0

Bayer wydawało się, że jest naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji a tu K.O.
W ogóle gdy Bayern mierzy się w dobrej dyspozycji zespołem z Budnesligi to najczęściej kończy się to nokautem ze strony Bawarczyków.

0

@Momals11 Lewy to zajął 4. miejsce w grupie na Euro chciałeś napisać

1

Benz- 9 goli i 7 asyst
Lewy - 8 goli i 1 asysta
Leo - error.exe...

1

Ilicic wraca do formy:
3 gole w październikowych meczach reprezentacji
2 gole dzisiaj z Empoli

0

Myślicie, że w finale Ligi Konferencji też będą rzucać butelkami w piłkarzy?

8

Udział obcokrajowców we wszystkich piłkarzach spośród TOP 5 lig najwyższy jest w Premier League (63,8%), a najniższy w La Liga (41,8%).

A o to kluby (top5 lig), które w swoich kadrach mają najmniej obcokrajowców:

Ligue 1: Lorient, Brest - 7
Serie A: Empoli - 10
Bundesliga: Freiburg - 9
Premier Leagie: Burnley - 10
La Liga: Athletic - 0

Bilbao na zawsze pozostanie unikatowym klubem.

2

Napoli to jedyny zespół z TOP5 lig z samymi zwycięstwami na koncie.
Legia powinna się obawiać, ale z drugiej strony Spartak pokazał, że można.

1

@bartas97 Krzysztof K bo rodo

3

@Khajio Rozwsieczona bestia ja bym się bał takiego chłopa +190 cm co na mnie by biegł.

1

Przez przypadek to odkryłem i w ogóle dziwi mnie fakt, że o tym w ogóle się nie mówiło. Afganistan 16 sierpnia 2021 zmienił flagę.

Nowa flaga
https://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Afganistanu#/media/Plik:Flag_of_the_Taliban.svg

0

Odejdzie Umtiti, odejdzie Dembele, być może Lenglet i zamkniemy francuski rozdział w FC Barcelonie.

3

@Sau_Ron Manuel Neuer

1

Jedenastka Barcelony złożona z Hiszpanów:
Pena - Roberto, Mingueza, Pique, Garcia, Alba - Gavi, Gonzalez, Busquets, Pedri - Fati

Coś tam by ugrali.

1

@Songo91 A Militao?

2

7 listopada 2020 miał miejsce ostatni mecz Barcelony, w którym w pierwszej "11" nie było piłkarza z Ameryki Południowej - ba, w wyjściowym składzie byli sami Europejczycy.

Barcelona 5:2 Betis
ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, de Jong, Pedri - Dembele, Griezmann, Fati

0

Jestem więc myślę.

2

Oficjalnie
KTS Weszło pozyskało 4.500.000 zł.

1

@PawkoFCB Ich najwyższe zwycięstwo to 1:0 z Liechtensteinem w 2004 roku.

8

TOP 5 najniższej sklasyfikowanych federacji piłkarskich:

1. San Marino
2. Anguilla
3. Brytyjskie Wyspy Dziewicze
4. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
5. Turks i Caicos

San Marino mimo iż jest najniżej sklasyfikowane to umówmy się, że spokojnie pojechali by wyżej wymienione reprezentacje. No i ciekawie wyglądałyby derby Wysp Dziewiczych.

2

@paweldunajecfcb w półfinale jeden mecz, a potem w finale też jeden mecz

2

Ranking FIFA

-> Polska awansowała o jedno miejsce w rankingu FIFA. W klasyfikacji plasujemy się na 23. miejscu.
-> Wśród europejskich federacji zajmujemy 14. miejsce. Gdyby ranking FIFA decydował o tym, kto ma grać na Mundialu, to byśmy na MŚ nie pojechali bo przypomnę, że Europa ma 13 miejsc.
-> Prowadzi wciąż Belgia (tak to dziwne), druga jest Brazylia, a na trzecie miejsce wskoczyła Francja.

0

@Pilka_jest_okragla ciekawe jak to wpłynie na poziom tych MŚ

0

Ciekawe jaki będzie finisz eliminacji, ale do baraży wciąż mogą trafić Portugalia, Hiszpania, Włochy, Holandia, Chorwacja.

Co musi się stać? Portugalia przegrywa z Serbią, Hiszpanie remisują ze Szwecją, Szwajcarzy remisują z Włochami (przy założeniu, że Szwajcarzy nastrzelają Bułagarii), Holandia przegrywa z Norwegią, Chorwacja remisuje z Rosją.

1

@Pilka_jest_okragla Ale to nie jest tak, że Leo nie ma swoich ambicji, bo na pewno chce się pokazać w innej lidze

1

Propozycja składu na Valencie:
ter Stegen - Dest, Pique, Garcia, Alba - Busquets, de Jong, Pedri, Gavi - Fati, Depay

Plusy:
- zagęszczenie środka pola z udziałem aż 4 pomocników i dodatkowo Busquets dostanie wsparcie przy odbiorze w środku pola
- możliwość gry kombinacyjnej z udziałem dryblingu, który ma na pewno Gavi, Fati i Depay

Minusy:
- jeśli boczni obrońcy nie wrócą na czas w defensywie to tak naprawdę kaplica bo asekurować będzie tylko 2 ŚO, a nie 3 ŚO
- pojednyki wręcz naszych defensorów będą skazane na porażkę bo praktycznie cała linia obrony będzie odbijała się od nawet troszeczkę bardziej napakowanego rywala

0

PSG w piątek znowu bez Messiego, a Messi znowu bez gola w Ligue 1.
No i pytanie kiedy wróci Ramos bo chcę zobaczyć duet legend w Paryżu.

0

Ale Koeman będzie miał wymówek. Teraz wypada Araujo na mecze o dużym znaczeniu, a później w listopadzie trzeba polecieć do Rijadu na mecz upamiętniający Maradonę i to w czasie pomiędzy meczami z Benficą i Villarreal.

1

Jak Puchacz poprawi wrzutki to będzie naprawdę świetny w ofensywie. W defensywie musi głównie popracować nad ustawieniem. Ja w Tymoteusza wierzę i liczę na niego, że podszkoli umiejętności bo to świetny materiał na ponad przeciętnego lewego obrońcę.

0

W grudniu losowanie grup Ligi Narodów 22/23. Potencjalni rywale Polski:

1. koszyk: Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia
2. koszyk: Portugalia, Holandia, Dania, Niemcy
3. koszyk: Walia, Austria, Czechy, Węgry

Z pierwszego koszyka byle nie Włochy. Chciałbym zagrać z Francuzami.
Z drugiego koszyka nie chcę Portugalii i Holandii, ale zagrałbym po dłuższej przerwie z Niemcami.
Z trzeciego koszyka nie chcę Węgrów (bo gramy z nimi teraz) i Walii (na ich nie da się patrzeć), ale ciekawie byłoby zagrać z sąsiadami.

4

@IronSanHybrid jak nie awansujemy na mundial to będzie wina Brzęczka bo będzie gadanie, że mógł wygrać swoją grupę w Lidze Narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?