Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrzę na wyniki w przerwie, a tu potężny Jasur i Sheriff prowadzi na Bernabeu. Hahaha
0
Czy uważacie, że Coutinho jest już kompletnie spalony? Nie tylko w Barcelonie, ale również na topowym poziomie.
0
Czy Messi jest w kadrze na City?
0
Jakie są wieści na temat jutrzejszego występu Leo? I kiedy wraca Ramos?
3
No ale zobaczcie gdzie jest Frankowski, a gdzie Messi w farmer league.
0
Co jak co, ale Levante fajnie powalczyło z Realem, a dla nas rozłożyło już nogi.
25
Europo, ale my was wszystkich dojedziemy z Fatim, Pedrim, Gavim i Araujo.
2
Who needs Messi?
0
Dobra, teraz zacznie robić się ciekawie bo wchodzi Clement.
0
VAR
a po co to komu potrzebne?
2
Powrót "10" na Camp Nou.
24
New Messi Riki Tiki remix
2
Nico Gonzalez to jeszcze nie Goretzka, ale widać, że coś tam na siłowni robi.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10719121#comment-10719121
Haha, Alfred sabotuje Komena :P
0
Kto był ostatnim łysym trenerem Barcelony?
0
@AlexDark00 a to oczywista sprawa
25
Gole w tym sezonie
Luuk de Jong - 1
Messi - 0
1
Alfred dawaj strolluj i daj Puiqowi z pół godziny gry. :D
0
Cóż, te Levante gra dzisiaj tragicznie, ale dobrze, że przynajmniej to potrafimy wykorzystać. jeszcze
3
Mingueze lubię, ma cięte wrzutki, ale niestety technika na poziomie drużyny La Liga z drugiej połowy tabeli.
5
Dobra klaszcze i jest jeszcze łysy, więc jestem spokojny.
1
@ShawnC Na ten moment tylko Pique i Araujo są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom na tej pozycji
1
Oszczędzamy środkowego obrońcę na mecz z potężną Benficą. Takie czasy w Barcelonie.
0
@tbas chyba chodzi o del cerro grande
17
Bayern, Benfica, Dynamo liderami w swoich ligach.
Nie wyjście z grupy to już nie jest scien-fiction.
2
Klasyfikacja pod względem strzelonych goli w La Liga w tym sezonie:
1. Real - 21 goli
2. Valencia - 11 goli
Po zaledwie 6. kolejkach to jest przepaść. Real na ten moment zdecydowanym faworytem do wygrania ligi.
2
To jak główny trener nie może zasiąść na ławce z Levante, to może damy tego asystente Setiena (Sarabie)? Jechałby równo ze wszystkimi.
3
Tylko w Barcelonie chcą zwalniać trenera, który nie przegrał ani jednego meczu w lidze.
0
@Jon_Snow Sent off na koniec meczu
6
Sędzia zwolnił Koemana.