Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Potężna Austria może awansować na MŚ pokonując wyłącznie Wyspy Owcze i Mołdawię.
0
Dogrywka to jest?
0
Dobra bo tu jutro trzeba rano wstać.
1
Czekam na Frankowskiego bo jest w formie i może sporo wnieść.
0
Krychowiak tykająca bomba, ale Sousa sam sobie winien.
24
@Kajman10 Ja nie rozumiem co Ty napisałeś.
0
@Rust_Cohle Bardzo mi przykro
0
Ile lat życia Wam jeszcze pozostało?
33
Wg bukmacherów podium Złotej Piłki wygląda następująco:
1. Lionel Messi
2. Robert Lewandowski
3. Jorginho
5
Moja werwa jest taka jak pressing Messiego z Realem Valladolid.
1
@hayek dokładnie, sfrajerzyli z Liechtenstein i teraz płacą za to rachunek
1
Turcja pociągnięta za uszy, karny w 98 minucie dla Buraka.
2
@MesQueUnClub96 Belgia jeszcze nie ma awansu
2
Niemcy jako pierwsi zakwalifikują się na Mundial z kwalifikacji.
0
Ale cyrk ten gol Modricia
2
Djimsiti i Cikhalesi nie zagrają z Polską, a to podstawowi piłkarze Albanii. Nieciekawie u naszego rywala.
4
@Sau_Ron żyjemy w symulacji
0
F. de Jong i Depay pierwszy skład na Gibraltar będą elegancko zajechani na Barcelonę.
0
Norwegia wywalczyła cenny punkt z Turcją. Teraz muszą wygrać jeśli chcą myśleć o co najmniej barażach. A wszystko to bez Haalanda - czy się uda? Nigdy nie oglądałem tej reprezentacji na dużym turnieju.
Rumunia - Armenia. Faworytem Rumunii, ale muszą wygrać jeśli myślą o barażach.
Macedonia Płn. - Niemcy. W pierwszym meczu wygrali piłkarze z Bałkan, ale był to fart jak zwycięstwo Polski na Narodowym. Macedonia może powalczyć w pozostałych meczach o 6 punktów, ale tutaj punkcik może być przełomowy w kwestii baraży.
Słowenia - Rosja. Bukmacher wskazał faworytem gospodarzy co mnie zaskoczyło. Oczywiście, jest Ilicic, a Słowenia musi wygrać jeśli myśli o barażach, ale z drugiej strony Rosja ma lepszy zespół i Sborna będzie celowała w komplet punktów bo chce zawalczyć z Chorwacją o 1. miejsce - czyli bezpośredni awans na MŚ.
Pozostałem mecze mniej ciekawe - ewentualnie Chorwacja vs Słowacja, ale myślę, że tu będzie spokojna wygrana Chorwatów no i może Łotwa vs Turcja bo wciąż pamiętam wtopę Osmanów z pierwszego spotkania.
0
@donleoJR jeden mecz półfinałowy i jeden mecz finałowy.
to nie są dwumecze.
1
@Azi Przepis z anulowaniem spalonego jest idiotyczny, ale to, że skorzystała na tym Francja to zwyczajny przypadek i tyle. Chyba, że specjalnie to analizowali przed meczem i Deschamp kazał im tak grać.
0
Remis z Albanią, wygrana z 3:0 z Andorą, obojętnie jakie zwycięstwo z Węgrami i myślę, że to spokojnie wystarczy do rozstawienia w barażach (mecz półfinałowy na Narodowym).
W ogóle uważam, że jedyną szansą, żeby zagrać na Mundialu jest rozegranie półfinału i finału barażu na Narodowym.
4
I jakby Barcelona tak przegrywała to nie miałbym na ten moment żalu do niej.
3
Ktoś pisał, że Benzyna strzeli gola, a Hiszpania wygra.
No to czekam.
0
KARIM
BEN ZE MA
0
Takiego Busquetsa na pewno nie zobaczymy w Barcelonie.
4
Dobra, wchodzi Isamuxpompa.
0
Im się im nawet nie chce zmieniać reklam w przerwie meczu do grupy docelowej bo puszczają takie farmazony, że to głowa mała. Tabletki dopochwowe i takie podobne.
0
@AmigoBlancos zawsze i wszędzie media expert
16
Jestem w szoku jak Garcia schował do kieszeni Mbappe. Nigdy nie widziałem lepszej połowy w jego wykonaniu.