1

Legię to nawet Barca Koemana by pyknęła.

0

Oby Real Sociedad to utrzymał.

0

Toril hattrick z Legią.

0

Skąd Messi zna włoski?

1

Ale zajebiaszcza muza na wstępie :D

0

Napoli zremisowało, a więc nie ma już drużyny z kompletem punktów.

0

Legia płaci rachunek za awans do fazy grupowej europejskich pucharów po 5-sezonach.

2

@kamilop usunąłem a i wychodzi Alab :(

0

Żeby nie powtórzyć 2:8.

1

@Janiama BAR - REA 0:5

4

Alaba już kiedyś strzelił gola dla Barcelony. Czy to powtórzy?!

8

Marcin Gazda
- wywiad po hiszpańsku
- wywiad po angielsku
- wywiad po niemiecku
Ciekawe co następne.

0

@Bocheno1 no tak, bo na taki zakład będę obstawiał kilka stówek

0

0

To będzie show Benzemy. Obstawiam hattricka (kurs 40.00).

4

A ja się jarałem jak Żurawski strzelał gole w Celticu. Kiedyś nie było czasów. Teraz są czasy.

0

Ale to jest dla mnie wciąż nie do pojęcia, że Wiktoria Gabor ma zaledwie 14 lat, a w Polsce ma status gwiazdy. Czy uważacie, że Wiktoria może zrobić międzynarodową karierę jak np. Dua Lipa? Czy jednak barierą jest to, że nie pochodzi z Wielkiej Brytanii czy Stanów?

0

Czy występ Benzemy jest zagrożony? Tak pokazuje flashscore.

0

W ofercie Fortuny jest możliwość postawienia 5:0 na Barcelonę, a zwycięstwa Realu 5:0 już nie ma. Czy to dobry znak?

3

Klasyk bez Ramosa i Messiego to nie klasyk.

2

Czy znacie jeszcze jakieś kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej, które obecnie w swojej kadrze nie posiadają obcokrajowców? Póki co mam takie:

Athletic Bilbao
Desna Czernigów
Buducnost Podgorica
Breidablik Kópavogur
HK Kópavogs
Víkingur Gøta
ÍF Fuglafjördur

0

Kto jest ostatnim piłkarzem, który zdobył Złotą Piłkę i jednocześnie zmienił w tym samym roku klub?

0

@Rewolucja123 i liczenie że coś wpadnie z wrzutek

1

@CopaAmerica2021 piękne świadectwo ogułem

0

@Tom0VeB to bardziej pisałem w kontekście osób, które negują działanie szczepionki

0

@barteq wersja pesymistyczna to manita

6

Powiedzcie mi dlaczego ludzie tutaj są tak ograniczeni i myślą, że świat działa wyłącznie zero jedynkowo?

To nie działa tak, że każdy kto się zaszczepi na pewno nie zachoruje. Szczepionka tylko albo aż znacznie redukuje szanse zachorowania. Ale co z tego - wystarczy, że osoba zaszczepiona zachoruje i już wydawany jest wyrok, że szczepionka nie działa.

Interesujecie się tutaj piłką nożną, tak? Zakładami bukmacherskimi pewnie też. Czy zespół, który jest lepszy zawsze wygrywa? Odpowiedź brzmi: NIE. Nie wygrywa ZAWSZE, ale wygrywaj częściej niż drużyna słabsza.

0

Wyjdziemy z grupy żeby dostać wprdol w 1/8, Barca Koemana tworzy nową tradycję.

1

@Kgorecki2500 za frajerstwo trzeba płacić

1

Do boju Benfica!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?