Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie chce opuścić nas fatum. Messi co prawa się ogolił, ale i tak zaczęła mu już rosnąć broda.
2
Z obserwacji, wnioskuję, że topowe kluby wchodzą na najwyższe obroty w okolicach pierwszego meczu fazy pucharowej LM - czyli okolice połowy lutego.
Postanowiłem prześledzić jaką średnią l. pkt w lidze uzyskali półfinaliści LM po pierwszym meczu 1/8 LM:
Real 2,33
City 2,14
Chelsea 1,83
PSG 1,71
Real wygląda najlepiej i to jest po prostu niewiarygodne zważywszy na to, że w między czasie zaliczyli spotkania z Atletico i Barceloną, a dodając do tego szpital madrycki... Cała trójka pomocników jest znowu w top formie, Benzema to klasa, Courtouis broni jak w transie, a Nacho niewzykle dobrze scala defensywę. Dla mnie Real to główny faworyt do wygrania LM. Mają Zidane, który potrafi przygotować Real na wielkie mecze. Może nie będą rozgrywać spektakularnych meczów w lidze, ale jestem pewien, że zdobędą komplet punktów jak rok temu po wznowieniu rozgrywek w lato.
Zdumiewa mnie tutaj PSG. Po tym jak dowalili Barcy 4:1, trzykrotnie przegrywali mecze ligowe. Zdarzyła się wpadka z Nantes, ale przegrali też z czołówką Ligue 1, czyli Monaco i Lille. Z kolei odprawili naprawdę dobrze wyglądający Bayern borykający się z licznymi problemami kadrowymi. Nie wiem co myśleć o PSG, ale mimo wszystko są wstanie powtórzyć zeszłoroczny finał.
0
Sezony 06/07 i 07/08 to ostatnie dwa sezony z rzędu, w których Barca nie zdobyła żadnego pucharu. W 2008 roku klub opuściła legenda - Ronaldinho. Pytanie - teraz też może się zdarzyć sytuacja, że drugi sezon z rzędu nic nie zdobędziemy i czy wg Was Messi po takiej passie opuści klub?
8
Nie dziwię się, że ludzie boją się szczepić. Jeśli w TVP mówią, żeby się szczepić to tak naprawdę oznacza to kłamstwo, manipulację i wszystko co najgorsze. PiS ponosi za to odpowiedzialność bo stworzył z TVP potwora gdzie głównie gadają bzdury i ciężko teraz zaufać komunikatom nadawanym przez telewizję publiczną.
0
@norbi77 Asensio Złota Piłka po hattricku
0
@barcelonaLM Zidane to już klaszcze, żeby City odpadło. ;)
1
Jakby Liverpool wykorzystał te okazje... Real znowu ma farta.
3
Jak to nie jest czerwona kartka to ja wychodzę
1
Dlaczego nie ma Dariusza Sz?
3
@Janiama Życzę udanego zabiegu, będzie dobrze.
0
Jak wytrzymujecie sami ze sobą przez tyle lat?
10
Rzul Kunde i Sevilla tylko 6 pkt do majstra. Ale sezon w La Liga.
13
Czyli Barca z Atleti 8 maja o 16:15, a później o 21:00 Real z Sevillą. Zobaczymy czy będzie sens oglądać ten drugi mecz.
10
Jeśli Sevilla wygra, zbliży się na 6 pkt do lidera. Vamos Rakieta :D
0
Jeśli Atletico jakoś doczłapie komplet punktów do meczu z Barcą to wtedy my możemy zagrać dla Realu, pokonując Atletico, aby Królewscy zdobyli majstra. To będą jaja.
1
@tbas na skrzydle i tak kiepsko to wygląda. On potrzebuje z kilkunastu prób, żeby wygrać jakiś pojedynek, a i tak na końcu zmarnuje dogodną sytuację
1
@pele1282 Jedyny sędzia, który nie lubi uśmieszków Casemiro, tak trzymać.
0
Kolejna sprawa - mam nadzieję, że jak wpłynie oferta 50 mln euro za Dembele, to Barca go puści. Ousmane jest już 4 sezon, a kompletnie nic nie daje i więcej czasu spędza na leczeniu. Czwarty sezon, a ludzie chcą mu dawać jeszcze szansę, bo łudzą się, że w końcu odpali. Dembele its time to say goodbye.
5
Wstałem i wciąż nie dowierzam, że Casemiro dostał czerwoną kartkę.
2
Niestety trzeba znać swoje miejsce w szeregu, bo w skali TOP jesteśmy przeciętnym klubem.
2
No to Sebastian Mila jest już jednym z nas.
2
Piotr BALEja bardzo dobrze prowadzi program. Duże opanowanie, spokój - dobrze się słucha.
4
Real ledwo co wyszedł z grupy, a w maju może się okazać, że będą grali w finale LM.
11
Robimy składkę dla Julii na mikrofon.
0
Wbijamy na live'a!
2
Co myślicie o zadaniowcu Griezmannie, które miałby za zadanie indywidualnie kryć Modricia? Trzeba odciąć od podań jeszcze Kroosa.
0
Ostatni klasyk Leo?
2
Sprawdziłem sobie klasyfikację Złotego Buta i pierwsza trójka wygląda tak: Lewy, Ronaldo, Messi. Sami giganci.
6
Dwa lata czekamy na zwycięstwo z Realem. :(
42
Czekam, aż Borek skomentuje mecz na Euro pomiędzy Francją, a Portugalią. Wtedy to będzie festiwal jego akcentów.