2

Ajax 20 goli strzelonych w fazie grupowej. Tylko Bayern może ich przebić. Dadzą radę?

4

@POLAK12345 zawsze uważałem, że kapitanem reprezentacji powinien być Kędziora, a nie Lewandowski

1

PSG jak trafi na angielski zespół to ma już po zawodach (chyba, że trafią na United).

3

Wersja białostocka - Dynamo Kijów gra o awans dla jej (Barcelony).

0

@Emhyr jak Chelsea wygra grupę to nie trafią na Real w 1/8

3

Teoretycznie aż 4 hiszpańskie zespoły mogą zająć 2. miejsce w swoich grupach. W takiej sytuacji Real miałby wyłącznie 3 możliwych rywali do wylosowania:
- PSG
- Sporting
- Juventus (jeszcze jest szansa na Chelsea, ale oni pewnie wygrają grupę)

Z każdym rywalem Real byłby faworytem, ale jakby trafili na PSG to starcie Ramosa przeciwko "swojemu klubowi" + Messi znowu przeciwko Królewskim. Już widzę te sceny, że jest zadyma i Ramos chroni Leo. :D

1

@KSSniper Nawet nie wiedziałem, że CR7 ma taką szansę. W końcu mr Champions League. To takich piłkarzy może być 3 co myślę, że jest naprawdę ciekawym wynikiem.

0

@FioletoweOczy bardziej się skłaniam na wariant "Wengera" w przypadku odejścia Simeone

7

@dasouzar11 porównał że Kroos ma takie same strzały ze stojącej piłki ala Zieliński, a Wichniarek powiedziała: ala to ma kota i powiedzieł, że nie na miejscu porównywać gościa, który wygrał kilka razy LM z Zielem

0

Sebastian Haller w każdym meczu fazy grupowej z co najmniej jednym golem. Ciekawe czy Lewandowski powtórzy wyczyn (Wybrzeżanina ? edit: Iworyjczyka oczywiście).

2

Hahaha ale Wichniarek zgasił Bońka :D

2

@mikiiki @Jacu327 @Bocheno1 a to sory amatorke odwaliłem

1

Messi w lidze przeciętnie, a przychodzi Liga Mistrzów i bryluje. Przypomina mi to case pewnego Portugalczyka...

0

Zobaczcie jak wielki Real z Benzyną i Winicjuszem niszczą mistrza Włoch.

0

W środę możemy stracić nawet 10 goli, a i tak coś czuję, że wyjdziemy z grupy bo mam przeczucia, że Benfica za bardzo się zepnie na autobus Dynama.

0

Diegoooo Żotaaaa

0

Sebastian Haller czy Robert Lewandowski?
Kto zostanie królem strzelców fazy grupowej?

2

Frankowski dzisiaj wyjaśni Messiego. Polska gurom!

0

@KrychaFCB Ja lubię Żabkę, a nawet kocham ją. Płacę rachunki tararara

1

Wg mnie na Złotą Piłkę zasłużył crack, który strzelił gola i na Euro i na Copa America.

30

Czekam aż Suarez powie coś po włosku bo przecież zaliczył egzamin.

0

Ja bym wolał wygrać samochód jak kiedyś Małysz.

6

Laporta cały czas się uśmiecha no niesamowity jest Joan.

1

Pedri, Putellas, zaraz Messi

To gala FC Barcelony czy co?

8

Pani Putellas? Co tu dużo mówić. TOP

0

Lewy wywalił Andruta i rozwalił reżyskerke podobno tak mi mówi otoczenie Peszki.

0

Ale się podniecają tym Pedri, bo po raz kolejny pokazują, że wygrał.

24

Suarez o golach Lewego: No zaje***, ale macie coś ciekawszego?

0

Suarez za Neymara w PSG jak patrzę na tę galę.

39

Lewy dostał Andruta xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?