Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore shots 41-10
big chances 5-6
super efektywność
1
@barcelonaLM bardzo podoba mi się ta teoria
Nie chodzi o to, że Messiemu czy Albie nie należy się pierwszy skład, ale chodzi o to, aby poruszyć jakoś ten zespół od środka.
23
Za Valverde to przynajmniej pandemii nie było.
0
@Thomas99PL zespół, który w poprzedniej i obecnej edycji LM ośmieszył się już na etapie fazy grupowej
8
Jeszcze 17 meczów w tym sezonie. A później będziemy narzekać na Polaków podczas EURO.
1
Jeżeli ten Inter zdobędzie scudetto, to zacznę się przychylać do słów T. Hajto, że Serie A nie jest poważną ligą.
0
Byłem ciekaw pewnej statystyki i policzyłem. Od nowego roku, średnio, żeby strzelić jednego gola, potrzebujemy 7,32 okazji bramkowych.
Coś tam kreujemy, ale nasza skuteczność jest daremna. Nie wiem czy któryś klub z czołówki ma tak fatalną statystykę.
0
@FajfusLodowy Umówmy się, że tak naprawdę źle zaczęło się od sezonu 16/17.
0
@mekston Barcelona cały czas idzie na dno i wszystko jest możliwe
0
Sevilla prawdopodobnie nas wyprzedzi. Sociedad z kolei traci teraz do nas 9 pkt. Jak my się nie obudzimy to w następnym sezonie LM w TV.
0
A sie obudziłem w drugiej połowie na ten karny Cadizu.
1
Odrobiliśmy punkt do lidera, brawo!
0
Gra się tak jak pozwala rywal. Cadiz w ogóle nie atakuje rywali i tylko przesuwa się za linią piłki. Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak słabo bronił przeciwko Barcelonie.
8
Haaland to kompletny napastnik.
Wzrost
Siła
Szybkość
Technika
Skuteczność
Mental
8
Niby Levante wygrało w dwumeczu, a i tak nigdzie nie awansowali.
22
Końcówka lutego, a Barcelona wciąż ma szanse na tryplet.
4
Jeszcze Real zostanie mistrzem.
0
@Rewolucja123 też jestem ciekaw jakby wyglądał w pomocy
4
@G9 2015 - 1:4 z Celtą, La Liga
2015 - 0:4 z Bilbao, Superpuchar
To mecze, w których 4 gole straciliśmy.
7
Griezmann czułby się dobrze, gdyby na boisku miał rosłego napastnika oraz dwóch szybkich i dynamicznych skrzydłowych. Żeby Griezmann wyróżniał się na boisku potrzebuje wiele wymagań. Bez tego jest przeciętny.
Myślę, że utrzymywanie takiego piłkarza jest nieefektywne w odniesieniu do tego ile rzeczywiście daje, a jak wiemy budżet płacowy nie jest z gumy.
Transfer Griezmanna przy ciągłej obecności Messiego w Barcelonie był kompletnie nieprzemyślany.
0
Hajto to jest gościu, komentuje jakby był z kolegą na piwie. Dodatkowo zero emocji, a to jednak 1/8 LM, a nie jakiś poniedziałkowy mecz Ekstraklasy. I pewnie sobie coś podjada podczas transmisji.
1
Juventus gra tragicznie.
0
Ronaldo i Messi mogą wylecieć z LM już po 1/8. Lata lecą.
2
@Coutinho007 Trincao to tym rajdem mnie zszokował. Myślałem, że będzie szukał gdzie jest Messi, a tu pognał indywidualną akcję.
1
@VamosRakieta I co - uodporniony czy boli 1:4?
0
Messi & Ramos w PSG
Hot or not?
2
@Pilka_jest_okragla w 2022 hiszpański klub i wszystkie top5 narodowości będą odhaczone. Oby nie był to Real.
0
@Encore Nie oglądałem meczu, ale te dwa gole to istne prezenty od RB.
0
@Janiama zgadzam się, ale z drugiej strony z tercetem MSN potrafiliśmy zdobyć tryplet, a trio było naszpikowane gwiazdami z przodu
1
@kaziks obstawiam Navasa, bo dla Leo to golkiper nr 1 ;)