O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 42
  • Polecenia 0

Komentarze

0

będą umieszczane na stronie bramki w HD? jeśli nie, to wie ktoś skąd można je ściągnąc?

0

ma ktoś może bramki HD?

0

new_man nie patrz co zydowska tv pisze... BARCA CAMPEON!!!

0

Mourinho cabron saluda al Campeon...Nigdy nie bedziecie tacy jak BARCA!!!

0

Mam tak samo z tymi bramkami. Ale co ciekawe wiekszość bramek działa normalnie a tylko bramki z kilku meczów działaja w zwolnionym tempie. Próbowalem K lite codec i Matroska Full Pack. Wie ktoś coś na ten temat?

Zobacz wszystkie

0

taa, większa połowa...:D

0

Witamy Espanyol w Segunda Division;)

0

Panie Konradinho, beda bramki w HD z tego meczu?

0

To nie wina kompa bo prawie wszystkie bramki w mkv dzialaja normalnie. Tylko z trzema meczami mam problem

0

OK, czekam. Pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?