Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 tu nie chodzi o Valencie bo gdy odpadli z LM to motywacja opadła na Puchar Króla, który wówczas wygrywany był rok w rok.
Gdyby Barca awansowała do finału LM to Valencie by spokojnie ograli bo Barca wtedy by utrzymała koncentrację
8
Gdyby nie Anfield to Valverde zdobyłby tryplet.
0
Jakshiboev, wypożyczony piłkarz Legii, nie grał z Interem i Sheriff przegrał. Z Szachtarem i z Realem grał i Sheriff wygrał, a Królewskim nawet strzelił gola.
Dzisiaj w pierwszym składzie. Vamos Sheriff.
7
@4drian0 ty chyba Busquetsa nie widziałeś
0
Nkunku to pomocnik, a strzelił już 5 goli w Lidze Mistrzów.
0
PSG nie ma co dzisiaj oglądać. ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB patrzyłem tylko na wynik, więc może nie ma takie dramatu
0
U19 wskazuje nam niebezpieczną drogę.
3
Podsumowanie Barcy w tym sezonie jeśli chodzi o gry wyjazdowe:
0 zwycięstw
2 remisy
3 porażki
Ostani gol na wyjeździe: 21 sierpnia na San Mamés.
4
Szczerze nie chcę powrotu Messiego do Barcy w roli piłkarza. Chcę oglądać jak rozwija się projekt Pedri, Gavi, Araujo, Fati itd. i dla mnie nastała już nowa era, w którą nie ma co ingerować.
Niech Messi wytrzyma w tym Paryżu, niech zgarnie LM, a potem MŚ w Katarze, ale niech nie wraca do Barcy.
0
Oby Cash dawał radę bo ostatnio na prawe wahadło nie dało się patrzeć.
2
Cóż, póki co największym rozczarowaniem w Lidze Mistrzów trzeba nazwać AC Milan. 3 mecze i 3 porażki. W lidze grają wyśmienicie, a w LM zbierają baty od wszystkich.
0
Pamiętam jak hajpowałeś Fatiego i Pedriego i rzeczywiście okazali się super talentami. W odniesieniu do tych dwóch cracków - jaki potencjałem dysponuje T.Alba @ViscaBarca123 ?
0
Na jakiej stronie pokazują skróty bez zdradzania wyniku? Nie będę mógł obejrzeć meczu z Celtą.
0
@Zoker Rozumiem zamysł transferu de Jonga, ale Holender jest absolutnie pod formą, a Falcao robi gigantyczną różnicę.
4
Drużyny z kompletem punktów (w roli gospodarza) w top5 ligach:
Rayo 5/5 zwycięstw
Napoli 5/5
AC Milan 5/5
BVB 5/5
PSG 5/5
Sevilla 4/4
Potężne Rayo na potężnym Estadio de Vallecas.
18
Sprawa dla reportera mnie jak zwykle rozwala. Bardzo przykra sprawa bo dziecko potrzebuje na operację ponad 9 milionów. Nagle wyskakuje Gołota, który w ogóle nic nie gada na temat i Najman, który wszystko wie na każdy temat i podsumował, że kiedyś się weźmie za tych wszystkich skur***. Na koniec Jaworowicz mówi "szczepcie się" po czym puszczają naczelną przeciwniczkę szczepień Edytę Górniak - bo Najman lubi jak ona śpiewa. xDDD
5
Koemana już nie ma, a Puig wciąż jest. Niemożliwy ten Riki.
3
Wszystko by się nie udało, gdyby nie wścibskie dzieciaki z Granady z ubiegłego sezonu.
0
Ma ktoś filmik (był na Twitterze) jak Xavi idzie w ubraniu niczym szejk?
0
@MesQueUnClub96 Valverde Setien
3
Dajcie Ryśka P. to wróci tiki-taki.
0
Ważne, że Barcelona w końcu ustabilizowała formę.
0
Poruszam się takimi prędkościami, że zapierniczam prawie 300 tys. m/s i widziałem co wydarzy się za rok.
Tak, Koeman wciąż jest trenerem.
0
Zawodnicy, którzy mogą zagrać w pomocy na Rayo:
Busquets, Gonzalez, Roberto
Gavi, Coutinho, Puig
de Jonga zastąpi Roberto, Coutinho da może oddech Gaviemu. Kolejny w kolejce do wejścia Gonzalez. Ostatni wybór? Oczywiści Riki Tiki.
1
Ale Salah to wielki piłkarz. W tym sezonie tylko z Burnley nie strzelił gola. Pozostałe 8 meczy Premier League z golem (na rozkładzie Chelsea, Man City, hattrick z Man Utd) a i w Lidze Mistrzów oczywiście każdy mecz z golem (z Porto i Atletico nawet z dublet).
3
Messi w Ligue 1: 4 mecze, 0 goli, 0 asyst
Frankowski w Ligue 1: 11 meczy, 3 gole, 3 asysty
I nie mówcie, że Messi dopiero zaczyna w Ligue 1 bo Frankowski też, Messi też uzbierał już z około 300 minut, Messi gra też w lepszym zespole no i Messi gra jednak wyżej niż Frankowski.
1
13 stycznia 2022 gramy kolejny klasyk, więc szansa na zrehabilitowanie się w niekrótkim czasie.
0
Sampaoli anty Polak.
2
Kibol zneutralizował Messiego.