Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Nazio87 Polsat Sport
0
Rosja vs Chorwacja
Świetny wynik dla Polski w kwestii rozstawienia (znaczenie też ma to, że Cypr jest wyżej od Malty). Jeszcze lepiej gdyby Rosja wygrała.
0
Malta w 47 minucie i 51 minucie czerwone kartki. Muszą rozegrać ponad 30 minut w dziewiątkę.
0
Chorwacja - Rosja; mecz na wodzie, a Chorwaci muszą wygrać. Chyba będą baraże.
8
Danza Kuduro – dwujęzyczna dance-popowa piosenka pochodząca z albumu portorykańskiego wokalisty Don Omara pt. Meet The Orphans (2010).
Wyprodukowany 15 sierpnia 2010 roku singel został nagrany z udziałem piosenkarza Lucenzo. Utwór był numerem jeden na Hot Latin Tracks amerykańskiego magazynu Billboard. Znalazł się również na ścieżce dźwiękowej filmu Szybcy i wściekli 5.
źródło: wikipedia
2
No i dzisiejsze Cafe Futbol to top program jak kiedyś. Dyskusja Wichniarek vs Boniek mocna.
1
Mbappe x3 Ici c'est Paris
1
Tracimy 3 punkty do 1. miejsca. Zwycięzca III ligi awansuje do La Liga 2, więc jest o co grać.
2
@Triv44 Oby Walia zgubiła punkty
1
Norwegia prawdopodobnie odda baraże Turcji. Chyba, że Holandia nie pokona Czarnogóry to będzie wesoło.
0
Ja pierdziu idę oglądać przez całą noc wszystkie wrzutki Alvesa. W ogóle Dani wraca o co tu chodzi? :D
0
Jak wg mnie będzie wyglądał podział na rozstawione i nierozstawione zespoły w półfinale baraży do MŚ:
Rozstawione:
Szwajcaria - Serbia - Rosja - Szwecja - Polska -Szkocja
Nierozstawione:
Walia - Norwegia - Ukraina/Bośnia i Hercegowina/Finlandia - Macedonia Północna/Rumunia - Czechy - Austria
Niby nierozstawione teoretycznie trochę słabsze, ale nadal to będzie walka na noże. A to i tak dopiero półfinał baraży.
2
Zauważyłem ciekawy związek przyczynowo-skutkowy. Myślałem, że jeśli Barcelona zacznie gorzej grać to będę oglądał rzadziej jej mecze, ale tak nie jest - generalnie oglądam wszystko co się da jak w poprzednich latach.
Natomiast obecnie praktycznie nie oglądam meczy Realu. Ich dyspozycja jest powiedzmy z grubsza średnia, ale stabilna - na pewno nie ma takiej zapaści jak w Barcelonie. Wcześniej oglądałem wiele spotkań Realu na zasadzie "a może stracą punkty", a teraz nie chce mi się tego śledzić. Wydaje mi się, że ma to związek z tym, że Real ma sporą przewagę nad Barcą w lidze i za bardzo nie widzę perspektyw, żeby to się zmieniło w tym sezonie (chyba, że Xavi to czarodziej).
Wniosek: gorsza Barca = oglądam tyle samo Barcelony, mniej Realu
Czy ktoś też znajduje się w podobnej sytuacji?
0
Dawać Irlandia grać dla Serbii :D
1
Pepe red card jak za starych dobrych lat
1
Rumunia cały czas remisuje z Islandią. Jeśli tak zakończy się spotkanie to otwiera się szansa na baraże dla Macedonii Północnej, która w ostatniej kolejce będzie musiała pokonać... Islandię.
0
@MesQueUnClub96 26 listopada 17:00
1
Komentator Polsatu komentujący Irlandia - Portugalia wprowadza w błąd. W eliminacjach do MŚ przy równej liczbie punktów, w drugiej kolejności liczy się różnica goli ogółem, a nie mecze bezpośrednie. Naprawdę Ci ludzie chyba nie interesują się tym co komentują.
1
@hayek a to się nie dziwię, bo niestety komentatorzy tak się "interesują" swoją pracą
4
Po raz pierwszy planetoidy nazwano polskimi nazwiskami. Międzynarodowa Unia Astronomiczna zatwierdziła nazwy dwóch planetoid - (25937) Małysz oraz (25938) Stoch. #skijumpingpl
0
Dla Portugalii i tak nie ma znaczenia czy dzisiaj zremisują czy wygrają bo później z Serbią wystarczy wtedy remis.
0
@hayek Liga Narodów daje baraże, a nie awans na Mundial
0
Serbia, Włochy/Szwajcaria i Ukraina mogą nie zagrać na MŚ pomimo braku porażki w eliminacjach. O ile Ukraina to specyficzny przypadek (6 remisów na 7 meczy), to Serbia i Włochy/Szwajcaria mogą nie awansować np. po porażce w karnych w barażach.
0
Irlandia jak przegra to zajmie 4. miejsce w grupie za Luksemburgiem. Tragiczne eliminacje w wykonaniu Green Army. Z kolei to byłby gigantyczny sukces Luksemburgu te 3. miejsce - prawdopodobnie najlepsze w historii.
1
@Wossi61FCB top, gratuluję
0
Zagadka - jego ostatnim meczem w kadrze Polski było spotkanie z Portugalia w ćwierćfinale Euro. Kto to jest?
2
@Khajio a przypomnę, że w grupie nie ma żadnych ogórków typu San Marino czy Litechtenstein
3
Szwecja pokonana przez Gruzję, a więc jeśli Hiszpanie pokonają Szwecję w ostatniej kolejce, to Polsce wystarczy remis z Węgrami (zakładam, że pokonamy Andorę) i wyprzedzimy Szwedów jeśli chodzi o drużyny z 2. miejsc przybliżając się tym samym do rozstawienia w półfinale baraży.
0
Khvicha Kvaratskhelia i 2:0, ale uwielbiam tego piłkarza
0
Gruzja prowadzi i jest to wyśmienity wynik dla Hiszpanów!