0

Teraz każdy będzie pisał post o tym jak to La rambla jest podzielona. Co za circus.

3

Brereton 20 goli w 27 meczach Championship. Niezłe statystyki.

1

@macio_944 PSG jest słabe. Za Tuchela grali swój najlepszy futbol. Real spokojnie ich pyknie w 1/8.

3

Matty Cash niech rośnie w Aston Villa, a potem transfer do Barcy.

0

@Krzychuuuu14 na czym polega te odroczenie. Kiedy dostanie kasę?

4

Widzę, że Messi nie potrafi strzelić gola Bułce. Małysz takiego Bułkę zjadał z bananem.

0

Budżet płacowy Barcy jest z gumy?
Umtiti zostaje, Dembele zostaje, przyszedł Torres i Adama, na kontrakcie jest Aguero i jeszcze ma przyjść Auba

Nie wiem co to za kombinacje, ale zamiast budować rozsądne finanse klubu to znowu bawimy się w bezsensowne lepienie kadry i wyrzucanie pieniędzy w błoto, a potem będzie płacz że nie stać nas na utrzymanie w zespole Araujo.

0

Sergio Ramos z kontuzją. Już kombinuje jak nie zagrać z Realem.

2

No dobra, nie będę Was trzymał dłużej w niepewności.
W szpitalu jest... Hybryda Luuka i Braithwaite. Prawdziwy monster. Musi spędzić trochę czasu pod obserwacją specjalistów.

3

@Sau_Ron bardzo indywidualny przypadek. Lewy w tym wieku prawdopodobnie będzie wciąż topowym piłkarzem

1

@Kondziubarca o Polskę jak ma grać. Wichniarek oczekuje więcej ofensywny, a Stanowski jest zdania że nie ma co odkrywać się na zespoły typu Włochy Belgia

0

Wichniarek i Stanowski fajna dyskusja. Są dymy, ale też kulturalnie. Niezła awantura.

2

Prezes mówi po rosyjsku, selekcjoner po rosyjsku - perfekcyjne duo pod Misję Rosja.

0

@DLFCB czy Przeglad nie miał okadki z Grosickim?

0

@GeraltzKatalonii nie dziekuje za pytania :(

0

PZPN wychodzi na przeciw oczekiwaniom internautów i robi konferencję w stylu tych freak fightowskich.

0

@takisobiektos Cione po Oczach jakoś tak

17

Pierwsza konferencja Sousy: Jan Paweł II
Pierwsza konferencja Michniewicza: Afera korupcyjna

0


Utwór Hiszpanii na Eurowizji 2022

1

Jak nie będzie szło to laga do boku do Adamy, a ten centra do Luuka i to będzie Barcelona 2022.

0

O 21:05 Kanada - USA. Będę bacznie obserwował te reprezentacje. Kanada prawdopodobnie po kilkudziesięciu latach powróci na Mundial. USA też, ale tutaj przerwa będzie wynosiła zaledwie 8 lat.

Jak wiemy, obie reprezentacje będą organizować (razem z Meksykiem) MŚ w 2026. Zarówno Kanada jak i USA mają obecnie bardzo interesujące pokolenie młodych piłkarzy. Na najbliższym Mundialu w Katarze będą zbierać doświadczenie, ale za 4 lata, gdy Ci młodzi piłkarze dojrzeją, będą bardzo konkurencyjni. Należy dodać też atut grania u siebie i przyzwyczajenie do strefy czasowej.

Dla mnie Kanada może osiągnąć nawet ćwierćfinał na Mundialu w 2026, a USA? Amerykanie wg mnie będą celować nawet w medal. Myślę, że jest to całkiem możliwe, bo obie reprezentacje dysponują wielkim potencjałem.

0

Ale Chiny mają tragiczną reprezentację. Statystyki po I połowie z meczu z Japonią.
30% posiadania piłki
0 sytuacji bramkowych
0 celnych strzałów
0 rożnych

0

@FCB24 napisał, że Ibrahimović nigdy nie strzelił gola na Mundialu. Dorzucę do tego fakt, że Szwed nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów. Tylko raz dotarł do 1/2 LM (z Barceloną).

0

@FCB24 o to też nie wiedziałem

0

Biorąc pod uwagę jakim piłkarzem jest Lewandowski i jego pozycję, to jest to niebywałe, że wciąż nie strzelił gola na Mundialu.

Znacie jeszcze jakieś duże nazwisko z formacji napadu, które na koncie ma 0 goli na MŚ?

0

Jestem na umowie o pracę i wiem, że mój przychód roczny nie będzie mieścił się w widełkach od 68 412 zł do 133 692 zł.

Czy ulga dla kasy średniej jest uwzględniana z automatu wszystkim? Czy jeżeli tej ulgi nie chcę to muszę złożyć wniosek pracodawcy czy po prostu jak nie mieszczę się w widełkach to nic nie muszę robić?

3

Czekam aż Ramos wyjaśni Real. W ogóle jak to brzmi.

0

Ale przekręcili Alaves

2

Każdy kto przychodzi do Barcy notuje regres.

Coutinho, Dembele, Griezmann, de Jong, Dest itd.

2

Takiego gunwianiego meczu dawno nie widziałem. Nikomu nic się nie chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?