Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Florian Wirtz z rocznika 2003 jest jedną z gwiazd Bundesligi na ten moment. 4 gole i 5 asyst + 2 gole w Lidze Europy. Ciekawe jak szybko przejmie go Bayern lub jakiś angielski klub.
3
No tak, Barcelona rozłożyła nogi przed Atletico, a z Realem to pewnie zagrają mecz życia...
1
Halo somsiad co tam u Was?
1
Griezmann partoli super sytuacje, a później wchodzi Riki i Luuk. Ale to są piłkarskie jaja.
0
CoutOUTinho, szkoda chłopa
0
Sergi Roberto uratuje nam mecz.
Tak przynajmniej twierdzi Ronald.
0
Czy ja słyszałem doping Barcy na Wanda Metropolitano? :O
2
Koeman jest już zrezygnowany, ale zobaczcie, że kadra jest złożona w sposób, który uniemożliwia rywalizację na najwyższym poziomie.
1
Zjawiska paranormalne w Hejt Parku aż piłki spadły, chyba że to ten słynny podsłuch rosyjski.
5
Hejt Park nie zawodzi, telefon po rosyjsku. :D
1
Legia za ten sezon uzbierała już 4 punkty do klubowego rankingu UEFA, czyli tyle samo ile w tym momencie ma FC Barcelona.
Po 2. kolejkach najwięcej (8 pkt) ma: Sheriff, Liverpool, Ajax, BVB, Bayern, Juventus.
3
Wiele osób ma swój lokalny klub za który trzyma kciuki, bo zwyczajnie wywodzi się z miejsca, w którym ta okoliczna drużyna właśnie gra. Dla mnie takim miejscowym zespołem jest właśnie Legia i aż rozpiera duma, gdy widzę, że wolą walki i ambicji, Wojskowi pokonują i Spartak i Leicester. Życzę wszystkim, aby doświadczali takich chwil.
0
Griezmann i Suarez mają jakąś klauzulę, że nie będą mogli zagrać w sobotę?
0
@Rothan1 myślę, że w takim meczu musimy szukać tego jednego punkcika
3
Szkoda, że nie wyskautowaliśmy Nuneza, ale przynajmniej ogarnęliśmy Araujo. Ten rynek urugwajski jest bardzo ciekawy, a piłkarze z tego rejonu przede wszystkim kojarzą mi się z charakterem.
0
Porobiłem trochę symulacji na temat tego ile możemy uzbierać punktów w fazie grupowej i najczęstszym wynikiem było 6 punktów.
Ostatnim zespołem, który wyszedł z grupy z 6 punktami była AS Roma w sezonie 15/16. Będzie naprawdę ciężko.
1
Myślę, że trzeba zacząć przyglądać się Lidze Europy.
W przypadku zajęcia 3. miejsca w grupie w LM, gramy w lutym w 1/16 Ligi Europy z jakimś zespołem, który zajął 2. miejsce w grupie w Lidze Europy. W 1/8 LE możemy trafić już tylko wyłącznie na zwycięzcę grupy w LE. W obu fazach Barcelona nie będzie mogła trafić na klub z Hiszpanii i w obu fazach rewanż będzie grała na wyjeździe.
3
Barcelona na 32 zespoły w LM jest jedyną drużyną, która nie oddała celnego strzału.
2
Skończyły się żarty, trzeba sięgnąć po Umtitiego i Lengleta.
1
No to jeszcze czekać aż Dynamo nas wydyma.
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona_dynamo-kijow/index/spielbericht/1054753
Będą flashbacki z 1997? Wtedy trenerem też był Holender jego mać...
0
Ale Papszun by zrobił maszynę z tej Barcy.
4
Sheriff Tyraspol - 6 punktów
FC Barcelona - 0 punktów
To już wiadomo dlaczego Barcelona chce tej Superligi.
0
Bez celnego strzału w Lidze Mistrzów. To jest moja Prawda Koemana.
0
Roberto kapitanem i cyk 2:0
0
60 minuta czyli Łysy dałby Puiga i poklaskałby bonusem.
0
Depay nie ma wsparcie od drugiego napastnika bo nie dość, że Luuk pudłuje wszystko to też stoi jak kloc, człapie i gra statycznie.
4
Keirrison - przepraszam
Kevin Prince - przepraszam
Braithwaite - przepaszam
8
Co on chciał penisem strzelić?
2
Piłkarskie jaja
0
@KrwawiaceoczyVEB Araujo gra na Nuneza, więc ustawia się pod jego dyktando