Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się stało z Umtitim, że zszedł w 14min? I dlaczego ma kartkę w 23min?
0
Kraft słaby sezon jak na niego głównie ze względu na urazy, a tu proszę - świetnie sobie radzi w Oberstdorfie i najprawdopodobniej skończy ze złotem. Nieoczekiwany powrót potężnego Krafta.
1
Ktoś miał rację, że Klopp jedzie na piciu tylko nie pamiętam kto to powiedział.
1
@Snajper10 do sezonu 23/24 włącznie
4
W sobotnim konkursie drużynowym na MŚ w Oberstdorfie prawdopodobnie wystąpi aż 14 reprezentacji. Dawno takiego zróżnicowania reprezentacyjnego nie widzieliśmy.
Czekam na pojedynki na linii USA - Kazachstan - Ukraina - Rumunia.
2
Wolne media, to proponuję żeby TVN zdjął swoją beznadziejną reklamę z tej strony.
13
Apeluję do moderacji, aby chociaż na jeden dzień umożliwili dodanie emotikonki płakania.
2
@hayek spoko, włosy przez noc urosną i będzie co golić haha
5
Jak wyeliminujemy PSG, to jak pewnego czasu wzorem pewnego youtubera, ogole glace na łyso.
#goleniefrajerow
13
Nie no ludzie, brawo, że Griezmann zachował zimną krew w końcówce, brawo dla Braithwaite za gola, ale w przekroju całego sezonu to Griezmann ma brawo bytu tylko gdy Messi odejdzie, a za Martina trzeba ściągnąć klasowego napastnika bo brakuje mu umiejętności. Nawet Busquets fajny mecz zagrał, ale w sezonie prezentuje się fatalnie i potrzebuje kogoś do rywalizacji z prawdziwego zdarzenia a nie Pjanicia.
0
@Witekk10 w punkt
3
@mekston wspaniała edycja CdR no i w finale obowiązkowo dogrywka bo inaczej nie potrafią
3
Ciekawe czy Bilbao ogra Levante. Jeśli tak to Athletic w finale może być wyjaśnione i przez Barcę i Sociedad.
1
@FCMichalo kandydat na prezydenta, który wygra teraz - pójdxie do więzienia
5
I właśnie dla takich chwil jest się kibicem Barcelony i nie zabierze nam tego nikt.
2
Barcaaa Barcaaa Baaaaaarcaaaa
2
Wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy, ale tak na serio.
1
Lenglet to taki farciarz, dla mnie karny. To co się z nim dzieje to skandal.
0
Sevilla ma 2 bramkarzy? No niezły przekręt
0
@Gall Zapomniałem o Trincao kompletnie. Też dobra opcja.
1
Dest, bardzo lubię chłopaka, ale to ile pojedynków przegrał z Acuna to dramat. Zaryzykowalbym przesunięcie Dembele na jego pozycję, a na atak Braithwaite. Ale to raczej tak w 70 min jeśli wciąż będzie 1:0.
0
@pax Jak Bartre cenię za zaangażowanie, to mimo wszystko Araujo ma zdecydowanie lepsze predyspozycje. Jest szybki, ma wyprowadzenie, jest silny i już samym wyglądem wzbudza większą charyzmę od Bartry.
0
Jazda z nimi!!
4
Barcelona przyszłości ma już kluczowego piłkarza w każdej formacji:
ter Stegen, Araujo, de Jong, Fati
Doliczymy do tego jeszcze Pedriego i się okaże, że jest wokół kogo budować zespół post-Messi.
3
Nowy prezydent Barcelony będzie miał na koncie odpadnięcie z 1/8 LM co się nie wydarzyło od 14 lat.
0
Barcelona forsowana w telewizji publicznej za pieniądze podatników...
Najpierw dzisiaj, później za tydzień. Tak zwane podwójne standardy.
1
@barcelonaLM Oni zapewne będą mieli pewną sublicencje jak zwykle
0
Ciekawe gdzie wyląduje LM na 3 kolejne sezony. Boniek wie, ale nie powie.
0
@MesQueUnClub96 oj dobra, ale dzisiaj zawody na skoczni normalnej
8
Dwa lata temu odbył się prawdopodobnie najbardziej porąbany konkurs skoków narciarskich. Złoty medal dla Kubackiego, srebro dla Stocha pomimo słabiutkiej pozycji po I serii.