0

Wartość FC Barcelony spadła o 15 mln euro na transfermarkt w związku z zakończeniem kariery przez Kuna Aguero.

0

@Objectivo ja się pytam gdzie Ci Ramblowscy Mejweni

0

@Destroyer_of_Worlds zaryzykuje stwierdzenie, że Watford jest wstanie zaoferować wyższą pensję niż Barca

3

@priest9999 @hayek @Objectivo @Kluivert_P
tymi krajami są Włochy i Francja
nikt nie dał Francji :D

0

Tylko dwa kraje miały swojego reprezentanta w każdej edycji LM (od 92/93). Jakie to kraje? podpowiedź: nie jest to Polska

2

Licząc od sezonu 92/93, klubami z największą ilością występów w Lidze Mistrzów są Real i Barcelona - po 26 razy (na 30 możliwych edycji).

Jeśli Barca nie zakwalifikuje się w następnym sezonie do LM, samodzielnym liderem stanie się Real. Zatem jest motywacja :D

0

Powiedzmy, że Haaland, BVB, jego agenci i otoczenie zgadzają się na transfer do Barcy. Niezbędna do realizacji tego transferu okaże się sprzedaż ter Stegena, F. de Jonga, Desta i Dembele, a w miejsce sprzedanych piłkarzy możemy liczyć wyłącznie na zaciąg z La Masii. Wchodzicie w taki deal?

1

4

Pierwsze starcie w hołdzie dla Maradony zaliczone. W lutym będą kolejne dwa.

1

Debiutuje i w pierwszym meczu jest kapitanem.

0

Jak wygląda Alves?

0

Zbliża się nowy rok i co z Collado? Patrząc na problemy na skrzydle to chyba warto włączyć go do I zespołu.

1

@Khajio Nie ukrywam, że patrzyłem tylko na liczby pod kątem Finka'. Ciekawy czy będzie szykowany jako następca Haalanda po jego odejściu.
A Rijkhoff to jaki typ napastnika? Styl gry, poruszania do kogo najbardziej podobny?

1

Erling Haaland? To już przeżytek. Zobaczcie na Bradley'a Fink'a. Też gra w BVB, jest tego samego wzrostu co Norweg i też jest goleadorem. Taki sam ciemiężyciel co Erling tyle, że 3 lata młodszy.
https://www.transfermarkt.pl/bradley-fink/profil/spieler/539801

0

Warto zwrócić uwagę na niezłe liczby Xaviego Simonsa w młodzieżowej Lidze Mistrzów. 3 gole i 6 asysty w fazie grupowej.

1


Może w tym sezonie Ajaxowi się uda. Nie ma przecież Tottenhamu.

0

1

Sergio Ramos wywiesi pranie na Sanitago Bernabeu.

0

@tristan87 kolejna Komunia?

0

Wybór jest tylko jeden
@robertlewandowski

1

PSG z Messim gra przeciwko Realowi, a i tak niektórzy cules są za Królewskimi. Bardzo ciekawe.

3

Ramos brameczeka dająca awans.
Ale to by smakowało.

0

Kto by pomyślał, że będzie tyle emocji w losowaniu bez udziału Barcy ;)

4

Tylko za PiSu takiej cyrki się dzieją.

1

Myślę, że to ostateczny dowód, że żyjemy w symulacji. Bo błędy się zdarzają.

0

W Superlidze nie byłoby takich cyrków.

0

Bartomeu pewnie wysłał farmę troli, żeby zhackowaki komputery UEFA.

1

Dawaj Laporta, zdążysz jeszcze dorzucić kulkę FC Barcelona bo losowanie o 15.

1

Powinni zrobić jak w F1 wczoraj:
Hamilton ma przewagę 11 sekund nad Verstapennem po czym mamy wyrównanie szans.
UEFA w takim razie powinna rozporządziś losowanie, gdzie każdy może trafić na każdego; bez żadnych rozstawień; bez żadnych narodowościowych ograniczeniach. To będą dopiero wyrównane szanse.

1

#fairdrawforBarcelona
#uefamafia
#petrodollars

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?