Kataloniec94
Dołączył/a: grudzień 2014
Gorzów WLKP
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca już dawno zmieniła swój styl,bo tiki-taka już nie działała do tego trzeba mieć odpowiednich piłkarzy.Próbował Vilanova przez pierwszą część sezonu działało,Martino próbował coś zmienić nie za bardzo wyszło,Lucho dopiero odmienił trochę styl.Teraz za Valverde jest tylko szczypta tej magii.
0
Finał MŚ Tunezja-Panama.
10
Semedo dzisiaj wymiatał,odejście miał niesamowite.Wyglądał dziś najbardziej świeżo ze wszystkich był wypoczęty.Mam nadzieję,że dzisiejszym meczem zaklepał sobie miejsce na prawej flance.
1
Elegancka zaliczka.Półfinał na 90% pewny.W półfinale szykują się dopiero mecze:).Na prawdę niema co narzekać,to jak zapowiadał się ten sezon,a jak jest teraz i tak jest bardzo dobrze.Liga w garści,jesteśmy w finale CDR.
0
A czy ja przypisuje Realowi LM?
2
Żebyśmy my nie przejechali się na Romie:D
0
Juve na pewno z taką grą strzeli trzy gole na Bernabeu,
0
A co do Buffona,to powinien już zejść ze sceny i oddać miejsce Szczęsnemu.
0
Juve wyjaśnione przez Real,już z Totkami powinni odpaść,Milan też ich cisnął,ale wyszło doświadczenie.Real jest w LM bardzo pewny i mocny.
0
Sevilla Bayern 2-2
Juve-Real 1-0
43
Ćwiartki 3/4
6
Hipokryzja,Dwulicowość,Fałszywość,robienie z siebie niewiadomo kogo.
2
Ale to skleił.
12
Życie jak wysoka wieża,takie życie w morde jeża.
0
Z Deportivo u siebie myślę,że spokojnie.
0
Ale trolling to trza umieć:D Miki to Ty nie jesteś:)
1
Nasze mecze z Sevillą na wyjezdzie są kozackie,zawsze sporo emocji.Szkoda,że dziś się nie udało powtórzyć akcji z 2012r jak Villa zapakował na 3-2,ale patrząc na przebieg meczu,to ten remis jest jak wygrana.
1
No miejmy nadzieję :D
0
Mam nadzieję,że z Romą zagramy z większym zaangażowaniem i będziemy lepiej wyglądać fizycznie.Sevilli tez tego życzę.Myślę,że Bayern łatwo mieć nie będzie.
1
Ostatni z ostatnich Denis Suarez bohaterem.Wielkanocny cud:)
2
Tylko brak wykonczeniówki :d
1
"Niewykorzystane sytuacje się mszczą" tyle :D
0
Kurde cholerne Juve.
7
Połóż się już spać.
0
Navas pierdoła:D
8
Adios La Liga...
1
Monaco okradzione.
10
My zawsze gramy słabo po marcowym zgrupowaniu,ale halo! jeszcze nie przegraliśmy,a niektórzy dramatyzują,jakbyśmy mięli zerowe szanse na mistrzostwo.Nagle wszyscy są do dupy i do sprzedania,a śmiejecie się z notatnika.
0
Bonucci haha
0
No to Juve autobus do końca?