0

Co się stało z Umtitim, że zszedł w 14min? I dlaczego ma kartkę w 23min?

0

Kraft słaby sezon jak na niego głównie ze względu na urazy, a tu proszę - świetnie sobie radzi w Oberstdorfie i najprawdopodobniej skończy ze złotem. Nieoczekiwany powrót potężnego Krafta.

1

Ktoś miał rację, że Klopp jedzie na piciu tylko nie pamiętam kto to powiedział.

1

@Snajper10 do sezonu 23/24 włącznie

4

W sobotnim konkursie drużynowym na MŚ w Oberstdorfie prawdopodobnie wystąpi aż 14 reprezentacji. Dawno takiego zróżnicowania reprezentacyjnego nie widzieliśmy.
Czekam na pojedynki na linii USA - Kazachstan - Ukraina - Rumunia.

2

Wolne media, to proponuję żeby TVN zdjął swoją beznadziejną reklamę z tej strony.

13

Apeluję do moderacji, aby chociaż na jeden dzień umożliwili dodanie emotikonki płakania.

2

@hayek spoko, włosy przez noc urosną i będzie co golić haha

5

Jak wyeliminujemy PSG, to jak pewnego czasu wzorem pewnego youtubera, ogole glace na łyso.
#goleniefrajerow

13

Nie no ludzie, brawo, że Griezmann zachował zimną krew w końcówce, brawo dla Braithwaite za gola, ale w przekroju całego sezonu to Griezmann ma brawo bytu tylko gdy Messi odejdzie, a za Martina trzeba ściągnąć klasowego napastnika bo brakuje mu umiejętności. Nawet Busquets fajny mecz zagrał, ale w sezonie prezentuje się fatalnie i potrzebuje kogoś do rywalizacji z prawdziwego zdarzenia a nie Pjanicia.

0

@Witekk10 w punkt

3

@mekston wspaniała edycja CdR no i w finale obowiązkowo dogrywka bo inaczej nie potrafią

3

Ciekawe czy Bilbao ogra Levante. Jeśli tak to Athletic w finale może być wyjaśnione i przez Barcę i Sociedad.

1

@FCMichalo kandydat na prezydenta, który wygra teraz - pójdxie do więzienia

5

I właśnie dla takich chwil jest się kibicem Barcelony i nie zabierze nam tego nikt.

2

Barcaaa Barcaaa Baaaaaarcaaaa

2

Wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy, ale tak na serio.

1

Lenglet to taki farciarz, dla mnie karny. To co się z nim dzieje to skandal.

0

Sevilla ma 2 bramkarzy? No niezły przekręt

0

@Gall Zapomniałem o Trincao kompletnie. Też dobra opcja.

1

Dest, bardzo lubię chłopaka, ale to ile pojedynków przegrał z Acuna to dramat. Zaryzykowalbym przesunięcie Dembele na jego pozycję, a na atak Braithwaite. Ale to raczej tak w 70 min jeśli wciąż będzie 1:0.

0

@pax Jak Bartre cenię za zaangażowanie, to mimo wszystko Araujo ma zdecydowanie lepsze predyspozycje. Jest szybki, ma wyprowadzenie, jest silny i już samym wyglądem wzbudza większą charyzmę od Bartry.

0

Jazda z nimi!!

4

Barcelona przyszłości ma już kluczowego piłkarza w każdej formacji:
ter Stegen, Araujo, de Jong, Fati

Doliczymy do tego jeszcze Pedriego i się okaże, że jest wokół kogo budować zespół post-Messi.

3

Nowy prezydent Barcelony będzie miał na koncie odpadnięcie z 1/8 LM co się nie wydarzyło od 14 lat.

0

Barcelona forsowana w telewizji publicznej za pieniądze podatników...
Najpierw dzisiaj, później za tydzień. Tak zwane podwójne standardy.

1

@barcelonaLM Oni zapewne będą mieli pewną sublicencje jak zwykle

0

Ciekawe gdzie wyląduje LM na 3 kolejne sezony. Boniek wie, ale nie powie.

0

@MesQueUnClub96 oj dobra, ale dzisiaj zawody na skoczni normalnej

8

Dwa lata temu odbył się prawdopodobnie najbardziej porąbany konkurs skoków narciarskich. Złoty medal dla Kubackiego, srebro dla Stocha pomimo słabiutkiej pozycji po I serii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?