O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Masz rację. Duża w tym zasługa Valdesa. Zresztą cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa. Jednakże pierwsza połowa była masakryczna..

0

Ja pierdziele!! Nie mogę przestać się drzeć ze szczęścia !! Kocham Barcę!! Visca El Barca!!!

0

: ^matirix20^ - Chelsea - Liverpool 1-2 ! ;D

Nie no żart.A wracając do tematu.Jak już mówiłem,będzie ciężko.Każdy wie,że Bayern potrafi zagrać piękną piłkę.Obyśmy tylko nie przegrali.Najlepiej jakbyśmy utrzymali tę zwycięską passę.

0

kamillemon - Nie ;) To do tego karika1.Sorry,ale niektórzy mnie dobijają psychicznie ;|.

0

Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)

Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.

Zobacz wszystkie

0

Dajcie spokój.Wiadomo,że sezonowcy byli i będą;/ Pewnie jak Barca przegra ten mecz to będą kibicować MANU albo Jagielonii.. Wierzę ,że Barca przynajmniej postara się powalczyć tu o 1pkt na tym trudnym terenie.Wiadomo,że nie będą wygrywali 30 meczów z rzędu,strzelając przy tym po 3 bramki na mecz..

Vamos!!

0

Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)

Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.

0

W sumie dobrze,że nie ma Messiego .Może wreszcie się nauczą wygrywać bez Niego.

0

Zawsze musza tracic bramy :|

0

Ywah!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?