- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
11
Sądząc po roli na boisku to Pedri z miesiąca na miesiąc zaczyna bardziej przypominać Xaviego niż Inieste.
21
@masq Niech on przypomina Pedriego
0
@masq mnie bardziej Ozila
0
@Coutinho007 a co złego w przypominaniu stylem gry innego piłkarza?
3
@masq Nic, ale lepiej żeby był sobą i pisał własna historie a nie nowy Xavi/Iniesta bo u nas każdy nowy Xavi, Iniesta czy inny Messi, Alves czy Alba kończył albo w średniaku jakimś albo zaliczył totalny zjazd.
3
@Coutinho007 ale co to zmieni w jego życiu, że na stronie internetowej zauważono podobieństwo do byłego piłkarza?
2
@masq Ty dalej nie wiesz o co chodzi :D
0
@Coutinho007 nie zapowiada sie na to zeby to był zjazd
chłopak ma poukładane w głowie i giganyczny talent
a takie porównania podkreślaja tylko jak gra i jaki ma potencjał
2
@kryhaa Tu jeszcze może pójśc sporo rzeczy nie tak. Ja bym oczywiście chciał żeby mu dopisało zdrowie i przez najbliższe kilkanaście lat był z nami ale zobaczymy co to będzie.
1
@Coutinho007 oczywiście nie potrafisz tego wybronić, więc unikasz konfrontacji na argumenty. Więc zapytam jeszcze raz. Czy jest coś złego w przypominaniu stylem gry innego piłkarza? Jak jestem w stanie mu zaszkodzić pisząc to na polskiej LR?
W ogóle kolejną bzdurą jest fakt, że zlajkowałeś mój post po czym napisałeś komentarz negujący.
1
@masq Bo jest to zupełnie inny zawodnik niż ta dwójka i ma swój styl gry. Pozatym nie jest on jeszcze ukrztałtowany.
0
@Coutinho007 ukRZtałtowany? xD