Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szykują się powroty na Camp Nou - Neymar w tym miesiącu, Suarez w maju.
#MSN
1
@Mario96w najczęściej pełni rolę "10"
2
Najczęściej grający piłkarze w PSG odkąd ich trenerem jest Pochettino:
Navas - Florenzi, Marquinhos, Diallo, Kurzawa - Verratti, Paredes, Neymar - Di Maria, Icardi, Mbappe
Myślę, że taka jedenastka może wystąpić przeciwko Barcelonie. Ewentualnie Pochettino może pójść w defensywny wariant z Herrerą zamiast Paredesa. Niepewna jest też pozycja Icardiego bo mocno naciska na niego Kean.
1
3 albo 4 mecze dzielą nas od spotkania z PSG. Będzie to pierwsze starcie od 14 lat, w którym Barca na etapie 1/8 będzie mierzyła się ze zwycięzcą grupy. W 2007 roku odpadliśmy z LFC, które później dotarło do finału.
Jak będzie teraz? Powiedzmy sobie szczerze, że nie jesteśmy faworytem bo to jednak PSG dotarło do finału w poprzednim sezonie. Myślę jednak, że plus jest taki, że nie powinno być na Barcelonie gigantycznej presji, bo oczekiwania oczekiwaniami, ale każdy cule zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji obecnie jesteśmy.
0
Ktoś wie czy będzie możliwość obejrzenia Barca-PSG w jakimś lokalu w Warszawie?
2
Wasz ulubiony miesiąc?
40
Affelay zakończył karierę. Dziękujemy za asystę w półfinale LM w meczu z Realem.
0
Gdybyście mieli wybrać po sezonie kto ma zostać, to kogo byście wybrali? Griezmanna czy Dembele?
0
@Ronmes I dlatego napisałem, że w tej parze jest potencjał, a nie że od razu są na topie topów. Ten duet dopiero raczkuje, ale obaj mogą stworzyć zabójczy duet bo świetnie się uzupełniają.
18
Duet Umtiti-Araujo to niewątpliwie materiał na najlepszą parę ŚO na świecie.
0
@MesQueUnClub_87 Major S. (bo rodo) ją wykupił całą dla siebie.
3
Żyła to taki poliglota, że poradziłby sobie nawet z bombaskim.
0
Atletico i najwięcej goli strzelonych i najmniej straconych. Oby zdetronizowali Bayern i niech zdobędą LM. No chyba, że Barca zaskoczy.
0
Żyła musiał tego Murańke :(
1
Odliczanie jak w Seefeld na normalnej skoczni.
1
Murańka czeka jak na szóstkę w lotka.
0
Niech Atleti wygrywa bo my z taką kadrą i tak nie mamy szans na majstra a lepiej żeby wygrało Los Colchoneros, a nie Blancos.
9
Zacznie się Bilbao Barcelona, a oni wciąż będą skakać.
2
PSG ma mierzyć się z najsłabszą Barceloną od lat a przegrywa z 18. Lorient. Brawo!
0
Trzeba anulować bo przegramy.
1
Buffon w PSG to był jakiś błąd w matrixie.
0
Czy był tu ktoś piłkarzem oprócz Janiamy?
1
Tuchela i Pochettino już w nowych klubach. Nawet jakby Real chciał nowego trenera to nie ma za bardzo kogo.
1
@Lordzi niestety nie wiem, ale podbijam pytanie
2
de Jong wygląda dobrze bo widać w nim lepszą dynamikę, szybkość, siłę, reakcję - wygląda bardzo dobrze pod względem motorycznym. Po za de Jongiem to "fizycznie" dobrze wygląda jeszcze tylko Araujo, a reszta niestety odstaje. Dwóch dobrze przygotowanych piłkarzy do sezonu to mało.
2
Mecze w tym sezonie, w których Barca przegrywała, ale ostatecznie wygrała:
vs Rayo 2:1, CdR 27 stycznia
vs Bilbao 3:2, La Liga 6 stycznia 2021
vs Sociedad 2:1, La Liga 16 grudnia 2020
Od połowy grudnia zaczęło się w końcu coś dziać. Nareszcie są mecze, w których potrafimy odwrócić losy spotkaniu pomimo przegrywania. Teoretycznie lepiej by było gdybyśmy nie musieli grać z stratą bramki jako pierwsi, ale z drugiej strony jeśli potrafimy odwrócić losy spotkania w takich meczach to niesamowicie podbudowuje to nasze morale.
0
A w niedzielę wielki come back Camp Nou.
0
Plusy: nie ma dogrywki i można iść spać.
2
Griezmann gadał z tamtym kolesiem i pytał się go czy mają dla niego jakąś fuche bo wie że jest na wylocie.
1
Lubię Puiga, ale w porównaniu do Pedriego, Riki wygląda blado.