Katalonczyk11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łomża
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację. Duża w tym zasługa Valdesa. Zresztą cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa. Jednakże pierwsza połowa była masakryczna..
0
Ja pierdziele!! Nie mogę przestać się drzeć ze szczęścia !! Kocham Barcę!! Visca El Barca!!!
0
: ^matirix20^ - Chelsea - Liverpool 1-2 ! ;D
Nie no żart.A wracając do tematu.Jak już mówiłem,będzie ciężko.Każdy wie,że Bayern potrafi zagrać piękną piłkę.Obyśmy tylko nie przegrali.Najlepiej jakbyśmy utrzymali tę zwycięską passę.
0
kamillemon - Nie ;) To do tego karika1.Sorry,ale niektórzy mnie dobijają psychicznie ;|.
0
Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)
Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.
0
Nie można być pewien.Bayern na własnym stadionie może być groźny.Choć wątpię aby strzelili Nam 4 bramki ;).Jednakże trzeba uważać.Jeszcze ci bawarscy kibice..
0
o kurcze, ale szczęście .. spalony.Chyba ,że mam opóźnienie ? :P
0
djbananucis - z jagą żartowałem.Nie trawię ich , mieszkam w Łomży a wiadomo,że oni się nienawidzą..Tak z nerwów napisałem :d
0
Dajcie spokój.Wiadomo,że sezonowcy byli i będą;/ Pewnie jak Barca przegra ten mecz to będą kibicować MANU albo Jagielonii.. Wierzę ,że Barca przynajmniej postara się powalczyć tu o 1pkt na tym trudnym terenie.Wiadomo,że nie będą wygrywali 30 meczów z rzędu,strzelając przy tym po 3 bramki na mecz..
Vamos!!
0
Tu wszystko ładnie odbiera.: http://www.telecast2.tk/
0
: maciek_novy
Wiadomo czemu :P
W sobotę wieczorem mają ostry balet i potem są takie efekty..
0
W sumie dobrze,że nie ma Messiego .Może wreszcie się nauczą wygrywać bez Niego.
0
Śliczna bramka Messiego ;)
VeB!
0
Oj tam.. Ważne , że mamy 3 pkt (na razie..)
0
He czekamy na atak , trenera i sztab xD
Swietne podsumowanie!
VeB!
0
goool!!
Bojan :D
0
w sumie zbyt wczesnie oczekuje cudu ;]
0
A Roni w Milanie strzelil dzis 2 bramki z czego jedna z karnego i Mialan wygral 3-0 :P
0
Czyzby to byl piewrszy mecz w tym sezonie VV bez straty gola ? :D VeB!
0
nie zasne ;/ ;]
0
ale jaja ;p
VeB
0
ale jaja xd
0
ale jaja xd
0
Yeah!!!!!!!!!
0
Siema ^^ 3-1 ;] Dopiero przyszdlem . Jak graja Nasi?
0
VeB :D
0
Ciezko zdobyte 3 pkt ;) Oby to sie nie powtorzylo . Musimy znacznie poprawic gre . Pep na duzo roboty jeszcze :D
0
Ywah!!!!!!!!!!!!!!!
0
VeB!!
Karny`!!
0
jeszcze jeden :D