Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wartość FC Barcelony spadła o 15 mln euro na transfermarkt w związku z zakończeniem kariery przez Kuna Aguero.
0
@Objectivo ja się pytam gdzie Ci Ramblowscy Mejweni
0
@Destroyer_of_Worlds zaryzykuje stwierdzenie, że Watford jest wstanie zaoferować wyższą pensję niż Barca
3
@priest9999 @hayek @Objectivo @Kluivert_P
tymi krajami są Włochy i Francja
nikt nie dał Francji :D
0
Tylko dwa kraje miały swojego reprezentanta w każdej edycji LM (od 92/93). Jakie to kraje? podpowiedź: nie jest to Polska
2
Licząc od sezonu 92/93, klubami z największą ilością występów w Lidze Mistrzów są Real i Barcelona - po 26 razy (na 30 możliwych edycji).
Jeśli Barca nie zakwalifikuje się w następnym sezonie do LM, samodzielnym liderem stanie się Real. Zatem jest motywacja :D
0
Powiedzmy, że Haaland, BVB, jego agenci i otoczenie zgadzają się na transfer do Barcy. Niezbędna do realizacji tego transferu okaże się sprzedaż ter Stegena, F. de Jonga, Desta i Dembele, a w miejsce sprzedanych piłkarzy możemy liczyć wyłącznie na zaciąg z La Masii. Wchodzicie w taki deal?
1
@MesQueUnClub96 a jak
4
Pierwsze starcie w hołdzie dla Maradony zaliczone. W lutym będą kolejne dwa.
1
Debiutuje i w pierwszym meczu jest kapitanem.
0
Jak wygląda Alves?
0
Zbliża się nowy rok i co z Collado? Patrząc na problemy na skrzydle to chyba warto włączyć go do I zespołu.
1
@Khajio Nie ukrywam, że patrzyłem tylko na liczby pod kątem Finka'. Ciekawy czy będzie szykowany jako następca Haalanda po jego odejściu.
A Rijkhoff to jaki typ napastnika? Styl gry, poruszania do kogo najbardziej podobny?
1
Erling Haaland? To już przeżytek. Zobaczcie na Bradley'a Fink'a. Też gra w BVB, jest tego samego wzrostu co Norweg i też jest goleadorem. Taki sam ciemiężyciel co Erling tyle, że 3 lata młodszy.
https://www.transfermarkt.pl/bradley-fink/profil/spieler/539801
0
Warto zwrócić uwagę na niezłe liczby Xaviego Simonsa w młodzieżowej Lidze Mistrzów. 3 gole i 6 asysty w fazie grupowej.
1
Może w tym sezonie Ajaxowi się uda. Nie ma przecież Tottenhamu.
0
Tylko @robertlewandowski
1
Sergio Ramos wywiesi pranie na Sanitago Bernabeu.
0
@tristan87 kolejna Komunia?
0
Wybór jest tylko jeden
@robertlewandowski
1
PSG z Messim gra przeciwko Realowi, a i tak niektórzy cules są za Królewskimi. Bardzo ciekawe.
3
Ramos brameczeka dająca awans.
Ale to by smakowało.
0
Kto by pomyślał, że będzie tyle emocji w losowaniu bez udziału Barcy ;)
4
Tylko za PiSu takiej cyrki się dzieją.
1
Myślę, że to ostateczny dowód, że żyjemy w symulacji. Bo błędy się zdarzają.
0
W Superlidze nie byłoby takich cyrków.
0
Bartomeu pewnie wysłał farmę troli, żeby zhackowaki komputery UEFA.
1
Dawaj Laporta, zdążysz jeszcze dorzucić kulkę FC Barcelona bo losowanie o 15.
1
Powinni zrobić jak w F1 wczoraj:
Hamilton ma przewagę 11 sekund nad Verstapennem po czym mamy wyrównanie szans.
UEFA w takim razie powinna rozporządziś losowanie, gdzie każdy może trafić na każdego; bez żadnych rozstawień; bez żadnych narodowościowych ograniczeniach. To będą dopiero wyrównane szanse.
1
#fairdrawforBarcelona
#uefamafia
#petrodollars