6

Potężna Austria może awansować na MŚ pokonując wyłącznie Wyspy Owcze i Mołdawię.

0

Dogrywka to jest?

0

Dobra bo tu jutro trzeba rano wstać.

1

Czekam na Frankowskiego bo jest w formie i może sporo wnieść.

0

Krychowiak tykająca bomba, ale Sousa sam sobie winien.

24

@Kajman10 Ja nie rozumiem co Ty napisałeś.

0

@Rust_Cohle Bardzo mi przykro

0

Ile lat życia Wam jeszcze pozostało?

33

Wg bukmacherów podium Złotej Piłki wygląda następująco:

1. Lionel Messi
2. Robert Lewandowski
3. Jorginho

5

Moja werwa jest taka jak pressing Messiego z Realem Valladolid.

1

@hayek dokładnie, sfrajerzyli z Liechtenstein i teraz płacą za to rachunek

1

Turcja pociągnięta za uszy, karny w 98 minucie dla Buraka.

2

@MesQueUnClub96 Belgia jeszcze nie ma awansu

2

Niemcy jako pierwsi zakwalifikują się na Mundial z kwalifikacji.

0

Ale cyrk ten gol Modricia

2

Djimsiti i Cikhalesi nie zagrają z Polską, a to podstawowi piłkarze Albanii. Nieciekawie u naszego rywala.

4

@Sau_Ron żyjemy w symulacji

0

F. de Jong i Depay pierwszy skład na Gibraltar będą elegancko zajechani na Barcelonę.

0

Norwegia wywalczyła cenny punkt z Turcją. Teraz muszą wygrać jeśli chcą myśleć o co najmniej barażach. A wszystko to bez Haalanda - czy się uda? Nigdy nie oglądałem tej reprezentacji na dużym turnieju.

Rumunia - Armenia. Faworytem Rumunii, ale muszą wygrać jeśli myślą o barażach.

Macedonia Płn. - Niemcy. W pierwszym meczu wygrali piłkarze z Bałkan, ale był to fart jak zwycięstwo Polski na Narodowym. Macedonia może powalczyć w pozostałych meczach o 6 punktów, ale tutaj punkcik może być przełomowy w kwestii baraży.

Słowenia - Rosja. Bukmacher wskazał faworytem gospodarzy co mnie zaskoczyło. Oczywiście, jest Ilicic, a Słowenia musi wygrać jeśli myśli o barażach, ale z drugiej strony Rosja ma lepszy zespół i Sborna będzie celowała w komplet punktów bo chce zawalczyć z Chorwacją o 1. miejsce - czyli bezpośredni awans na MŚ.

Pozostałem mecze mniej ciekawe - ewentualnie Chorwacja vs Słowacja, ale myślę, że tu będzie spokojna wygrana Chorwatów no i może Łotwa vs Turcja bo wciąż pamiętam wtopę Osmanów z pierwszego spotkania.

0

@donleoJR jeden mecz półfinałowy i jeden mecz finałowy.
to nie są dwumecze.

1

@Azi Przepis z anulowaniem spalonego jest idiotyczny, ale to, że skorzystała na tym Francja to zwyczajny przypadek i tyle. Chyba, że specjalnie to analizowali przed meczem i Deschamp kazał im tak grać.

0

Remis z Albanią, wygrana z 3:0 z Andorą, obojętnie jakie zwycięstwo z Węgrami i myślę, że to spokojnie wystarczy do rozstawienia w barażach (mecz półfinałowy na Narodowym).

W ogóle uważam, że jedyną szansą, żeby zagrać na Mundialu jest rozegranie półfinału i finału barażu na Narodowym.

4

I jakby Barcelona tak przegrywała to nie miałbym na ten moment żalu do niej.

3

Ktoś pisał, że Benzyna strzeli gola, a Hiszpania wygra.
No to czekam.

0

KARIM
BEN ZE MA

0

Takiego Busquetsa na pewno nie zobaczymy w Barcelonie.

4

Dobra, wchodzi Isamuxpompa.

0

Im się im nawet nie chce zmieniać reklam w przerwie meczu do grupy docelowej bo puszczają takie farmazony, że to głowa mała. Tabletki dopochwowe i takie podobne.

0

@AmigoBlancos zawsze i wszędzie media expert

16

Jestem w szoku jak Garcia schował do kieszeni Mbappe. Nigdy nie widziałem lepszej połowy w jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?