Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Legię to nawet Barca Koemana by pyknęła.
0
Oby Real Sociedad to utrzymał.
0
Toril hattrick z Legią.
0
Skąd Messi zna włoski?
1
Ale zajebiaszcza muza na wstępie :D
0
Napoli zremisowało, a więc nie ma już drużyny z kompletem punktów.
0
Legia płaci rachunek za awans do fazy grupowej europejskich pucharów po 5-sezonach.
2
@kamilop usunąłem a i wychodzi Alab :(
0
Żeby nie powtórzyć 2:8.
1
@Janiama BAR - REA 0:5
4
Alaba już kiedyś strzelił gola dla Barcelony. Czy to powtórzy?!
8
Marcin Gazda
- wywiad po hiszpańsku
- wywiad po angielsku
- wywiad po niemiecku
Ciekawe co następne.
0
@Bocheno1 no tak, bo na taki zakład będę obstawiał kilka stówek
0
@Bocheno1
https://imgur.com/Tjp6xVw
0
To będzie show Benzemy. Obstawiam hattricka (kurs 40.00).
4
A ja się jarałem jak Żurawski strzelał gole w Celticu. Kiedyś nie było czasów. Teraz są czasy.
0
Ale to jest dla mnie wciąż nie do pojęcia, że Wiktoria Gabor ma zaledwie 14 lat, a w Polsce ma status gwiazdy. Czy uważacie, że Wiktoria może zrobić międzynarodową karierę jak np. Dua Lipa? Czy jednak barierą jest to, że nie pochodzi z Wielkiej Brytanii czy Stanów?
0
Czy występ Benzemy jest zagrożony? Tak pokazuje flashscore.
0
W ofercie Fortuny jest możliwość postawienia 5:0 na Barcelonę, a zwycięstwa Realu 5:0 już nie ma. Czy to dobry znak?
3
Klasyk bez Ramosa i Messiego to nie klasyk.
2
Czy znacie jeszcze jakieś kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej, które obecnie w swojej kadrze nie posiadają obcokrajowców? Póki co mam takie:
Athletic Bilbao
Desna Czernigów
Buducnost Podgorica
Breidablik Kópavogur
HK Kópavogs
Víkingur Gøta
ÍF Fuglafjördur
0
Kto jest ostatnim piłkarzem, który zdobył Złotą Piłkę i jednocześnie zmienił w tym samym roku klub?
0
@Rewolucja123 i liczenie że coś wpadnie z wrzutek
1
@CopaAmerica2021 piękne świadectwo ogułem
0
@Tom0VeB to bardziej pisałem w kontekście osób, które negują działanie szczepionki
0
@barteq wersja pesymistyczna to manita
6
Powiedzcie mi dlaczego ludzie tutaj są tak ograniczeni i myślą, że świat działa wyłącznie zero jedynkowo?
To nie działa tak, że każdy kto się zaszczepi na pewno nie zachoruje. Szczepionka tylko albo aż znacznie redukuje szanse zachorowania. Ale co z tego - wystarczy, że osoba zaszczepiona zachoruje i już wydawany jest wyrok, że szczepionka nie działa.
Interesujecie się tutaj piłką nożną, tak? Zakładami bukmacherskimi pewnie też. Czy zespół, który jest lepszy zawsze wygrywa? Odpowiedź brzmi: NIE. Nie wygrywa ZAWSZE, ale wygrywaj częściej niż drużyna słabsza.
0
Wyjdziemy z grupy żeby dostać wprdol w 1/8, Barca Koemana tworzy nową tradycję.
1
@Kgorecki2500 za frajerstwo trzeba płacić
1
Do boju Benfica!