Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kszysiaczek Super, dziękuję Ci bardzo.
0
@LS Pomysłowe rozwiązanie, nie wpadłem na to, że można tak pokombinować. Dzięki za pomoc bo się przyda :D
0
Czy zna ktoś jakiś zeszyt ćwiczeń, w którym muszę tłumaczyć konwersacje z polskiego na angielski? Zależy mi na tym, żeby w takim zeszycie były tzw. odpowiedzi, żebym mógł sprawdzić czy dobrze przetłumaczyłem dane zdanie.
Rambla help! :D
0
Kiedy zaczęliście oglądać mecze na streamach? U mnie zaczęło się to pod koniec sezonu 09/10 w Lidze Mistrzów jak jeszcze Ivica Olić grał w Bayernie. Obecnie teraz tego nie praktykuje, bo mimo wszystko to kradzież i miałem taką refleksję, że pora wydać pieniążki jak chce oglądać piłkę nożną.
0
Ciekawe czy Pedri nie wolałby tej "10".
0
Optymalne ustawienie dla Barcy to 4-3-3 czy 3-5-2 ?
4-3-3
MAtS - Dest, Pique, Garcia, Alba - Busquets, F. de Jong, Pedri - Dembele, Depay, Fati
3-5-2
MAtS - Araujo, Pique, Garcia - Dest, Busquets, F. de Jong, Pedri, Alba - Depay, Fati
0
@michal_20 de Jonga przywiozłeś serio?
0
Kto był ostatnim nastolatkiem z 10 w Barcelonie?
1
Fati udźwignie Ronaldinho i Messiego?
2
Gole Luuka de Jonga w europejskich pucharach:
Liga Mistrzów: 9
Liga Europy: 15
Ewidentnie specjalista w Lidze Europy, nikt z obecnych piłkarzy w kadrze nie ma takich liczb. Nadzieje na europejskie trofeum? Jak najbardziej.
Warto wspomnieć, że de Jong strzelał gole Barcelonie w barwach PSV i Sevilli.
0
Taka ciekawostka odnośnie nowego nabytku last minute:
Luuke de Jong strzelił gola w każdym meczu el. do MŚ Katar (z Turcją, Łotwą, Gibraltarem). We wrześniu spróbuje podtrzymać tę passę.
0
Analiza szans Barcy w LM.
Z góry zakładam 2. miejsce w grupie. Wiadomo, Bayern to monolit z Kimmichem, Neurem, Mullerem, Lewym itd. Jeśli chodzi o Benfice to wg mnie przeciętny zespół i nie zdziwi mnie jak przegrają 3. miejsce z Dynamem.
Kto wg mnie wygra swoje grupy:
Man City, Liverpool, BVB, Real, Bayern, Man Utd, Sevilla, Chelsea
Na Bayern, Real i Seville nie moglibyśmy trafić. Angielskie zespoły? Obojętnie który jest na ten moment faworytem w starciu z nami. Zostaje Borussia. Tutaj bylibyśmy faworytem, ale i tak duża przeszkoda ze względu na Haalanda.
0
@Rewolucja123 'De'besta trio na dzień dzisiejszy jak to się mówi
1
@Jakub1513 jak to odszedł jak został
4
ter Stegen / Neto / Pena
Pique / Garcia / Araujo / Lenglet / Umtiti
Dest / Mingueza
Alba / Balde
Busquets / Nico / Pjanic
F. de Jong / Pedri / Roberto
Coutinho / Gavi / Puig
Dembele / Demir / Collado
Fati / Braithwaite
Depay / Aguero / L. de Jong
Kadra na na max 1/4 LM jak będzie dobre losowanie.
1
Pena, Umtiti, Wague, Pjanic, Puig, Collado
Ciekawe ile wszyscy razem uzbierają minut.
1
Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji, ale TOP4 w La Liga to przecież pewniaczek. Real i Atletico nas prawdopodobnie wyprzedzą, Sevilla też ma realne szanse, ale reszta jednak odstaje od Barcy.
5
Villa transfer do Atletico -> Atletico mistrz
Suarez transfer do Atletico -> Atletico mistrz
Co tu dużo mówić, znamy już mistrza Hiszpanii.
0
Era post Messi jest naprawdę mroczna... Ten sezon to dopiero będzie orka jak nigdy.
1
Teraz to tak naprawdę zaczną się problemy w obronie, bo brakuje nam defensywnego napastnika. Obecnie tracimy gola na mecz to teraz wzrośnie to do dwóch bramek.
3
Chyba trzeba przerzucić się na Spezie :D
> niechciany Alban - Rey Manaj
> Arkadiusz Reca
> Jakub Kiwior
> Thiago Motta na trenerce
Dla nich będę oglądał Serie A.
0
Wiecie co jest najlepsze? Duet L. deJong & Braithwaite byłby czymś normalnym w 1/16 Pucharu Króla, ale to może być nasza once de gala..
0
Teraz zamiast meczy Barcelony będziemy oglądali reprezentację Holandii.
8
Nie oszukujmy się, ale transfer Luuk de Jonga był już dawno zaplanowany.
Dlaczego Frenkie biega z t-shirtem "F. DE JONG", a nie same De Jong? No właśnie po to, żeby się nie myliło z "L. DE JONG".
>teorie spiskowe z rana
7
Skład na Bayern:
ter Stegen - Dest, Araujo, Pique, Garcia, Alba - Roberto, FdJ, Busquets, Pedri - Depay
Może my w końcu postawimy autobus? :D
2
Co jak co, ale w końcu mamy typową "9" w kadrze. Luukowi będzie można grać dośrodkowania na główki. Przynajmniej powinna to być jakaś alternatywa w rozegraniu niż tylko klepania po obwodzie.
0
Czy Mingueza może teraz dostać nr 22 albo 25?
Luuk de Jong pewnie dostanie 7, tak?
2
De Jong do De Jong, ale jednak odgrywa do de Jonga.
0
Za 5 lat Będziemy przecierać oczy ze zdumienia, że grał tu ktoś taki jak Emerson czy Moriba.
0
@marcin000019 z pustego to i Salomon nie naleje