Nie no żart.A wracając do tematu.Jak już mówiłem,będzie ciężko.Każdy wie,że Bayern potrafi zagrać piękną piłkę.Obyśmy tylko nie przegrali.Najlepiej jakbyśmy utrzymali tę zwycięską passę.
Dajcie spokój.Wiadomo,że sezonowcy byli i będą;/ Pewnie jak Barca przegra ten mecz to będą kibicować MANU albo Jagielonii.. Wierzę ,że Barca przynajmniej postara się powalczyć tu o 1pkt na tym trudnym terenie.Wiadomo,że nie będą wygrywali 30 meczów z rzędu,strzelając przy tym po 3 bramki na mecz..
Komentarze
0
Masz rację. Duża w tym zasługa Valdesa. Zresztą cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa. Jednakże pierwsza połowa była masakryczna..
0
Ja pierdziele!! Nie mogę przestać się drzeć ze szczęścia !! Kocham Barcę!! Visca El Barca!!!
0
: ^matirix20^ - Chelsea - Liverpool 1-2 ! ;D
Nie no żart.A wracając do tematu.Jak już mówiłem,będzie ciężko.Każdy wie,że Bayern potrafi zagrać piękną piłkę.Obyśmy tylko nie przegrali.Najlepiej jakbyśmy utrzymali tę zwycięską passę.
0
kamillemon - Nie ;) To do tego karika1.Sorry,ale niektórzy mnie dobijają psychicznie ;|.
0
Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)
Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.
0
Dajcie spokój.Wiadomo,że sezonowcy byli i będą;/ Pewnie jak Barca przegra ten mecz to będą kibicować MANU albo Jagielonii.. Wierzę ,że Barca przynajmniej postara się powalczyć tu o 1pkt na tym trudnym terenie.Wiadomo,że nie będą wygrywali 30 meczów z rzędu,strzelając przy tym po 3 bramki na mecz..
Vamos!!
0
Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)
Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.
0
W sumie dobrze,że nie ma Messiego .Może wreszcie się nauczą wygrywać bez Niego.
0
Zawsze musza tracic bramy :|
0
Ywah!!!!!!!!!!!!!!!