Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Macedonia Północna prowadzi i wywiera presję na Rumunii w kontekście walki o 2. miejsce w grupie.
1
Ale rodzynek, dopiero teraz to zauważyłem.
W reprezentacji Armenii gra teraz Norberto Briasco - piłkarz argentyńskiego pochodzenia grający dla Boca Juniors.
0
@Xwowrak Niestety też nie słyszałem, ale jak widać organizatorzy umywają od tego ręce.
1
Przydałoby się jakieś oświadczenie organizatorów marszu odnośnie palenia flagi Niemiec i D. Tuska. To jest niedopuszczalne zachowanie, że na tak fantastycznej inicjatywie jaką jest marsz, dzieją się tak żenujące rzeczy.
0
@Kacper1432 Mam nadzieję, że policja zajmie się tym delikwentem.
0
@Rewolucja123 już jest klękanie, Neuer który nosi opaski w barwach tęczy :D
1
@escarabajo miasto musi się rozwijać i rozbudowa metra trwa w najlepsze + ogarnianie terenów Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich z usprawnianiem infrastruktury rowerowej
4
Przechodziłem obok marszu i jest bardzo bezpiecznie, a także nie ma żadnych incydentów. Niestety, ale prezydent Rafał Trzaskowski wciągnął się w polityczne gierki, a szkoda bo Warszawa naprawdę dobrze się rozwija pod jego władzą co jest mu często bezpodstawnie zarzucane (przez propagandę TVPiS).
2
Bednarek dotychczas strzelił jednego gola w reprezentacji i miało to miejsce na Mundialu. Jeszcze lepszy jest Bosacki, który swoje dwa jedyne gole zdobył w słynnym meczu z Kostaryką też na MŚ.
0
@orzel20 ale pauza wypada na Andorę, a ja pisałem o Węgrach
0
Prawdopodobnie tak może wyglądać "11" na Węgry (na Andorę zapewne będzie kilka rotacji, więc ciężej wytypować):
Szczęsny - Bednarek, Glik, Dawidowicz - Cash, Krychowiak, Moder, Puchacz - Zieliński - Lewandowski, Milik
Jeśli wyszłaby taka jedenastka to najniższymi zawodnikami byliby Puczach i Zieliński z 180 cm; reszta 185+ cm :D
1
Jeśli chodzi o Xaviego, oczekuję na pierwsze efekty pracy od meczu z Elche (okolice 19 grudnia). Chodzi mi tutaj o jasną koncepcję gry, dominujący ład na boisku z momentami łamania schematów, zaangażowanie, intensywność i wyniki. Oczywiście na te ostatnie kryterium można poczekać jeszcze dłużej, natomiast miesiąc pracy to już sporo czasu.
@Rewolucja123 czy będziesz w stanie analizować progres gry zespołu Xaviego z meczu na mecz? Fajnie byłoby porównać po takim miesiącu jak zmieniła się ekipa Generała.
68
Śmiechu warte, 103 lata temu odzyskano niepodległą Polskę, a teraz każda rocznica to wojenki polityczne. A na koniec i tak wszyscy razem spotkają się na urodzinach u Mazurka.
0
Lewy niech zgarnia Złotą Piłkę 2021, a
Messi Mundial 2022
12
Xavi DNA Barcy starter pack:
- ogól się na łyso
- ubieraj się elegancko
- nie pozwól tworzyć zbyt intymnych relacji (nie pozwól, żeby mówiono na Ciebie Tata)
- budź śpiących dziennikarzy na konferencji
- kucaj
- pokaż swoje trofea krowom
- graj "tiki-taki"
3
Ostatnim młodszym trenerem od Xaviego był Guardiola. Wszyscy trenerzy po Guardioli byli starsi od Xaviego w momencie objęcia sterów pierwszego zespołu.
0
Brakuje nam takiego tempomatu jak Kimmich, Verratti czy Jorginho. My takiego zawodnika w kadrze nie mamy, a uważam, że to priorytet. Mam wrażenie, że Pedri czy Gavi to i tak inna charakterystyka piłkarza.
1
Ja nie wiem czy ten Cash wie na co się pisał bo prędzej go wezmą na mobilizację.
0
Emigranci na granicy polsko-białoruskiej uciekają przed wojną w swoim kraju? Z jakich krajów są Ci emigranci?
0
Tak sprawdzałem, w którym kraju w 1. klasie rozgrywkowej w Europie nie ma klubu ze stolicy i jest jedno takie państwo - Belgia.
Co prawda jest Anderlecht czy Saint Gilloise, ale one znajduje się pod Brukselą, czyli coś w stylu jak Marki czy Ząbki.
Czyli gdyby Legia spadła to jest szansa, że Polska może być jedyną ligą w Europie, która w pierwszej klasie rozgrywkowej nie ma klubu ze stolicy czy nawet ze stołecznej aglomeracji.
0
Ekstraklasa bez klubu ze stolicy, śmiechu warte. W jakich krajach jest obecnie taka sytuacja?
1
Za kogo trzymacie kciuki w derbach Mediolanu? Ja liczę na wygraną Mialnu.
0
Sociedad wygra, Sevilla wygra i okaże się, że o 4. miejsce powalczymy z Atletico :D
1
@Danny Gaucho coś niesamowitego, że tak szybko łyknął Benzeme, a wydawało się, że Francuz ma gigantyczną przewagę
1
Ale to był mecz, ale to był wieczór
0
Co prawda w nadchodzące wakacje nie będzie Mundialu (na który poczekamy do listopada), ale rozegrane zostaną aż 4 kolejki Ligi Narodów (od 2 do 14 czerwca). To będzie mocne zakończenie sezonu.
Potencjalni rywale Polski:
koszyk 1: Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia
koszyk 2: Portugalia, Holandia, Dania, Niemcy
koszyk 4: Walia, Austria, Czechy, Węgry
3
@Coutinho007 Coś jak Stefan Majewski, który był selekcjonerem Polski w przegranym meczu ze Słowacją bo samobóju Ganczarczyka w strasznej śnieżycy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Deviler albo jakieś zielone od Desta
2
Wystarczyło dać Umtitiego "The faking wall" i byśmy może obronili tę Częstochowę.