Kazek90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będą umieszczane na stronie bramki w HD? jeśli nie, to wie ktoś skąd można je ściągnąc?
0
ma ktoś może bramki HD?
0
new_man nie patrz co zydowska tv pisze... BARCA CAMPEON!!!
0
Mourinho cabron saluda al Campeon...Nigdy nie bedziecie tacy jak BARCA!!!
0
Mam tak samo z tymi bramkami. Ale co ciekawe wiekszość bramek działa normalnie a tylko bramki z kilku meczów działaja w zwolnionym tempie. Próbowalem K lite codec i Matroska Full Pack. Wie ktoś coś na ten temat?
0
bartusS masz moze linka do calego meczu w HD, najlepiej PL?
0
Jak ktoś bedzie miał caly mecz w HD niech poda linki
0
To nie wina kompa bo prawie wszystkie bramki w mkv dzialaja normalnie. Tylko z trzema meczami mam problem
0
Wie ktoś dlaczego u mnie bramki w mkv działają w zwolnionym tempie?
0
Jutro o 11.15 na Planete leci 1 z 10 odcinek o szkółce Barcy
0
http://www.acffiorentina.pl/?news=2778
Keirrison w Fiorentinie
0
Beda bramki w HD?
0
Możecie poprawić linki bo nie działaja?
0
Beda brameczki w HD?
0
OK, czekam. Pozdro.
0
Zrobi ktoś bramki z meczu w HD? Bardzo mi zalezy
0
Beda bramki w HD?
0
Panie Konradinho, beda bramki w HD z tego meczu?
0
Beda bramki w HD bo nie wiem czy mam czekac?
0
Rowniez prosze o wrzucenie tego skrotu na jakis inny serwer
0
Chodzi o veetle
0
1 mb/s może być przyczyną przycinania sie co jakies 20 sek? Chodzi komuś dobrze na 1mb/s?
0
Wie ktoś moze gdzie pokazuja dzisiaj mecz Regal Barca vs TAU?
0
Jak ktoś chce to na rojadirecta jest finał w jakości HD
0
mam pytanie: czy mozna liczyc na mecz w HD jak poprzedni z Chelsea?
0
Alves niestety nie zagra w finale. Na relacji na stronie UEFA bylo napisane :(
0
Nie zwracajcie na niego uwagi!
0
Byl jeszcze Jorquera i Abidal
0
J@CKO
Gdzie moge znalezc ten mecz HD 1080i??
0
Jak pisalem ten komentarz to nie bylo