Katalonczyk11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łomża
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gooooool!!!
0
Nie chce byc pesymista ale nie widze kokosow w tym meczu :P No ale i tak wierze ze Katalonczycy pokonaja madryt ;]
VeB!
0
Zawsze musza tracic bramy :|
0
ok mam;]
http://atdhe.net/live-tv-415.html
tu jest swietnie :D
0
ajc :D Dopiero przyszedlem;/ jak tam mecz? jak graja Katalonczycy?
0
ajjj;/ Henry . Barca zaczyna bardzo ladnie grac:)
0
http://www.mogulus.com/futbol_tv
jowunia dzieki ;) Wszystko dziala !
http://www.mogulus.com/futbol_tv wbijac!!
0
Gdzie mozna obejrzec?
0
Kto strzelil? Nigdzie nie moge obejrzec.. Nic nie dziala:;/ Gdzie Wy ogladacie?
0
Dopiero teraz przyszedlem . jak gra Barca?
0
To bedzie ciezki mecz;/ Ale trzeba wierzyc.Pep to dobry trener i juz widac zmiany w grze tylko jak zwykle lichutko z skutecznoscia . No ale przeciez on dopiero zaczyna i wprowadza swoj plan w zycie :) Przeciez nie bedzie od razu wygrywal wszystkch meczy ;)
0
Noł koments ;/
VeB!
0
ja mam tylko Al jazzera Ar i Eng ;] Bedzie na ktoryms? mam cyfrowy polsat xD
0
dukatbarca - ile masz do wygrania?
ja ostatnio obstawilem z 6 meczy przyczym Barca - WIsla i ten mecz mi nie wszedl ;p
0
Siema ;p Dopiero przyszedlem , Wiem ze jest 1-0
Jak gra Barca?
0
no ja mysle ze wygra ;) Postawilem ze wygra na sts :P
0
ajc :D Szkoda ze nie moge jechac na mecz:(