0

gooooool!!!

0

Nie chce byc pesymista ale nie widze kokosow w tym meczu :P No ale i tak wierze ze Katalonczycy pokonaja madryt ;]

VeB!

0

Zawsze musza tracic bramy :|

0

ok mam;]

http://atdhe.net/live-tv-415.html

tu jest swietnie :D

0

ajc :D Dopiero przyszedlem;/ jak tam mecz? jak graja Katalonczycy?

0

ajjj;/ Henry . Barca zaczyna bardzo ladnie grac:)

0

http://www.mogulus.com/futbol_tv

jowunia dzieki ;) Wszystko dziala !

http://www.mogulus.com/futbol_tv wbijac!!

0

Gdzie mozna obejrzec?

0

Kto strzelil? Nigdzie nie moge obejrzec.. Nic nie dziala:;/ Gdzie Wy ogladacie?

0

Dopiero teraz przyszedlem . jak gra Barca?

0

To bedzie ciezki mecz;/ Ale trzeba wierzyc.Pep to dobry trener i juz widac zmiany w grze tylko jak zwykle lichutko z skutecznoscia . No ale przeciez on dopiero zaczyna i wprowadza swoj plan w zycie :) Przeciez nie bedzie od razu wygrywal wszystkch meczy ;)

0

Noł koments ;/

VeB!

0

ja mam tylko Al jazzera Ar i Eng ;] Bedzie na ktoryms? mam cyfrowy polsat xD

0

dukatbarca - ile masz do wygrania?

ja ostatnio obstawilem z 6 meczy przyczym Barca - WIsla i ten mecz mi nie wszedl ;p

0

Siema ;p Dopiero przyszedlem , Wiem ze jest 1-0

Jak gra Barca?

0

no ja mysle ze wygra ;) Postawilem ze wygra na sts :P

0

ajc :D Szkoda ze nie moge jechac na mecz:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?