0

@Coutinho007 tu nie chodzi o Valencie bo gdy odpadli z LM to motywacja opadła na Puchar Króla, który wówczas wygrywany był rok w rok.
Gdyby Barca awansowała do finału LM to Valencie by spokojnie ograli bo Barca wtedy by utrzymała koncentrację

8

Gdyby nie Anfield to Valverde zdobyłby tryplet.

0

Jakshiboev, wypożyczony piłkarz Legii, nie grał z Interem i Sheriff przegrał. Z Szachtarem i z Realem grał i Sheriff wygrał, a Królewskim nawet strzelił gola.

Dzisiaj w pierwszym składzie. Vamos Sheriff.

7

@4drian0 ty chyba Busquetsa nie widziałeś

0

Nkunku to pomocnik, a strzelił już 5 goli w Lidze Mistrzów.

0

PSG nie ma co dzisiaj oglądać. ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB patrzyłem tylko na wynik, więc może nie ma takie dramatu

0

U19 wskazuje nam niebezpieczną drogę.

3

Podsumowanie Barcy w tym sezonie jeśli chodzi o gry wyjazdowe:

0 zwycięstw
2 remisy
3 porażki

Ostani gol na wyjeździe: 21 sierpnia na San Mamés.

4

Szczerze nie chcę powrotu Messiego do Barcy w roli piłkarza. Chcę oglądać jak rozwija się projekt Pedri, Gavi, Araujo, Fati itd. i dla mnie nastała już nowa era, w którą nie ma co ingerować.

Niech Messi wytrzyma w tym Paryżu, niech zgarnie LM, a potem MŚ w Katarze, ale niech nie wraca do Barcy.

0

Oby Cash dawał radę bo ostatnio na prawe wahadło nie dało się patrzeć.

2

Cóż, póki co największym rozczarowaniem w Lidze Mistrzów trzeba nazwać AC Milan. 3 mecze i 3 porażki. W lidze grają wyśmienicie, a w LM zbierają baty od wszystkich.

0

Pamiętam jak hajpowałeś Fatiego i Pedriego i rzeczywiście okazali się super talentami. W odniesieniu do tych dwóch cracków - jaki potencjałem dysponuje T.Alba @ViscaBarca123 ?

0

Na jakiej stronie pokazują skróty bez zdradzania wyniku? Nie będę mógł obejrzeć meczu z Celtą.

0

@Zoker Rozumiem zamysł transferu de Jonga, ale Holender jest absolutnie pod formą, a Falcao robi gigantyczną różnicę.

4

Drużyny z kompletem punktów (w roli gospodarza) w top5 ligach:

Rayo 5/5 zwycięstw
Napoli 5/5
AC Milan 5/5
BVB 5/5
PSG 5/5
Sevilla 4/4

Potężne Rayo na potężnym Estadio de Vallecas.

18

Sprawa dla reportera mnie jak zwykle rozwala. Bardzo przykra sprawa bo dziecko potrzebuje na operację ponad 9 milionów. Nagle wyskakuje Gołota, który w ogóle nic nie gada na temat i Najman, który wszystko wie na każdy temat i podsumował, że kiedyś się weźmie za tych wszystkich skur***. Na koniec Jaworowicz mówi "szczepcie się" po czym puszczają naczelną przeciwniczkę szczepień Edytę Górniak - bo Najman lubi jak ona śpiewa. xDDD

5

Koemana już nie ma, a Puig wciąż jest. Niemożliwy ten Riki.

3

Wszystko by się nie udało, gdyby nie wścibskie dzieciaki z Granady z ubiegłego sezonu.

0

Ma ktoś filmik (był na Twitterze) jak Xavi idzie w ubraniu niczym szejk?

0

@MesQueUnClub96 Valverde Setien

3

Dajcie Ryśka P. to wróci tiki-taki.

0

Ważne, że Barcelona w końcu ustabilizowała formę.

0

Poruszam się takimi prędkościami, że zapierniczam prawie 300 tys. m/s i widziałem co wydarzy się za rok.

Tak, Koeman wciąż jest trenerem.

0

Zawodnicy, którzy mogą zagrać w pomocy na Rayo:
Busquets, Gonzalez, Roberto
Gavi, Coutinho, Puig

de Jonga zastąpi Roberto, Coutinho da może oddech Gaviemu. Kolejny w kolejce do wejścia Gonzalez. Ostatni wybór? Oczywiści Riki Tiki.

1

Ale Salah to wielki piłkarz. W tym sezonie tylko z Burnley nie strzelił gola. Pozostałe 8 meczy Premier League z golem (na rozkładzie Chelsea, Man City, hattrick z Man Utd) a i w Lidze Mistrzów oczywiście każdy mecz z golem (z Porto i Atletico nawet z dublet).

3

Messi w Ligue 1: 4 mecze, 0 goli, 0 asyst
Frankowski w Ligue 1: 11 meczy, 3 gole, 3 asysty

I nie mówcie, że Messi dopiero zaczyna w Ligue 1 bo Frankowski też, Messi też uzbierał już z około 300 minut, Messi gra też w lepszym zespole no i Messi gra jednak wyżej niż Frankowski.

1

13 stycznia 2022 gramy kolejny klasyk, więc szansa na zrehabilitowanie się w niekrótkim czasie.

0

Sampaoli anty Polak.

2

Kibol zneutralizował Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?