2

@Encore shots 41-10
big chances 5-6

super efektywność

1

@barcelonaLM bardzo podoba mi się ta teoria
Nie chodzi o to, że Messiemu czy Albie nie należy się pierwszy skład, ale chodzi o to, aby poruszyć jakoś ten zespół od środka.

23

Za Valverde to przynajmniej pandemii nie było.

0

@Thomas99PL zespół, który w poprzedniej i obecnej edycji LM ośmieszył się już na etapie fazy grupowej

8

Jeszcze 17 meczów w tym sezonie. A później będziemy narzekać na Polaków podczas EURO.

1

Jeżeli ten Inter zdobędzie scudetto, to zacznę się przychylać do słów T. Hajto, że Serie A nie jest poważną ligą.

0

Byłem ciekaw pewnej statystyki i policzyłem. Od nowego roku, średnio, żeby strzelić jednego gola, potrzebujemy 7,32 okazji bramkowych.

Coś tam kreujemy, ale nasza skuteczność jest daremna. Nie wiem czy któryś klub z czołówki ma tak fatalną statystykę.

0

@FajfusLodowy Umówmy się, że tak naprawdę źle zaczęło się od sezonu 16/17.

0

@mekston Barcelona cały czas idzie na dno i wszystko jest możliwe

0

Sevilla prawdopodobnie nas wyprzedzi. Sociedad z kolei traci teraz do nas 9 pkt. Jak my się nie obudzimy to w następnym sezonie LM w TV.

0

A sie obudziłem w drugiej połowie na ten karny Cadizu.

1

Odrobiliśmy punkt do lidera, brawo!

0

Gra się tak jak pozwala rywal. Cadiz w ogóle nie atakuje rywali i tylko przesuwa się za linią piłki. Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak słabo bronił przeciwko Barcelonie.

8

Haaland to kompletny napastnik.

Wzrost
Siła
Szybkość
Technika
Skuteczność
Mental

8

Niby Levante wygrało w dwumeczu, a i tak nigdzie nie awansowali.

22

Końcówka lutego, a Barcelona wciąż ma szanse na tryplet.

4

Jeszcze Real zostanie mistrzem.

0

@Rewolucja123 też jestem ciekaw jakby wyglądał w pomocy

4

@G9 2015 - 1:4 z Celtą, La Liga
2015 - 0:4 z Bilbao, Superpuchar

To mecze, w których 4 gole straciliśmy.

7

Griezmann czułby się dobrze, gdyby na boisku miał rosłego napastnika oraz dwóch szybkich i dynamicznych skrzydłowych. Żeby Griezmann wyróżniał się na boisku potrzebuje wiele wymagań. Bez tego jest przeciętny.

Myślę, że utrzymywanie takiego piłkarza jest nieefektywne w odniesieniu do tego ile rzeczywiście daje, a jak wiemy budżet płacowy nie jest z gumy.

Transfer Griezmanna przy ciągłej obecności Messiego w Barcelonie był kompletnie nieprzemyślany.

0

Hajto to jest gościu, komentuje jakby był z kolegą na piwie. Dodatkowo zero emocji, a to jednak 1/8 LM, a nie jakiś poniedziałkowy mecz Ekstraklasy. I pewnie sobie coś podjada podczas transmisji.

1

Juventus gra tragicznie.

0

Ronaldo i Messi mogą wylecieć z LM już po 1/8. Lata lecą.

2

@Coutinho007 Trincao to tym rajdem mnie zszokował. Myślałem, że będzie szukał gdzie jest Messi, a tu pognał indywidualną akcję.

1

@VamosRakieta I co - uodporniony czy boli 1:4?

0

Messi & Ramos w PSG

Hot or not?

2

@Pilka_jest_okragla w 2022 hiszpański klub i wszystkie top5 narodowości będą odhaczone. Oby nie był to Real.

0

@Encore Nie oglądałem meczu, ale te dwa gole to istne prezenty od RB.

0

@Janiama zgadzam się, ale z drugiej strony z tercetem MSN potrafiliśmy zdobyć tryplet, a trio było naszpikowane gwiazdami z przodu

1

@kaziks obstawiam Navasa, bo dla Leo to golkiper nr 1 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?