Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajax 20 goli strzelonych w fazie grupowej. Tylko Bayern może ich przebić. Dadzą radę?
4
@POLAK12345 zawsze uważałem, że kapitanem reprezentacji powinien być Kędziora, a nie Lewandowski
1
PSG jak trafi na angielski zespół to ma już po zawodach (chyba, że trafią na United).
3
Wersja białostocka - Dynamo Kijów gra o awans dla jej (Barcelony).
0
@Emhyr jak Chelsea wygra grupę to nie trafią na Real w 1/8
3
Teoretycznie aż 4 hiszpańskie zespoły mogą zająć 2. miejsce w swoich grupach. W takiej sytuacji Real miałby wyłącznie 3 możliwych rywali do wylosowania:
- PSG
- Sporting
- Juventus (jeszcze jest szansa na Chelsea, ale oni pewnie wygrają grupę)
Z każdym rywalem Real byłby faworytem, ale jakby trafili na PSG to starcie Ramosa przeciwko "swojemu klubowi" + Messi znowu przeciwko Królewskim. Już widzę te sceny, że jest zadyma i Ramos chroni Leo. :D
1
@KSSniper Nawet nie wiedziałem, że CR7 ma taką szansę. W końcu mr Champions League. To takich piłkarzy może być 3 co myślę, że jest naprawdę ciekawym wynikiem.
0
@FioletoweOczy bardziej się skłaniam na wariant "Wengera" w przypadku odejścia Simeone
7
@dasouzar11 porównał że Kroos ma takie same strzały ze stojącej piłki ala Zieliński, a Wichniarek powiedziała: ala to ma kota i powiedzieł, że nie na miejscu porównywać gościa, który wygrał kilka razy LM z Zielem
0
Sebastian Haller w każdym meczu fazy grupowej z co najmniej jednym golem. Ciekawe czy Lewandowski powtórzy wyczyn (Wybrzeżanina ? edit: Iworyjczyka oczywiście).
2
Hahaha ale Wichniarek zgasił Bońka :D
2
@mikiiki @Jacu327 @Bocheno1 a to sory amatorke odwaliłem
1
Messi w lidze przeciętnie, a przychodzi Liga Mistrzów i bryluje. Przypomina mi to case pewnego Portugalczyka...
0
Zobaczcie jak wielki Real z Benzyną i Winicjuszem niszczą mistrza Włoch.
0
W środę możemy stracić nawet 10 goli, a i tak coś czuję, że wyjdziemy z grupy bo mam przeczucia, że Benfica za bardzo się zepnie na autobus Dynama.
0
Diegoooo Żotaaaa
0
Sebastian Haller czy Robert Lewandowski?
Kto zostanie królem strzelców fazy grupowej?
2
Frankowski dzisiaj wyjaśni Messiego. Polska gurom!
0
@KrychaFCB Ja lubię Żabkę, a nawet kocham ją. Płacę rachunki tararara
1
Wg mnie na Złotą Piłkę zasłużył crack, który strzelił gola i na Euro i na Copa America.
30
Czekam aż Suarez powie coś po włosku bo przecież zaliczył egzamin.
0
Ja bym wolał wygrać samochód jak kiedyś Małysz.
6
Laporta cały czas się uśmiecha no niesamowity jest Joan.
1
Pedri, Putellas, zaraz Messi
To gala FC Barcelony czy co?
8
Pani Putellas? Co tu dużo mówić. TOP
0
Lewy wywalił Andruta i rozwalił reżyskerke podobno tak mi mówi otoczenie Peszki.
0
Ale się podniecają tym Pedri, bo po raz kolejny pokazują, że wygrał.
24
Suarez o golach Lewego: No zaje***, ale macie coś ciekawszego?
0
Suarez za Neymara w PSG jak patrzę na tę galę.
39
Lewy dostał Andruta xDDDD