0

Masz rację. Duża w tym zasługa Valdesa. Zresztą cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa. Jednakże pierwsza połowa była masakryczna..

0

Ja pierdziele!! Nie mogę przestać się drzeć ze szczęścia !! Kocham Barcę!! Visca El Barca!!!

0

: ^matirix20^ - Chelsea - Liverpool 1-2 ! ;D

Nie no żart.A wracając do tematu.Jak już mówiłem,będzie ciężko.Każdy wie,że Bayern potrafi zagrać piękną piłkę.Obyśmy tylko nie przegrali.Najlepiej jakbyśmy utrzymali tę zwycięską passę.

0

kamillemon - Nie ;) To do tego karika1.Sorry,ale niektórzy mnie dobijają psychicznie ;|.

0

Jesteś ograniczony umysłowo ? ;)

Np.tu http://www.justin.tv/trutek/popout . Jest od ciula i ciut ciut takich stron.Wystarczy poszukać.Zresztą na stronie także o tym piszą.

0

Nie można być pewien.Bayern na własnym stadionie może być groźny.Choć wątpię aby strzelili Nam 4 bramki ;).Jednakże trzeba uważać.Jeszcze ci bawarscy kibice..

0

o kurcze, ale szczęście .. spalony.Chyba ,że mam opóźnienie ? :P

0

djbananucis - z jagą żartowałem.Nie trawię ich , mieszkam w Łomży a wiadomo,że oni się nienawidzą..Tak z nerwów napisałem :d

0

Dajcie spokój.Wiadomo,że sezonowcy byli i będą;/ Pewnie jak Barca przegra ten mecz to będą kibicować MANU albo Jagielonii.. Wierzę ,że Barca przynajmniej postara się powalczyć tu o 1pkt na tym trudnym terenie.Wiadomo,że nie będą wygrywali 30 meczów z rzędu,strzelając przy tym po 3 bramki na mecz..

Vamos!!

0

Tu wszystko ładnie odbiera.: http://www.telecast2.tk/

0

: maciek_novy

Wiadomo czemu :P

W sobotę wieczorem mają ostry balet i potem są takie efekty..

0

W sumie dobrze,że nie ma Messiego .Może wreszcie się nauczą wygrywać bez Niego.

0

Śliczna bramka Messiego ;)

VeB!

0

Oj tam.. Ważne , że mamy 3 pkt (na razie..)

0

He czekamy na atak , trenera i sztab xD

Swietne podsumowanie!

VeB!

0

goool!!

Bojan :D

0

w sumie zbyt wczesnie oczekuje cudu ;]

0

A Roni w Milanie strzelil dzis 2 bramki z czego jedna z karnego i Mialan wygral 3-0 :P

0

Czyzby to byl piewrszy mecz w tym sezonie VV bez straty gola ? :D VeB!

0

nie zasne ;/ ;]

0

ale jaja ;p

VeB

0

ale jaja xd

0

ale jaja xd

0

Yeah!!!!!!!!!

0

Siema ^^ 3-1 ;] Dopiero przyszdlem . Jak graja Nasi?

0

VeB :D

0

Ciezko zdobyte 3 pkt ;) Oby to sie nie powtorzylo . Musimy znacznie poprawic gre . Pep na duzo roboty jeszcze :D

0

Ywah!!!!!!!!!!!!!!!

0

VeB!!

Karny`!!

0

jeszcze jeden :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?