0

@kszysiaczek Super, dziękuję Ci bardzo.

0

@LS Pomysłowe rozwiązanie, nie wpadłem na to, że można tak pokombinować. Dzięki za pomoc bo się przyda :D

0

Czy zna ktoś jakiś zeszyt ćwiczeń, w którym muszę tłumaczyć konwersacje z polskiego na angielski? Zależy mi na tym, żeby w takim zeszycie były tzw. odpowiedzi, żebym mógł sprawdzić czy dobrze przetłumaczyłem dane zdanie.

Rambla help! :D

0

Kiedy zaczęliście oglądać mecze na streamach? U mnie zaczęło się to pod koniec sezonu 09/10 w Lidze Mistrzów jak jeszcze Ivica Olić grał w Bayernie. Obecnie teraz tego nie praktykuje, bo mimo wszystko to kradzież i miałem taką refleksję, że pora wydać pieniążki jak chce oglądać piłkę nożną.

0

Ciekawe czy Pedri nie wolałby tej "10".

0

Optymalne ustawienie dla Barcy to 4-3-3 czy 3-5-2 ?

4-3-3
MAtS - Dest, Pique, Garcia, Alba - Busquets, F. de Jong, Pedri - Dembele, Depay, Fati

3-5-2
MAtS - Araujo, Pique, Garcia - Dest, Busquets, F. de Jong, Pedri, Alba - Depay, Fati

0

@michal_20 de Jonga przywiozłeś serio?

0

Kto był ostatnim nastolatkiem z 10 w Barcelonie?

1

Fati udźwignie Ronaldinho i Messiego?

2

Gole Luuka de Jonga w europejskich pucharach:

Liga Mistrzów: 9
Liga Europy: 15

Ewidentnie specjalista w Lidze Europy, nikt z obecnych piłkarzy w kadrze nie ma takich liczb. Nadzieje na europejskie trofeum? Jak najbardziej.

Warto wspomnieć, że de Jong strzelał gole Barcelonie w barwach PSV i Sevilli.

0

Taka ciekawostka odnośnie nowego nabytku last minute:

Luuke de Jong strzelił gola w każdym meczu el. do MŚ Katar (z Turcją, Łotwą, Gibraltarem). We wrześniu spróbuje podtrzymać tę passę.

0

Analiza szans Barcy w LM.

Z góry zakładam 2. miejsce w grupie. Wiadomo, Bayern to monolit z Kimmichem, Neurem, Mullerem, Lewym itd. Jeśli chodzi o Benfice to wg mnie przeciętny zespół i nie zdziwi mnie jak przegrają 3. miejsce z Dynamem.

Kto wg mnie wygra swoje grupy:
Man City, Liverpool, BVB, Real, Bayern, Man Utd, Sevilla, Chelsea

Na Bayern, Real i Seville nie moglibyśmy trafić. Angielskie zespoły? Obojętnie który jest na ten moment faworytem w starciu z nami. Zostaje Borussia. Tutaj bylibyśmy faworytem, ale i tak duża przeszkoda ze względu na Haalanda.

0

@Rewolucja123 'De'besta trio na dzień dzisiejszy jak to się mówi

1

@Jakub1513 jak to odszedł jak został

4

ter Stegen / Neto / Pena
Pique / Garcia / Araujo / Lenglet / Umtiti
Dest / Mingueza
Alba / Balde
Busquets / Nico / Pjanic
F. de Jong / Pedri / Roberto
Coutinho / Gavi / Puig
Dembele / Demir / Collado
Fati / Braithwaite
Depay / Aguero / L. de Jong

Kadra na na max 1/4 LM jak będzie dobre losowanie.

1

Pena, Umtiti, Wague, Pjanic, Puig, Collado

Ciekawe ile wszyscy razem uzbierają minut.

1

Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji, ale TOP4 w La Liga to przecież pewniaczek. Real i Atletico nas prawdopodobnie wyprzedzą, Sevilla też ma realne szanse, ale reszta jednak odstaje od Barcy.

5

Villa transfer do Atletico -> Atletico mistrz
Suarez transfer do Atletico -> Atletico mistrz
Co tu dużo mówić, znamy już mistrza Hiszpanii.

0

Era post Messi jest naprawdę mroczna... Ten sezon to dopiero będzie orka jak nigdy.

1

Teraz to tak naprawdę zaczną się problemy w obronie, bo brakuje nam defensywnego napastnika. Obecnie tracimy gola na mecz to teraz wzrośnie to do dwóch bramek.

3

Chyba trzeba przerzucić się na Spezie :D

> niechciany Alban - Rey Manaj
> Arkadiusz Reca
> Jakub Kiwior
> Thiago Motta na trenerce

Dla nich będę oglądał Serie A.

0

Wiecie co jest najlepsze? Duet L. deJong & Braithwaite byłby czymś normalnym w 1/16 Pucharu Króla, ale to może być nasza once de gala..

0

Teraz zamiast meczy Barcelony będziemy oglądali reprezentację Holandii.

8

Nie oszukujmy się, ale transfer Luuk de Jonga był już dawno zaplanowany.
Dlaczego Frenkie biega z t-shirtem "F. DE JONG", a nie same De Jong? No właśnie po to, żeby się nie myliło z "L. DE JONG".
>teorie spiskowe z rana

7

Skład na Bayern:
ter Stegen - Dest, Araujo, Pique, Garcia, Alba - Roberto, FdJ, Busquets, Pedri - Depay

Może my w końcu postawimy autobus? :D

2

Co jak co, ale w końcu mamy typową "9" w kadrze. Luukowi będzie można grać dośrodkowania na główki. Przynajmniej powinna to być jakaś alternatywa w rozegraniu niż tylko klepania po obwodzie.

0

Czy Mingueza może teraz dostać nr 22 albo 25?
Luuk de Jong pewnie dostanie 7, tak?

2

De Jong do De Jong, ale jednak odgrywa do de Jonga.

0

Za 5 lat Będziemy przecierać oczy ze zdumienia, że grał tu ktoś taki jak Emerson czy Moriba.

0

@marcin000019 z pustego to i Salomon nie naleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?