Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz każdy będzie pisał post o tym jak to La rambla jest podzielona. Co za circus.
3
Brereton 20 goli w 27 meczach Championship. Niezłe statystyki.
1
@macio_944 PSG jest słabe. Za Tuchela grali swój najlepszy futbol. Real spokojnie ich pyknie w 1/8.
3
Matty Cash niech rośnie w Aston Villa, a potem transfer do Barcy.
0
@Krzychuuuu14 na czym polega te odroczenie. Kiedy dostanie kasę?
4
Widzę, że Messi nie potrafi strzelić gola Bułce. Małysz takiego Bułkę zjadał z bananem.
0
Budżet płacowy Barcy jest z gumy?
Umtiti zostaje, Dembele zostaje, przyszedł Torres i Adama, na kontrakcie jest Aguero i jeszcze ma przyjść Auba
Nie wiem co to za kombinacje, ale zamiast budować rozsądne finanse klubu to znowu bawimy się w bezsensowne lepienie kadry i wyrzucanie pieniędzy w błoto, a potem będzie płacz że nie stać nas na utrzymanie w zespole Araujo.
0
Sergio Ramos z kontuzją. Już kombinuje jak nie zagrać z Realem.
2
No dobra, nie będę Was trzymał dłużej w niepewności.
W szpitalu jest... Hybryda Luuka i Braithwaite. Prawdziwy monster. Musi spędzić trochę czasu pod obserwacją specjalistów.
3
@Sau_Ron bardzo indywidualny przypadek. Lewy w tym wieku prawdopodobnie będzie wciąż topowym piłkarzem
1
@Kondziubarca o Polskę jak ma grać. Wichniarek oczekuje więcej ofensywny, a Stanowski jest zdania że nie ma co odkrywać się na zespoły typu Włochy Belgia
0
Wichniarek i Stanowski fajna dyskusja. Są dymy, ale też kulturalnie. Niezła awantura.
2
Prezes mówi po rosyjsku, selekcjoner po rosyjsku - perfekcyjne duo pod Misję Rosja.
0
@DLFCB czy Przeglad nie miał okadki z Grosickim?
0
@GeraltzKatalonii nie dziekuje za pytania :(
0
PZPN wychodzi na przeciw oczekiwaniom internautów i robi konferencję w stylu tych freak fightowskich.
0
@takisobiektos Cione po Oczach jakoś tak
17
Pierwsza konferencja Sousy: Jan Paweł II
Pierwsza konferencja Michniewicza: Afera korupcyjna
0
Utwór Hiszpanii na Eurowizji 2022
1
Jak nie będzie szło to laga do boku do Adamy, a ten centra do Luuka i to będzie Barcelona 2022.
0
O 21:05 Kanada - USA. Będę bacznie obserwował te reprezentacje. Kanada prawdopodobnie po kilkudziesięciu latach powróci na Mundial. USA też, ale tutaj przerwa będzie wynosiła zaledwie 8 lat.
Jak wiemy, obie reprezentacje będą organizować (razem z Meksykiem) MŚ w 2026. Zarówno Kanada jak i USA mają obecnie bardzo interesujące pokolenie młodych piłkarzy. Na najbliższym Mundialu w Katarze będą zbierać doświadczenie, ale za 4 lata, gdy Ci młodzi piłkarze dojrzeją, będą bardzo konkurencyjni. Należy dodać też atut grania u siebie i przyzwyczajenie do strefy czasowej.
Dla mnie Kanada może osiągnąć nawet ćwierćfinał na Mundialu w 2026, a USA? Amerykanie wg mnie będą celować nawet w medal. Myślę, że jest to całkiem możliwe, bo obie reprezentacje dysponują wielkim potencjałem.
0
Ale Chiny mają tragiczną reprezentację. Statystyki po I połowie z meczu z Japonią.
30% posiadania piłki
0 sytuacji bramkowych
0 celnych strzałów
0 rożnych
0
@FCB24 napisał, że Ibrahimović nigdy nie strzelił gola na Mundialu. Dorzucę do tego fakt, że Szwed nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów. Tylko raz dotarł do 1/2 LM (z Barceloną).
0
@FCB24 o to też nie wiedziałem
0
Biorąc pod uwagę jakim piłkarzem jest Lewandowski i jego pozycję, to jest to niebywałe, że wciąż nie strzelił gola na Mundialu.
Znacie jeszcze jakieś duże nazwisko z formacji napadu, które na koncie ma 0 goli na MŚ?
0
Jestem na umowie o pracę i wiem, że mój przychód roczny nie będzie mieścił się w widełkach od 68 412 zł do 133 692 zł.
Czy ulga dla kasy średniej jest uwzględniana z automatu wszystkim? Czy jeżeli tej ulgi nie chcę to muszę złożyć wniosek pracodawcy czy po prostu jak nie mieszczę się w widełkach to nic nie muszę robić?
3
Czekam aż Ramos wyjaśni Real. W ogóle jak to brzmi.
0
Ale przekręcili Alaves
2
Każdy kto przychodzi do Barcy notuje regres.
Coutinho, Dembele, Griezmann, de Jong, Dest itd.
2
Takiego gunwianiego meczu dawno nie widziałem. Nikomu nic się nie chce.