13

Florian Wirtz z rocznika 2003 jest jedną z gwiazd Bundesligi na ten moment. 4 gole i 5 asyst + 2 gole w Lidze Europy. Ciekawe jak szybko przejmie go Bayern lub jakiś angielski klub.

3

No tak, Barcelona rozłożyła nogi przed Atletico, a z Realem to pewnie zagrają mecz życia...

1

Halo somsiad co tam u Was?

1

Griezmann partoli super sytuacje, a później wchodzi Riki i Luuk. Ale to są piłkarskie jaja.

0

CoutOUTinho, szkoda chłopa

0

Sergi Roberto uratuje nam mecz.


Tak przynajmniej twierdzi Ronald.

0

Czy ja słyszałem doping Barcy na Wanda Metropolitano? :O

2

Koeman jest już zrezygnowany, ale zobaczcie, że kadra jest złożona w sposób, który uniemożliwia rywalizację na najwyższym poziomie.

1

Zjawiska paranormalne w Hejt Parku aż piłki spadły, chyba że to ten słynny podsłuch rosyjski.

5

Hejt Park nie zawodzi, telefon po rosyjsku. :D

1

Legia za ten sezon uzbierała już 4 punkty do klubowego rankingu UEFA, czyli tyle samo ile w tym momencie ma FC Barcelona.

Po 2. kolejkach najwięcej (8 pkt) ma: Sheriff, Liverpool, Ajax, BVB, Bayern, Juventus.

3

Wiele osób ma swój lokalny klub za który trzyma kciuki, bo zwyczajnie wywodzi się z miejsca, w którym ta okoliczna drużyna właśnie gra. Dla mnie takim miejscowym zespołem jest właśnie Legia i aż rozpiera duma, gdy widzę, że wolą walki i ambicji, Wojskowi pokonują i Spartak i Leicester. Życzę wszystkim, aby doświadczali takich chwil.

0

Griezmann i Suarez mają jakąś klauzulę, że nie będą mogli zagrać w sobotę?

0

@Rothan1 myślę, że w takim meczu musimy szukać tego jednego punkcika

3

Szkoda, że nie wyskautowaliśmy Nuneza, ale przynajmniej ogarnęliśmy Araujo. Ten rynek urugwajski jest bardzo ciekawy, a piłkarze z tego rejonu przede wszystkim kojarzą mi się z charakterem.

0

Porobiłem trochę symulacji na temat tego ile możemy uzbierać punktów w fazie grupowej i najczęstszym wynikiem było 6 punktów.
Ostatnim zespołem, który wyszedł z grupy z 6 punktami była AS Roma w sezonie 15/16. Będzie naprawdę ciężko.

1

Myślę, że trzeba zacząć przyglądać się Lidze Europy.

W przypadku zajęcia 3. miejsca w grupie w LM, gramy w lutym w 1/16 Ligi Europy z jakimś zespołem, który zajął 2. miejsce w grupie w Lidze Europy. W 1/8 LE możemy trafić już tylko wyłącznie na zwycięzcę grupy w LE. W obu fazach Barcelona nie będzie mogła trafić na klub z Hiszpanii i w obu fazach rewanż będzie grała na wyjeździe.

3

Barcelona na 32 zespoły w LM jest jedyną drużyną, która nie oddała celnego strzału.

2

Skończyły się żarty, trzeba sięgnąć po Umtitiego i Lengleta.

1

No to jeszcze czekać aż Dynamo nas wydyma.
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona_dynamo-kijow/index/spielbericht/1054753
Będą flashbacki z 1997? Wtedy trenerem też był Holender jego mać...

0

Ale Papszun by zrobił maszynę z tej Barcy.

4

Sheriff Tyraspol - 6 punktów
FC Barcelona - 0 punktów

To już wiadomo dlaczego Barcelona chce tej Superligi.

0

Bez celnego strzału w Lidze Mistrzów. To jest moja Prawda Koemana.

0

Roberto kapitanem i cyk 2:0

0

60 minuta czyli Łysy dałby Puiga i poklaskałby bonusem.

0

Depay nie ma wsparcie od drugiego napastnika bo nie dość, że Luuk pudłuje wszystko to też stoi jak kloc, człapie i gra statycznie.

4

Keirrison - przepraszam
Kevin Prince - przepraszam
Braithwaite - przepaszam

8

Co on chciał penisem strzelić?

2

Piłkarskie jaja

0

@KrwawiaceoczyVEB Araujo gra na Nuneza, więc ustawia się pod jego dyktando

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?