0

Czy to są te dymy Michała Pola?

0

@Pilka_jest_okragla jeżeli to prawda to Koeman ma rozdwojenie jaźni. Mógł przecież postawić na Mingueze za Roberto i Coutinho za de Jonga

0

@Coutinho007 też mam nadzieję, że potencjał Fatiego jest wyższy od Vini Jr, ale na ten moment trzeba odliczać ile czasu zajmie Fatiemu dojście do dyspozycji jaką prezentuje obecnie Vinicius

1

Zaletą tego, że nie gramy w Premier League jest to, że na spokojnie możemy liczyć na udział w LM co sezon. Inaczej byłaby arsenalizacja in progress...

1

@Coutinho007 nie no Fati po takim czasie niegrania będzie musiał na nowo budować swoją pozycję w klubie. Zresztą - on pokazał się w kilku/kilkunastu meczach z solidnej strony, ale tak po za tym to nie był poziom takiego Mbappe czy Haalanda. Jak wróci to trzeba dać mu czas, ale on nie będzie naszym game changerem odrazu po kontuzji.

1

@MaTt_BarcaFan Wg mnie też Fati to jedna wielka niewiadoma, a każdy czeka na niego jak na zbawienie. Najważniejsze zachować chłodną głowę w negocjacjach, a nie gwarantować mu kokosy, żeby za wszelką cenę został.
Myślę, że ruch z nadaniem mu "10" na plecach jest gigantycznym asem Laporty w negocjacjach, bo jednak ciężko odejść z Barcy grając z tym numerem - nawet przy zdecydowanie lepszej pensji w innym klubie.

0

Póki co największe wrażenie zrobił na mnie Bayern i Man City, ale to nie jest niespodzianka bo oba zespoły co roku są faworytem do wygrania LM.
Mimo wszystko wyżej stawiam Bayern, bo City to zespół, który wszystko musi mieć idealnie, żeby wygrywać, a jednak Bayern to bardziej wyrachowana drużyna.

0

Żadaen Balde nie będzie grał, bo jak zdrowy będzie Dest to właśnie Amerykani pójdzie na lewą obronę. Po prawej stronie oczywiście Roberto.

0

@Krzywy95 racja, zapomniałem o tym

5

Nasza pomoc odstawała od tej Bayernu jeśli chodzi przebyty dystans:

Kimmich 12,5 km vs Busquets 7,9 km
Goretzka 11,8 km vs de Jong 11,7 km
Muller 10,7 km vs Pedri 9,8 km

de Jong pracował na wysokich obrotach, Pedri wykonał za mało pracy, a Busquets? Ta statystyka pokazuje, że Busquets nie nadaje się na poziom Ligi Mistrzów bo odstaje dramatycznie. Kimmich go po prostu zmiażdzył.

*dane z uefa.com

0

Umówmy się, że w zespole nie ma już takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta i Messi gdzie to rywal notorycznie biegał za piłką. Teraz nie mamy takich piłkarzy do dyspozycji i trzeba zacząć intensywnie biegać, żeby nadrobić braki w grze.

Busquets nie nadaje się do czysto fizycznej gry. Jego rola powinna być ograniczona do zawodnika rezerwowego bo mimo wszystko w budowaniu akcji wciąż jest crackiem. Absolutnie więcej minut powinien dostawać Nico Gonzalez albo należy kupić pracusia z dobrym rozgraniem.

de Jong ma dobre predyspozycje i nie wiem dlaczego nikt mu nie polecił rozwoju siły fizycznej jak to miało miejsce w przypadku Goretzki.

Pedri no niestety chłopak nie ma podań prostopadłych i widział bym go niżej w rozegraniu, ale tutaj musi mocniej pracować w defensywie.

0

@barcelonaLM dajmy szansę Demirowi

2

Ryszard Pudż za rok będzie rywalizował o pierwszy skład z Sebastianem Szymańskim w Dynamie Moskawa. Tak to widzę.

0

@Ronmes tak wynegocjowali

0

Ulubione ofiary Lewandowskiego w Lidze Mistrzów:

1. Real Madryt - 6 strzelonych goli
2. Olympiakos Pireus - 5
Dinamo Zagrzeb
Ajax
Crvena
3. FC Barcelona - 4
Arsenal

0

Ale przynajmniej ładne te stroje. Powinny być też w La Liga.

9

Pique pokazał wczoraj kolejny raz klasę. Kazał piłkarzom podejść pod trybuny i podziękować kibicom za mecz, że przyszli. To się nazywa szacunek.

0

Co jeszcze wiemy po tym meczu? Lenglet przyspawany do ławki. Ciekawe czy zgodziłby się na niższą pensję od nowego klubu bo przypomnę, że Clement ma umowę do 2026.
Albo uda się go "naprawić" albo będzie to kolejna pułapka sportowo-finansowa.

0

Jak myślicie - transfer Garcii odbył się na zasadzie, że takiego profilu piłkarza szukaliśmy czy raczej była to okazja, że był za darmo i grał u nas kiedyś?

1

Jedyną szansą na 1/4 LM jest to, że Sevilla nie wygra grupy, a my trafimy na Wolfsburg/Lille/Salzburg z tym, że Salzburg już nas ograł przed sezonem w sparingu.

1

Następny mecz z naszym dobrym pogromcą - potężna Granada. Umówmy się, że tu nie ma miejsca na eksperymenty.

1

Nawet jak Alba jest teraz kontuzjowany to i tak na LO będzie grać Dest albo Roberto, ale na pewno nie Balde.

0

@LeoMessiah Dziadek Martino też dałby radę

0

@PatrychoO o, sami widzicie

0

Mingueza czy Garcia?
Kto jest lepszy?

0

Może lepiej nie wychodźmy z grupy bo znowu trafimy w 1/8 na PSG i upokorzy nas tam Messi i Neymar.

0

Roberto czy Jóźwiak na wahadle?

5

Teraz tylko nie schrzanić kariery takich piłkarzy jak Araujo czy Balde, którzy mają motoryczne i fizyczne predyspozycje do grania w piłkę na wysokim poziomie.

2

Nie spodziewałem się, że Gavi to taki cham boiskowy, ale podobało mi się to w jaki sposób zameldował się na boisku.

1

Bayern Monachium studio w przerwie meczu, a nie studio po I poł. meczu Barca-Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?