąga za sznurki w PSG? A no właśnie...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UtTUIHyNrti0ZOe5OQoHhitCdqmGcry8.jpg
1
Szkoda, że brakuje nam dobrego scoutungu, chyba że stawiamy tylko i wyłącznie na La Masie.
Khvicha Kvaratskhelia robi na mnie olbrzymie wrażenie. Szybki i dynamiczny przy wzroście 1,83 m to musi robić wrażenie. Ale przede wszystkim drybling. On ma w sobie magię i dla takich piłkarzy chce się oglądać piłkę nożną. No i jeszcze jest obunożny to już w ogóle.
AC Milan jest najbliższy zakontraktowania go za ok 20 mln euro.
10
Ciekawe czy to będzie dobre Sędziowanie Sędziowanie.
1
@nabial Griezmann też dużo pracuje, ale brakuje nam egzekutora. Na szczęście jest Depay i myslę, że jest to nasz nominalny ŚN. Braithwaite może też się odblokuje - być może jak trafi raz to będzie strzelał seriami (kto wie).
Natomiast i tak obstawiam dużą wymienność w ofensywie, ale problemem jest egzekucja czyli to co rzucało się w oczy w poprzednim sezonie.
10
@Worny potrzebujemy nowych amigosów jak tlenu
0
@LuisSalvano A Depay nie jest już zarejestrowany?
0
J'ai toujours rêvé de jouer au PSG.
Ici c'est Paris
6
Pjanic i Umiti za nic nie opuszczą sejmu.
3
Z ankiety, której tutaj przeprowadziłem, wynika że aż 64% osób nie lubi PSG.
20% osób ma obojętny stosunek do tego klubu.
Ciekawe czy oprócz Realu jesteśmy bardziej wrogo nastawieni do jakiegoś innego klubu.