3

Szykują się powroty na Camp Nou - Neymar w tym miesiącu, Suarez w maju.
#MSN

1

@Mario96w najczęściej pełni rolę "10"

2

Najczęściej grający piłkarze w PSG odkąd ich trenerem jest Pochettino:

Navas - Florenzi, Marquinhos, Diallo, Kurzawa - Verratti, Paredes, Neymar - Di Maria, Icardi, Mbappe

Myślę, że taka jedenastka może wystąpić przeciwko Barcelonie. Ewentualnie Pochettino może pójść w defensywny wariant z Herrerą zamiast Paredesa. Niepewna jest też pozycja Icardiego bo mocno naciska na niego Kean.

1

3 albo 4 mecze dzielą nas od spotkania z PSG. Będzie to pierwsze starcie od 14 lat, w którym Barca na etapie 1/8 będzie mierzyła się ze zwycięzcą grupy. W 2007 roku odpadliśmy z LFC, które później dotarło do finału.

Jak będzie teraz? Powiedzmy sobie szczerze, że nie jesteśmy faworytem bo to jednak PSG dotarło do finału w poprzednim sezonie. Myślę jednak, że plus jest taki, że nie powinno być na Barcelonie gigantycznej presji, bo oczekiwania oczekiwaniami, ale każdy cule zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji obecnie jesteśmy.

0

Ktoś wie czy będzie możliwość obejrzenia Barca-PSG w jakimś lokalu w Warszawie?

2

Wasz ulubiony miesiąc?

40

Affelay zakończył karierę. Dziękujemy za asystę w półfinale LM w meczu z Realem.

0

Gdybyście mieli wybrać po sezonie kto ma zostać, to kogo byście wybrali? Griezmanna czy Dembele?

0

@Ronmes I dlatego napisałem, że w tej parze jest potencjał, a nie że od razu są na topie topów. Ten duet dopiero raczkuje, ale obaj mogą stworzyć zabójczy duet bo świetnie się uzupełniają.

18

Duet Umtiti-Araujo to niewątpliwie materiał na najlepszą parę ŚO na świecie.

0

@MesQueUnClub_87 Major S. (bo rodo) ją wykupił całą dla siebie.

3

Żyła to taki poliglota, że poradziłby sobie nawet z bombaskim.

0

Atletico i najwięcej goli strzelonych i najmniej straconych. Oby zdetronizowali Bayern i niech zdobędą LM. No chyba, że Barca zaskoczy.

0

Żyła musiał tego Murańke :(

1

Odliczanie jak w Seefeld na normalnej skoczni.

1

Murańka czeka jak na szóstkę w lotka.

0

Niech Atleti wygrywa bo my z taką kadrą i tak nie mamy szans na majstra a lepiej żeby wygrało Los Colchoneros, a nie Blancos.

9

Zacznie się Bilbao Barcelona, a oni wciąż będą skakać.

2

PSG ma mierzyć się z najsłabszą Barceloną od lat a przegrywa z 18. Lorient. Brawo!

0

Trzeba anulować bo przegramy.

1

Buffon w PSG to był jakiś błąd w matrixie.

0

Czy był tu ktoś piłkarzem oprócz Janiamy?

1

Tuchela i Pochettino już w nowych klubach. Nawet jakby Real chciał nowego trenera to nie ma za bardzo kogo.

1

@Lordzi niestety nie wiem, ale podbijam pytanie

2

de Jong wygląda dobrze bo widać w nim lepszą dynamikę, szybkość, siłę, reakcję - wygląda bardzo dobrze pod względem motorycznym. Po za de Jongiem to "fizycznie" dobrze wygląda jeszcze tylko Araujo, a reszta niestety odstaje. Dwóch dobrze przygotowanych piłkarzy do sezonu to mało.

2

Mecze w tym sezonie, w których Barca przegrywała, ale ostatecznie wygrała:

vs Rayo 2:1, CdR 27 stycznia
vs Bilbao 3:2, La Liga 6 stycznia 2021
vs Sociedad 2:1, La Liga 16 grudnia 2020

Od połowy grudnia zaczęło się w końcu coś dziać. Nareszcie są mecze, w których potrafimy odwrócić losy spotkaniu pomimo przegrywania. Teoretycznie lepiej by było gdybyśmy nie musieli grać z stratą bramki jako pierwsi, ale z drugiej strony jeśli potrafimy odwrócić losy spotkania w takich meczach to niesamowicie podbudowuje to nasze morale.

0

A w niedzielę wielki come back Camp Nou.

0

Plusy: nie ma dogrywki i można iść spać.

2

Griezmann gadał z tamtym kolesiem i pytał się go czy mają dla niego jakąś fuche bo wie że jest na wylocie.

1

Lubię Puiga, ale w porównaniu do Pedriego, Riki wygląda blado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?